Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Full Metal Alchemist


  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#31 Warchief

Warchief

  • Members
  • 2.042 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 16:51

No censorship at all. Ε οκ στο blue-whitegt θα ανέβει πάντως σίγουρα... Είχε πολλά votes το request. Όλο και κάποιος από εδώ με account θα το ανεβάσει να το πάρουμε κι εμείς.

Ξεκίνα να κάνεις encode or whatever εσύ Boss για καλό και για κακό :Ρ

#32 Cougar

Cougar

    Anime Freak

  • Members
  • 325 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 16:56

Να κάνω μία ερώτηση επειδή βλέπω έχει γίνει ένας ψιλοσαματάς με το FMA.... Ποιος ο λόγος να κατεβάσετε ένα άνιμε από κάποιον που το έγραψε από την τηλεόραση του με ένα σίγουρα 100% αμφίβολο encoding-ποιότητα και να μην το κατεβάσετε complete από κάποιο fansub group; :uhh:

moving_movies_foto_9_thesout_gr.gif


#33 storm-and-fire

storm-and-fire

    だんご大家族

  • Members
  • 280 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΜπραχάμες

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 16:59

Να κάνω μία ερώτηση επειδή βλέπω έχει γίνει ένας ψιλοσαματάς με το FMA.... Ποιος ο λόγος να κατεβάσετε ένα άνιμε από κάποιον που το έγραψε από την τηλεόραση του με ένα σίγουρα 100% αμφίβολο encoding-ποιότητα και να μην το κατεβάσετε complete από κάποιο fansub group; :uhh:

Εγώ το έχω το άνιμε, αλλά θέλω να δω πώς το έχει κάνει η ΕΡΤ. ;)

~ Storm ~


Δημοσιευμένη  εικόνα

The chummy dangos hold their hands together and make a big, round ring
They build a town on the dango planet and everyone laughs together


#34 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 16:59

Απο συγκινηση...

Εχω λογαριασμο στο BWgt, αν θελετε το κατεβαζω, αλλα δεν ξερω πως να το ανεβασω εδω..αν μου δωσετε οδηγιες οκ!
Δημοσιευμένη  εικόνα

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#35 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3.707 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 17:01

Ποιος ο λόγος να κατεβάσετε ένα άνιμε από κάποιον που το έγραψε από την τηλεόραση του με ένα σίγουρα 100% αμφίβολο encoding-ποιότητα και να μην το κατεβάσετε complete από κάποιο fansub group; :uhh:

for research purposes(personally i wanna see the gr subs)....
also,ηδη ολοι το εχουν fansubed :P

#36 Boss

Boss

    Bakemono

  • Members
  • 231 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 17:02

Να κάνω μία ερώτηση επειδή βλέπω έχει γίνει ένας ψιλοσαματάς με το FMA.... Ποιος ο λόγος να κατεβάσετε ένα άνιμε από κάποιον που το έγραψε από την τηλεόραση του με ένα σίγουρα 100% αμφίβολο encoding-ποιότητα και να μην το κατεβάσετε complete από κάποιο fansub group; :uhh:


Posted Image

Αυτό που χρειάζομαι τώρα είναι να μου πει κάποιος τι να το κάνω αυτό. Έτσι όπως είναι για να το ανεβάσω χρειάζομαι 5-7 ώρες.
Δημοσιευμένη  εικόνα

Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

#37 Warchief

Warchief

  • Members
  • 2.042 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 17:02

Εμένα δεν θα με χάλαγε να το έχω όλο με ελληνικούς υπότιτλους για να εφοδιάσω κάνα φίλο.

#38 storm-and-fire

storm-and-fire

    だんご大家族

  • Members
  • 280 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΜπραχάμες

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 17:06

Posted Image

Αυτό που χρειάζομαι τώρα είναι να μου πει κάποιος τι να το κάνω αυτό. Έτσι όπως είναι για να το ανεβάσω χρειάζομαι 5-7 ώρες.

Μακάρι να ήξερα βασικά... Τ_Τ

~ Στορμ ~


Δημοσιευμένη  εικόνα

The chummy dangos hold their hands together and make a big, round ring
They build a town on the dango planet and everyone laughs together


#39 denCorg

denCorg

    Anime Fan

  • Members
  • 211 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 17:10

Απο συγκινηση...

Εχω λογαριασμο στο BWgt, αν θελετε το κατεβαζω, αλλα δεν ξερω πως να το ανεβασω εδω..αν μου δωσετε οδηγιες οκ!


Κάτσε να ανεβεί στο blue-whitegt πρώτα. Αν και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι κάποιος θα το ανεβάσει εκεί.

Καλά ρε παιδιά τι χαμός γίνεται και πέφτουν τα post βροχή. Και οι περισσότεροι το έχετε δει -αντίθετα με μένα:wis:(καιρός να επανορθώσω).
Φαίνεται ότι η συγκίνηση που προβάλεται anime στην ελλάδα είναι αρκετά μεγάλη:nosey:
Go figure...
Δημοσιευμένη  εικόνα

#40 Boss

Boss

    Bakemono

  • Members
  • 231 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 17:21

Posted Image

λίγο άκυρη εικόνα, αλλά είναι καλό δείγμα
Δημοσιευμένη  εικόνα

Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

#41 Darthnicolas

Darthnicolas

    Raidou Kuzunoha the 1st

  • Members
  • 972 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 19:26

μια χαρα ηταν...
η μεταφραση παντως οντως ηταν καπως ελευθερη κ με χαλασε λιγουλακι...
αλλα np at all θα αρχισω να το ξαναβλεπω να το θυμιθω κιολας :hahaha:

#42 crais

crais

    the 5th cylon!

  • Members
  • 256 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 19:36

το πιο γρηγορο encoder σε avi ειναι το winavi δοκιμασε το και κανε την καλη μπας και το δουμε και μεις γτ στο bwgt δε βλεπω να ανεβενει
Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

#43 storm-and-fire

storm-and-fire

    だんご大家族

  • Members
  • 280 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΜπραχάμες

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 20:00

Κάτσε να ανεβεί στο blue-whitegt πρώτα. Αν και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι κάποιος θα το ανεβάσει εκεί.

Καλά ρε παιδιά τι χαμός γίνεται και πέφτουν τα post βροχή. Και οι περισσότεροι το έχετε δει -αντίθετα με μένα:wis:(καιρός να επανορθώσω).
Φαίνεται ότι η συγκίνηση που προβάλεται anime στην ελλάδα είναι αρκετά μεγάλη:nosey:

Είναι το αγαπημένο μου άνιμε έβερ. Δεν μπορώ να κάνω αλλιώς. :P

Posted Image

λίγο άκυρη εικόνα, αλλά είναι καλό δείγμα

Να προτείνω να γίνει resize στο video μπας και 1) φτιάξει η ποιότητα, 2) εξοικονομηθεί χώρος; ^^;

~ Στορμ ~


Δημοσιευμένη  εικόνα

The chummy dangos hold their hands together and make a big, round ring
They build a town on the dango planet and everyone laughs together


#44 Psycho

Psycho

    #1 FMA fan

  • Members
  • 116 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 22:31

interesting. Subbed anime on greek TV. The world is coming to an end.
Δημοσιευμένη  εικόνα

#45 Cougar

Cougar

    Anime Freak

  • Members
  • 325 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 14 Μάιος 2007 - 22:38

Posted Image

Αυτό που χρειάζομαι τώρα είναι να μου πει κάποιος τι να το κάνω αυτό. Έτσι όπως είναι για να το ανεβάσω χρειάζομαι 5-7 ώρες.


Don't worry αγορίνα! Θα το φτιάξουμε! :riiight:

moving_movies_foto_9_thesout_gr.gif