Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Χρήσιμα προγράμματα


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#31 Mangalover

Mangalover

    Anime Amateur

  • Members
  • 105 posts

Posted 23 July 2009 - 19:46

Δοκίμασε τα παρακάτω:

Spybot

Malwarebytes' Antimalware

Ad-Aware 2009


Eιναι καλυτερο να κατεβαζουμε οποιοδηποτε προγραμμα απο την δικια του ιστοσελιδα...!
Ναι μεν το filehippo ειναι αρκετα αθωο αλλα οχι τοσο.Δεν ειναι μονο δικια μου γνωμη μου αλλα και ειδικων:)
Posted Image

#32 ssj4nick

ssj4nick

    I lived after the fillers

  • Members
  • 105 posts

Posted 26 July 2009 - 22:59

Παιδια ξερετε κανενα free προγραμμα με το οποιo μπορω να γραφω AVI αρχεια σε DVD για να τα βλεπω στην TV?

#33 Shadowstrike

Shadowstrike

    White Noise/Black Silence

  • Members
  • 370 posts

Posted 27 July 2009 - 08:33

ConvertXtoDvD

http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/

des to link gia info..
to free den leei polla.. an 8es link gia to full cracked xwse mou ena pm kai 8a sou steilw
Posted Image

#34 ssj4nick

ssj4nick

    I lived after the fillers

  • Members
  • 105 posts

Posted 29 July 2009 - 20:05

Ευχαριστω shadowstrike κατεβασα το προγραμμα κ το δοκιμασα κιολας.Υπηρχε ομως ενα μικρο lag κ οι υποτιτλοι κοβονταν λιγακι.Μπορει να φταιει το οτι εβλεπα fullscreen αρχεια σε widescreen?

#35 Shadowstrike

Shadowstrike

    White Noise/Black Silence

  • Members
  • 370 posts

Posted 30 July 2009 - 23:17

δεν νομιζω.. αυτο πρεπει να ειναι προβλημα των υποτιτλων. στο πισι σου τους δειχνει κανονικα αν πας να πεξεις την ταινεια?

Αν ενωεις οτι κοβονταν στα ακρα της οθονης αυτο ειναι αλλο προβλημα και θελει φτιαξιμο απο τις ρυθμησεις.. πες μου τι ειναι απο τα 2 να σου πω τι να κανεις
Posted Image

#36 ssj4nick

ssj4nick

    I lived after the fillers

  • Members
  • 105 posts

Posted 06 August 2009 - 09:03

Nαι κοβονται τα ακρα της οθονης κ υπαρχει κ ενα μικρο lag. Oπως κ να χει με τον επεξεργαστη π εχω μετατρεπει 4 επς σε πανω απο 1 ωρα οποτε δεν το βλεπω να το χρησιμοποιω προς το παρον.