Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* - - - - 1 Ψήφοι

Χειροτερο opening/closing theme?


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#151 Lebw

Lebw

    やれ やれ

  • Members
  • 79 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Απρίλιος 2010 - 11:58

+1. Απαράδεκτο. Μαζου εντ δε ζου να βάζανε θα ήταν πιο ενδιαφέρον. *γκρίνια*


Να δω την Yui να τραγουδαει "ειμαι μια καμηλα" και δεν θελω τιποτε αλλο σε αυτον τον κοσμο! :hihi2:

Δημοσιευμένη  εικόνα


#152 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10.437 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Απρίλιος 2010 - 14:51

Εγώ πάλι σιχαίνομαι το opening και ending από Berserk. Είμαι πολύ εύκολος άνθρωπος στα OST και δεν έχω παρατηρήσει κάτι άλλο που να με ενοχλήσει μέχρι στιγμής αλλά το συγκεκριμένο ήταν πραγματικά painful to hear.

Πιθανότατα να πέσει edit αφού δω το νεο οp του K-On.

ΕDIT: Άθλιο είναι και το opening της 2ης season του K-on. Είναι τόσο εκνευριστικό που ήθελα να χώσω μπουνιά στην οθόνη.

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από iristella: 10 Απρίλιος 2010 - 16:05


#153 IreneTheCardcaptor

IreneTheCardcaptor

    Zettai Daijobu!

  • Members
  • 26 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Ιούνιος 2010 - 08:44

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα! Δε το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι xD! Συμφωνώ μαζί σου, μερικά anime έχουν εντελώς άσχετο Op. Το op του Kamikaze Kaitou Jeanne, είναι λίγο καμένο από μελωδική άποψη, και γενικώς δε πολυκολλάει. Και θεωρώ λίγο άκυρο ένα Op του One piece, κάτι με Twinkle, tinkle rainbow star... Καλό είναι σα τραγουδάκι, αλλά δε κολλάει με το σημείο που είναι στο One piece.

Lebw, μη βάζεις ιδέες... xD

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Kenny: 01 Ιούλιος 2010 - 09:08
merged

You don't live in order to have fan! You have fun, because you want to live! ;D:thatsit:
(Ti eipa to atomo... Opios xerei, as m pei ki emena, gt oute xerw ti egrapsa! xD)

#154 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1.194 Δημοσιεύσεις:
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Καταχωρήθηκε 05 Δεκέμβριος 2011 - 17:31

Youtube Video


worst ever....
Υπαρχουν πολλα οπενινγκς τα οποιο δεν μ'αρεσουν αλλα αν υπαρχει ενα που πραγματικα το θυμαμε και ανατριχιαζω ειναι αυτο!