Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Τι με φτιάχνει σε αυτό το forum;


  • Please log in to reply
234 replies to this topic

#31 attsifte D

attsifte D

    Anime Freak

  • Members
  • 271 posts

Posted 30 July 2007 - 18:04

Ναι! nai! yes! υεσ! δεν είμαι μόνος :D
Spoiler:

"The more you know yourself the less things upset you"

#32 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 posts

Posted 30 July 2007 - 18:09

Μ αρεσει οτι τα περισσοτερα μελη εχουν κουλτουρα και δεν ειναι βλακες επισης μ αρεσει η οργανωση και το μερακι των administrators δεν υπαρχει κατι που να με χαλαει εκτος απο τα γνωστα
...
...
...
Spoiler:

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR ΘΑ ΔΡΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....._GaARa_

^
||
||
||
||
(ρε δεν μας κλάνεις τα @@)


#33 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 06 January 2008 - 12:56

Hi! Long time no see!:wis: Θελω να σας δωσω συγχαρητηρια( anime/gr team) εχετε κανει καταπληκτικη δουλεια!! Εχετε βελτιωσει παρα πολυ το φορουμ!! και εχουν μπει παρα πολλα καινουρια ατομα που (θα το πω ετσι) "τα σπανε" αλλα υπαρχουν και μερικες παλιες αξιες που τα "σπανε".. Τεσπα με φτιαχνει το μαυρο σκιν του φορουμ αλλα εχω ενα προβλημα στην αναλυση που και που αλλα το ξεπερνω!!



I put up my headphones and listen to the deftones

#34 пустая комната

пустая комната

    DELETED

  • Members
  • 225 posts

Posted 11 January 2008 - 14:09

Hi! Long time no see!:wis: Θελω να σας δωσω συγχαρητηρια( anime/gr team) εχετε κανει καταπληκτικη δουλεια!! Εχετε βελτιωσει παρα πολυ το φορουμ!! και εχουν μπει παρα πολλα καινουρια ατομα που (θα το πω ετσι) "τα σπανε" αλλα υπαρχουν και μερικες παλιες αξιες που τα "σπανε".. Τεσπα με φτιαχνει το μαυρο σκιν του φορουμ αλλα εχω ενα προβλημα στην αναλυση που και που αλλα το ξεπερνω!!


Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνη...ειδικά το μάυρο skin είναι απίστευτο...ταιριάζει με τη νέα ΜΑΥΡΗ (επιτέλους) Samsung οθόνη μου ^^ (ναι, ναι, κ΄νω και διαφήμιση για τη Samsung - είναι υπέροχη, γιατί είναι δική μου XD)

#35 MechDesigner

MechDesigner

    Mech Apprentice Engineer

  • Members
  • 61 posts

Posted 03 March 2008 - 22:36

Αυτό που μου αρέσει σε αυτό το forum ότι όλα τα μέλοι είναι ποιο 'δεμένα' μεταξύ τους και δεν υπάρχουν ομάδες μελών(αρχηγοί που κάνουν κουμάντο/απλά μέλοι ώστε να λένε την άποψη τους) :greece:


Οντως ειναι ενα θετικο στοιχειο του φορουμ εδω και περα απο αυτο μου αρεσει το μαματο κλιμα που επικρατει χωρις εντασεις συνηθως, ο χαιρετισμος στο cp μαζι με το αναλογο μυνηματακι ετσι για να μην ξεχνιομαστε:hihi2:. Επισης μαμανε οι κυριακατικες προβολες ( αν και δεν εχω δει καποιο ανιμε αλλα η παρεα ειναι ολα τα λεφτα :drinks::drinks::drinks:) και τα emoticons που ειναι απλα μοναδικα . Οι moderators που καταβαλλουν καθε δυνατη προσπαθεια για να μην ξεφευγουμε απο το τοπικ ( μετα απο τοσο γλυψιμο 8α παθει βραχυκυκλωμα ο υπολογιστης :rofl: ).Τα banners τα οποια ειναι μαματα! Εμμ τι αλλο χμμ... Α ναι και οτι ολοι εδω γουσταρουν ανιμε οπως και εγω:riiight:
グえんのすけ クあらもりた
^^^^^^ 山^^^^^^
^^^^^ 麒麟^^^^^^
Posted Image

#36 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 19 March 2008 - 08:55

Με απλα λογια αυτο που με φτιαχνει στο Forum ειναι η αγαπη ολων για τα anime και για την Ιαπονικη Κουλτουρα γενικοτερα...
Eπισης Το κλιμα ειναι πολυ καλο και σε καθε meeting φροντιζουμε να περναμε τελεια πραγμα που διχνει οτι Ειμαστε Ζωντανοι Τυποι:hahaha:
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#37 ChaosTheory

ChaosTheory

    Metrosexual my @$$

  • Members
  • 32 posts

Posted 21 March 2008 - 14:06

Απλά τα πάντα!!!!

Έκτος από μερικά κοκομαθημένα (που λέει και ο λυκειάρχης μας) μέλη του forum!
IPosted ImagePARAMORE

#38 MechDesigner

MechDesigner

    Mech Apprentice Engineer

  • Members
  • 61 posts

Posted 14 April 2008 - 19:52

Τα banners στο φορουμ οσο πανε και γινονται καλυτερα:awww::awww::wooi2::ureshii: !!! Keep up the creative work people:riiight: !
グえんのすけ クあらもりた
^^^^^^ 山^^^^^^
^^^^^ 麒麟^^^^^^
Posted Image

#39 Rei Ayanami

Rei Ayanami

    Going MAD

  • Members
  • 28 posts

Posted 23 April 2008 - 19:51

Η ταχύτητα με την οποία μπορώ να κατεβάζω...
Μπράβο βρε παιδιά. Καιρό έχω να πιάσς τέτοιες ταχύτητες..
Animate my world..

#40 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 08 May 2008 - 12:24

ότι όταν οι admin έχουν κέφια το forum λάμπει πιο δυνατά
τα λουλουδάκια κελαηδάνε
και ο Monkey D Luffy τραγουδάει στο λιβάδι.

#41 LucyBR

LucyBR

    宝塚歌劇団の歌姫

  • Members
  • 1,559 posts

Posted 08 May 2008 - 12:28

ότι όταν οι admin παιρνουν crack το forum λάμπει πιο δυνατά
τα λουλουδάκια κελαηδάνε
και ο Monkey D Luffy τραγουδάει στο λιβάδι.


fixed!:hahaha:

Posted Image

Spoiler: &#33909


#42 BarbasSs

BarbasSs

    NTEΘ ΜΕΤΑΛ ΙΖ ΔΕ ΛΟ

  • Members
  • 783 posts

Posted 08 May 2008 - 12:36

Pro παιζουν???

Posted Image

Spoiler: yarrr,yarrr


#43 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 08 May 2008 - 12:59

δεν τραγουδάει ο Monkey D Luffy στο λιβάδι γιατί θα φύγουν και τα κοπάδια και το γρασίδι...

#44 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 08 May 2008 - 15:10

Μ αρεσει οτι τα περισσοτερα μελη εχουν κουλτουρα και δεν ειναι βλακες επισης μ αρεσει η οργανωση και το μερακι των administrators δεν υπαρχει κατι που να με χαλαει εκτος απο τα γνωστα
...
...
...

Spoiler:


ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧ

Και που να ήξερες:hahaha:

μου αρέσει το προφίλ του φόρουμ. Φιλικότατο και διαφορετικό.
Posted Image

#45 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 08 May 2008 - 17:49

Τώρα και σε νέες γεύσεις. Τεκίλα, LSD και AOLtard pie.

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.