Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

RoundUp


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#16 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 01 May 2007 - 12:37

Πραγματικά έχω βαρεθεί να σας δίνω συγχαρητήρια τελευταία:ahaadj8:

*απαραίτητη προϋπόθεση για να συμβεί αυτό είναι να αναστήσουμε πρώτα τους Τrynks, Gaara και Yami μιας και τους ξεσκίσαμε στην δουλειά τελευταία. Προς το παρόν χορηγούμε ενδοφλεβίως Red Bull για να περάσουμε στον επόμενο γύρο...


ΜΠΡΑΒΟ στους 3 ''σωματοφύλακες'' του forum!:d5f02ecd:
Ας τους ξεκουράσετε τώρα και ας μοιράσετε λίγη δουλειά και στους άλλους....:wis:
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#17 Nelfie*

Nelfie*

    Anime Amateur

  • Members
  • 76 posts

Posted 01 May 2007 - 13:11

:wooi2: εγω το μονο που εχω να πω παιδια ειναι αλλη μια φορα μπραβο!!!!!!!!τι καλα τι καλα :04a97f13:...

"But they were all of them decived..For another ring was made.."
"One ring to rule them all..One ring to find them..One ring to bring them all...and in the darkness bind them..."


#18 Heretic

Heretic

    Starting...

  • Members
  • 3 posts

Posted 01 May 2007 - 19:37

Καλη δουλεια παιδεια,keep up the good work

#19 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 01 May 2007 - 20:28

Πραγματικά τον τελευταίο καιρό έχει γίνει πάρα πολύ δουλειά στο site και αξίζετε συγχαρητήρια γι'αυτό. Πολλά μπράβο λοιπόν. Εγώ έβαλα το Steel-Red, για αλλαγή.

#20 CuBi

CuBi

    Trailblazer

  • Members
  • 169 posts

Posted 02 May 2007 - 03:49

Και τα καλύτερα ακόμα δεν έχουν έρθει! Όλα μπορούμε να τα περιμένουμε απο την Dream Team.
Posted Image

#21 artemaras

artemaras

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 02 August 2007 - 19:13

:erk:Σας λατρευω 1000 ευχαριστω που κοποιαζεται για κατι τετοιο ειναι απιθανο και μια καταπλικτικη κινηση για να δωσουμε το παρων μας