Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Αβάδιστα!!...XD


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 02 May 2007 - 19:02

Posted Image


Ok...σε εκτέλεση των κελευσμάτων της εθνοσυνέλευσης προχωράμε στο επόμενο θύμα για τον server μας. Ο λόγος για ένα από τα αγαπημένα μου (τουλ. εικαστικά) anime, και με διαφορά το καλύτερο που έχει δώσει για μένα το Studio GONZO, το αγαπητό Gankutsuou.

Αυτή την πολύ καλή διασκευή του κλασσικού ύμνου στην εκδίκηση που έγραψε ο Δουμάς, μπορείτε να την βρείτε στο super-duper DDL section μας...Δυστυχώς, μιας και το anime είναι λίγο γομάρι, μόνο τα 12 πρώτα eps προλάβαμε να ανεβάσουμε στο Texas μέχρι τώρα. Ευελπιστούμε μέχρι μεθαύριο το πρωί να τα έχουμε ανεβάσει όλα, οπότε ρίχνετε μια ματιά στο αντίστοιχο section για updates...

Δώστε μας επίσης και το feedback σας, όσον αφορά τις ταχύτητες που πιάνετε παρακαλώ. Νέα ψηφοφορία soon, αλλά μέχρι τότε....Njoy...:aaacf4:

The .aNiMe//GR Team :nod:


Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#2 Heretic

Heretic

    Starting...

  • Members
  • 3 posts

Posted 03 May 2007 - 09:42

Τινος group ειναι ripια?

#3 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 03 May 2007 - 09:57

Διάβασε τα description στο DL section man...:nosey:



edit: 13-16 Up...^^
edit2: 17-20 Up...^^

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#4 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 06 May 2007 - 09:34

Οk...αφού μας έπρηξε τα συκώτια, ανέβηκε όλο. Προσθέσαμε και τα 2 OST της σειράς, ελπίζουμε να σας αρέσουν...:adorexu7:

Όπως πάντα,
δώστε μας και το feedback σας, όσον αφορά τις ταχύτητες που πιάνετε παρακαλώ. :emptyonexg1:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#5 Boss

Boss

    Bakemono

  • Members
  • 231 posts

Posted 06 May 2007 - 17:36


Όπως πάντα,
δώστε μας και το feedback σας, όσον αφορά τις ταχύτητες που πιάνετε παρακαλώ. :emptyonexg1:


Το βράδυ έβαλα να κατέβει το 1ο και το πρωί ήταν κατεβασμένο, οπότε δεν ξέρω.:emptyonexg1:

Στις 12:34 έβαλα να κατέβει το 2ο και αυτή τη στιγμή είναι στο 85% ( έχει 6 ώρες που κατεβαίνει, 12- 20KB/sec πιο κοντά στο 12 συνήθως):uhh:
Posted Image

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

#6 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 06 May 2007 - 17:52

Κατέβαζα 1ο και 2ο μαζί γύρω στα 60 και μετα έφυγα, συνεπώς δεν ξέρω με πόσο κατέβηκε το μεγάλο OST. Αλλά η σύνδεση μου είναι αρκετά σκάρτη...
Καλή κίνηση το OST κιόλας, το ήθελα.:d5f02ecd:

Posted Image


#7 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 06 May 2007 - 18:15

Με download manager πηγαινε φωτια!
Η ταχυτητα ηταν 200-220 kbps:wooi2:

#8 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 11 June 2007 - 21:42

εδώ να επισημάνω και εγώ ότι αυτο το DDL είναι η χαρά της δίλιτρης... 220 αβάδιστα, αβίαστα και στον χώρο σας...

#9 Serina

Serina

    Elfen Lied Freak!

  • Members
  • 63 posts

Posted 23 July 2007 - 15:07

80 με 85 kbps

Ρεκορ για την ταχύτητα που έχω!!

Μπράβο! Τύφλα να έχει το RS

#10 Boss

Boss

    Bakemono

  • Members
  • 231 posts

Posted 26 July 2007 - 15:30

Ξέχασα να πω πως τα υπόλοιπα αρχεία τα κατέβασα με 61-76 kbps (768 ) :riiight:

πολύ καλά ;)
Posted Image

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image