Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Είμαστε δυοοοό...ειμάστε τρείςςς.....:)


  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 12 January 2007 - 14:33

Posted Image


Σπάζοντας ταυτόχρονα το "ψυχολογικό" φράγμα των 40.000 post, των 1.600 threads και των 1.000 μελών, θα θέλαμε σαν .aNiMe//GR Team να ευχαριστήσουμε όλα τα μέλη για την καλή παρεούλα που έχουμε, και να υποσχεθούμε πως απο μέρους μας θα προσπαθήσουμε να κάνουμε ότι είναι δυνατόν για να γίνει ακόμα καλύτερη.

Τα forum στο αμαρτωλό internet, είναι ζωντανοί οργανισμοί που αναπνέουν, ζούν και πεθαίνουν κατ'επιταγήν των μελών τους. Σας ευχαριστούμε που δεν μας σκοτώσατε ακόμα, και ελπίζουμε να γεράσουμε έτι περισσότερο together...:drinks:

Arigatou, minna-san!....:respect:


Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#2 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 12 January 2007 - 15:00

Γεράστε όσο θέλετε εγώ θα μείνω για πάντα 26. (Για να μη πω 17. ʼντε να μεγαλώσουμε και άλλο!!

#3 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 12 January 2007 - 15:13

Θα ηθέλα να προσθέσω ,οτι μετα απο πολλούς μήνες καταφέραμε και σταθεροποιηθηκαμε πλέον.
Έχουν μεινει ελάχιστα πράγματα που πρέπει να γίνουν.
Ευτυχως ξεφυγαμε μια καλη απο τα προβληματα των προηγουμενων μηνων.
Οσοι ειναι και λίγο πιο παλιοι θα θυμόντε τον χαμό που επικρατούσε με το phpbb.
Να'μαστε εδω να το χαιρόμαστε:bleh: και να τα 2.000σουμε:greece:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#4 Blademaster_X

Blademaster_X

    N.ew W.orld

  • Members
  • 294 posts

Posted 12 January 2007 - 15:23

Omedeto gozai masu!

Ποσο καιρο ειπαμε ειναι εδω το forum? Αν θυμαμαι καλα(Βλεποντας την ημερομηνια εγγραφης μου που παει απο την αρχη του forum) εχει τωρα 2 χρονια ε? Αντε και στα 10πλασια!

#5 CommanderSP

CommanderSP

    under the members command

  • Retired Staff
  • 151 posts

Posted 12 January 2007 - 15:55

Στις αρχές Απριλίου κλέινουμε 2 χρόνια απο την δημιουργία του ADN και του Forum. Πρέπει να είστε όλοι σας περήφανοι που φτάσαμε όλοι ως εδώ και υποσχόμαστε οτι οι αλλαγές και οι βελτιώσεις δεν σταματούν εδώ. Επίσης μην ξεχνάτε το forum feedback όπου οτιδήποτε σας ενοχλεί με οτιδήποτε στο forum μπορείτε να το συζητήσετε ελεύθερα.


Είμαστε εδώ επειδή είστε εσείς εδώ.

CommanderSP

#6 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 12 January 2007 - 16:01

τον τελευταιο καιρο νομιζω αναπτυχθηκε αυτη η μεγαλη κινηση στο φορα η κανω λαθος?
επεστρεψαν και πολλοι "παλιοι" ...-μαζι και εγω-
τωρα αν αυτο ειναι καλο...χεχε!
btw commanderSp Posted Image this is the shittiest Prime i ve ever seen!

Posted Image


#7 CommanderSP

CommanderSP

    under the members command

  • Retired Staff
  • 151 posts

Posted 12 January 2007 - 16:10

Galaxy Convoy απο το Transformers Galaxy Force (η αλλιως και Cybertron) η τελευταια GCI Transformers σειρα φτιαγμένη απο την πασιγνωστη ομαδα GONZO. Τα σχεδια, το animation, ακομα και η ιστορια ειναι σαφως βελτιομενα απο τις παλαιοτερες CGI σειρες. Ας πουμε οτι θυμιζει λιγακι Kingdom Hearts...hehe

Στην powered up μορφη μοιαζει περισσοτερο με τον Prime που θυμασαι απο την παλια σειρα παντως :P

CommanderSP

#8 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 12 January 2007 - 16:18

Galaxy Convoy απο το Transformers Galaxy Force (η αλλιως και Cybertron) η τελευταια GCI Transformers σειρα φτιαγμένη απο την πασιγνωστη ομαδα GONZO. Τα σχεδια, το animation, ακομα και η ιστορια ειναι σαφως βελτιομενα απο τις παλαιοτερες CGI σειρες. Ας πουμε οτι θυμιζει λιγακι Kingdom Hearts...hehe

Στην powered up μορφη μοιαζει περισσοτερο με τον Prime που θυμασαι απο την παλια σειρα παντως :P

CommanderSP

βρε ξερω ποιος/απο που ειναι!
απλα και το image δεν τον κολακευει ιδιαιτερα!
καλο αυτο για το kingdom hearts =p

Posted Image


#9 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 12 January 2007 - 21:23

εγω ειμαι μελος απο τον οκτομβριο τπου 2006...νεος κατα πολυ αλλα κια ομως εδω μεσα νιωθω σαν το σπιτι μου..και γιατι το λεω αυτο...?
το σπιτι σου παρεχει μια ζεστασια και μια θαλπωρη...μπορεις να κατσεις να μιλησεις στους δικου σου ανθροπους και να πεις τα προβληματα σου και να βρεις μια λυση...ολα αυτα τα κανω και εδω...
σας νιωθω δικους μου ανθρωπους και ας μην ξερω πος εισται πισω απο την οθονη
και κατι ακομα...
εδω μεσα με το ADN κερδισα κατι πολυ σημαντικο..της παιδικες μου αναμνησεις(και προσθετοντας κι αλλες) που τα χρονια ο ρυθμος της μεγαλουπολης και τα βασανα-ζορια-κ.α φροντισαν
να θαψουν..εσεις το team του anime//gr και εμεις ολοι τα μελη ομως σπασαμε τον μαυρο αυτον τοιχο
απο εναν θαυμαστητησ δουλεια σας-μελος αυτης της οικογενειας σας ευχαριστω απο τα βαθη της καρδιας μου...για ολα αυτα που γινοντα και θα συνεχισουν να γινονται..........

                                                                       


#10 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 12 January 2007 - 22:41

Kanpai!!!
Πρωτοήρθα εδώ τον Δεκέμβριου του 2005...
Έκατσα λίγο, μετά σας ξέχασα... τι mlks >.<
anyways, αυτή την φορά θα μείνω, είστε ωραία συμμορία τι να κάνουμε. XD
Μπράβο στο team και βουρ για 10.000!!!!!11!1oneoneleven

LfNX0dh.png


#11 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 12 January 2007 - 23:15

:hehe: *Is one of the oldest members*
Παιδιά πιστεύω ότι όλοι πρέπει να είμαστε περίφανοι! Αυτό το forum ξεκίνησε ως ένα μέρος με την πλειονότητα ως αρχάριους στα Anime. Για μεγάλο χρονικό διάστημα δεν υπήρξε μεγάλη κίνηση, μετά από κερό αποδίχθηκε ότι ΑΥΤΟ είναι το ελληνικό Anime Forum που θα ξεχωρίσει! Πιστεύω ότι όλοι πρέπει να ευχαριστίσουμε το προσωπικό αυτού του forum, τους admins που το πάλεψαν και το έκαναν καλύτερο, αλλά κυρίως πιστεύω πρέπει να συγχαρούμε εμάς, όλα τα μέλη που το κράτησαν ζωντανό!
Άντε! Και σ' ανώτερα!

oR4yYRl.gif


#12 eXXentriX

eXXentriX

    Ryu/Dae-Su/Jeum-ja

  • Members
  • 849 posts

Posted 12 January 2007 - 23:45

Εύχομαι απλά να συνεχίσουμε έτσι....
...(και να εξελιχθούμε ακόμα περισσότερο στο μέλλον).....:)

Congrats ppl....:respect:
Posted Image

Εξεταστική...πφφφφ...απο 22/2 ξανά.......:wis:

#13 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 13 January 2007 - 01:16

Όπου νά 'ναι κλείνω 1 χρόνο παραμονής στο forum :drinks:

Χαίρομαι, επειδή το anime.gr φαίνεται πως τώρα αρχίζει τη σταδιοδρομία του, και θα κρατήσει για πολύυυυυυ καιρό ακόμα. Και εις ανώτερα :greece:

E5VV38U.jpg


#14 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 13 January 2007 - 01:31

Μιας και εγώ είμαι παλαιό μέλος του forum θα πρέπει να επισυμάνω ότι το forum δεν θα είχε μεγαλώσει τόσο πολύ και δεν θα είχε μαζέψει τόσο κόσμο άμα δεν υπήρχε το adn.Άρα πρέπει όλοι να συνχαρούμε τον comanderSp για μια τόσο έξυπνη ιδέα όπως η ελεύθερη διακίνηση anime αλλά και η υλοποίηση της στο παρόν forum. :greece:


Ελπίζω στο μέλον να μαζέφτουνε και άλλα άτομα ώστε να γίνουμε η μεγαλύτερη anime κοινότητα. :bleh:
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

#15 Housem@ster

Housem@ster

    Anime Amateur

  • Members
  • 102 posts

Posted 14 January 2007 - 14:13

Συγχαρητίρια στο anime.gr και ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις αξέχαστες ώρες και συζητήσεις που μας έχει προσφέρει! Εύχομαι από τα βάθη του chakra system μου να μείνει αθάνατο!