Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Manga....αγορά...^


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 Anakin

Anakin

    Anime Fan

  • Members
  • 196 posts

Posted 17 February 2007 - 01:52

γουσταρω να διαβασω manga αλλα no money.στο pc να διαβασω δεν μου κανει κεφι....οποτε τι παιρνω;;;μην πειτε πλακα εκανα :)

#17 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 17 February 2007 - 03:41

γουσταρω να διαβασω manga αλλα no money.στο pc να διαβασω δεν μου κανει κεφι....οποτε τι παιρνω;;;μην πειτε πλακα εκανα :)

download scanlations+print em.

Posted Image


#18 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 17 February 2007 - 05:37

Αν και πάλι, αν ψαχτείς αρκετά online, ίδια τιμή θα βρείς (6-8$ per vol.)....Posted Image

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#19 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 17 February 2007 - 05:40

Αν και πάλι, αν ψαχτείς αρκετά online, ίδια τιμή θα βρείς (6-8$ per vol.)....Posted Image

http://www.rightstuf.com/

Posted Image


#20 Alexiel

Alexiel

    Anime Freak

  • Members
  • 475 posts

Posted 22 February 2007 - 03:41

Για όσους δεν μπορούν να παραγγείλουν από το νετ υπάρχει και το Dojo στο Μαρούσι πολύ κόντα στον ηλεκτρικό σταθμό απέναντι από τα Goody's.

Μου φαίνεται ότι έχει 1 - 2 ευρώ λιγότερο τα μανγκα από το Solaris, αλλά και πάλι για μένα ακριβά είναι 16 ευρώ ο κάθε τόμος του Hellsing :(

#21 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 08 March 2008 - 17:04

εγω αγορασα πριν 30 λεπτα το hellsing vol 4 απο play.com, δεν εχει μεταφορικα για ευρωπη, μεγιστο οριο παραγγελιας μονο για ελλαδα δυστυχως τα 30 pounds νομιζω. Οταν ερθει θα πω γνωμη. Τιμη ηταν 8.4 euro