Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

*.... Anime.GR Meeting No.2 Θεσσαλονίκη .....*


  • This topic is locked This topic is locked
80 replies to this topic

Poll: Πότε θα σας δούμε....^^ (19 member(s) have cast votes)

Πότε θα σας δούμε....^^

  1. Σάββατο 17 Μαρτίου (5 votes [26.32%] - View)

    Percentage of vote: 26.32%

  2. Σάββατο 24 Μαρτίου (12 votes [63.16%] - View)

    Percentage of vote: 63.16%

  3. Άλλη...... (2 votes [10.53%] - View)

    Percentage of vote: 10.53%

Vote

#31 пустая комната

пустая комната

    DELETED

  • Members
  • 225 posts

Posted 21 March 2007 - 00:10

Έχουμε να υποδεχθούμε καλούς φίλους από άλλες πόλεις και θα έρθουμε λογικά εγώ και η Lyra.

Πώς θα με καταλάβαιτε: Είμαι μια εκνευριστική - χαζοχαρούμενη Candy που έρχεται για να δει μερικούς καλούς φίλους.
Πώς θα καταλάβαιτε τη Lyra: Είναι το εντελώς αντίθετο...δηλαδή γλυκειά και καλοσυνάτη και ξέρει όλο τον κόσμο. Επίσης με προστατεύει :bleh:
Πώς θα καταλάβαιτε τη Liza: Θα την καταλάβαιτε, δε χωράει καμία αμφιβολία. Είναι εξέχων προσωπικότητα :head:

Spoiler:


#32 eXXentriX

eXXentriX

    Ryu/Dae-Su/Jeum-ja

  • Members
  • 849 posts

Posted 21 March 2007 - 06:45

Λοιπόν λοιπόν......χαίρομαι που μαζευόμαστε σιγά σιγά.......:bleh:

Θείε και όποιος άλλος θέλει περαιτέρω info,καθοδήγηση ή οτιδήποτε άλλο....
στείλτε μου pm να σας δώσω το κινητό μου.......και θα τηλεφωνηθούμε.....
....μην το βγάλω και public announce.....:

Βασικά για το πώς θα καταλάβει ο ένας τον άλλο....don't worry.....
θα το φροντίσω εγώ.......στη χειρότερη θα καταλάβετε απλά εμένα
και ελάτε εκεί......8)
Έχασα σήμερα τα μαλλιά μου (περίπου) σε στοίχημα DMC : Vergil 3rd Fight...
kαι θα είμαι εκεί παρέα με το sculp μου......:oops:...Γελάω και δυνατά......so....
Eντάξει βασικά θα είμαστε ψιλομπούγιο.....:bleh:

Πώς θα με καταλάβαιτε: Είμαι μια εκνευριστική - χαζοχαρούμενη Candy που έρχεται για να δει μερικούς καλούς φίλους.
Πώς θα καταλάβαιτε τη Lyra: Είναι το εντελώς αντίθετο...δηλαδή γλυκειά και καλοσυνάτη και ξέρει όλο τον κόσμο. Επίσης με προστατεύει :bleh:
Πώς θα καταλάβαιτε τη Liza: Θα την καταλάβαιτε, δε χωράει καμία αμφιβολία. Είναι εξέχων προσωπικότητα :head:


No comments.....Μια ξανθιά,μια μελαχρινή,και μια με ωραίο γέλιο.....:whistling:
Posted Image

Εξεταστική...πφφφφ...απο 22/2 ξανά.......:wis:

#33 xHatebreedx

xHatebreedx

    Animeρος

  • Retired Staff
  • 394 posts

Posted 21 March 2007 - 13:21

Πιθανότατα θα είμαι και γω :kakashithumbup:
Να την κάνουμε Harry's Spot την συνάντηση Ερμή, να παίξουμε και κανα Risk; :bleh:

#34 eXXentriX

eXXentriX

    Ryu/Dae-Su/Jeum-ja

  • Members
  • 849 posts

Posted 21 March 2007 - 15:09

Πιθανότατα θα είμαι και γω :kakashithumbup:
Να την κάνουμε Harry's Spot την συνάντηση Ερμή, να παίξουμε και κανα Risk; :bleh:


Έτσι να μαζευόμαστε........Δέ φαντάζομαι meeting
χωρίς εσένα έτσι κι αλλιώς....όπου γάμος και χαρά.......:bleh:

Να σου πώ.....καλή ιδέα το Harry's Spot.....αν και δεν παίζει
να βρούμε ούτε ένα τραπέζι άδειο.......:
Βλέπουμε........
Risk....έέ.......μέσα.......φάση θα 'χει......έχω καλό δίδυμο για taboo πάντως....8)
Posted Image

Εξεταστική...πφφφφ...απο 22/2 ξανά.......:wis:

#35 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 21 March 2007 - 15:12

μη λέτε για παιχνίδια και καταλήξουμε σε κανά ανοικτό χώρο να παίζουμε παντομίμα... τσάμπα τα έχω τα γαλόνια εκεί? :D

#36 xHatebreedx

xHatebreedx

    Animeρος

  • Retired Staff
  • 394 posts

Posted 23 March 2007 - 00:01

Οντως, Harry's Spot μόνο πρωι αν παμε, κατα τις 10-11, θα βρουμε τραπεζια ελευθερα :
Τελικα Ερμη που θα γινει η συναντηση; Στο γνωστο; (Δελεαρ δηλαδη )
Παντως αν σκεφτεις την προηγουμενη φορα που ειχαμε κανει την συναντηση της AnimeClipse και ειχαν ερθει γυρω στα 35 ατομα, θα τρελαθουμε να μετακινουμε τραπεζια.

#37 eXXentriX

eXXentriX

    Ryu/Dae-Su/Jeum-ja

  • Members
  • 849 posts

Posted 23 March 2007 - 03:27

Yup....Δάνης κι έτσ'.........:bleh:
Φαντάζομαι....Δέν έχω πρόβλημα πάντως....
Αν κάποιος έχει καμια καλύτερη ιδέα...be my guest....8)
Tη θυμάμαι τη φάση με τα τραπέζια...(x2)......:
Posted Image

Εξεταστική...πφφφφ...απο 22/2 ξανά.......:wis:

#38 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 23 March 2007 - 10:52

Λοιπόν!!!
Το βρήκα όσοι φοβούνται οτι δεν θα μας βρούν, να πάνε στη Gallery εκεί πρώτη μούρη σε όλες τις φωτο είναι ο xHATEBREEDx ε.. αφού θα τον δείτε εκεί, τότε θα ξέρετε ότι οταν τον δείτε στην Καμάρα είσται στον σωστό δρομο...

btw Μouritsa ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια


#39 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 23 March 2007 - 11:21

ναι ωραία η gallery... καμιά σημείωση ποιος είναι ποιος και για μας που δε ξέρουμε όλον τον κόσμο?

#40 Shiba

Shiba

    Newbie

  • Members
  • 41 posts

Posted 23 March 2007 - 13:31

Guys dunno if i can come :/ If i can't i hope there will be other meetings around . Though i'd like to meet in person the members of this forum... And i just noticed if i come i'll be the youngest one T.T lol

#41 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 23 March 2007 - 13:58

18??? o youngest? δεν νομιζω..
ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡ8ΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ
I will track you down σε ολη την θεσσαλονικη και θα ψάχνεσεαι..
Believe me I can Find you λολ

#42 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 23 March 2007 - 14:05

πιτσιτ... μη χάσεις ευκαιρία εσύ? να κυνηγάς πιτσιρίκια? το μπέρδεψες με το rpg? :D :bleh:

#43 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 23 March 2007 - 14:15

ωχ. ναι ...
δεν κυνηγάω πιτσιρίκια κύριε kawai maniac εσύ κυνηγάς πιπινάκια μου φαίνεται

#44 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 23 March 2007 - 14:46

ε αφού είμαι θείος , όλα πιπινάκια είναι στα μάτια μου [τέλος off topic κράτα καμία κακία και για αύριο :D]

#45 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 23 March 2007 - 20:34

Εγώ Θα έρθω στο meeting του σαββάτου 24 του μηνός.25 Θα είναι η παρέλαση και εγώ θα κοιμάααααααααααααααααμαι και θα γράφω στα ....... μου τους στρατιωτικούς με τις παρελάσεις τους(Αλήθεια: Εγώ σε καμία εκδήλωση παρέλασης δεν πήγα ποτέ και ούτε σκοπεύω, οπότε καλύτερα μουσική και σεξ παρά πόλεμος και μίσος και ... όπλα).25 του μηνός θα πάω απόψε στο καφέ μπαρ Όμιλος δίπλα στο Macedonia Palace που γίνεται ένα house party. :P

Όπως λέει και ο Chaos λυπηθείτε μας και διοργανώστε και κάτι στην Αθήνα στο μέλλον.Αλλιώς :despair:


Τι λες βρε Jiraya ?????

Εσείς κανονίσατε το Κινηματογράφο με τα animes στην Αθήνα στην πανεπιστημιούπολη ενώ εμείς δεν έχουμε ούτε anime fan κινηματογραφίστα για να κάνει τα conne εκεί...Οπότε σιγά μην σε λυπηθούμε κιολάς...Έχουμε το meeting μας και είμαστε πάτσι...

Και παιδιά ήμουν κι εγώ στην συνάντηση της animeclipse...Οπότε καλύτερα κανονίστε τραπέζι εκει στο υπόγειο πίσω από το bar για να είμαστε οκ με αυτά...
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!