Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Τι με φτιάχνει σε αυτό το forum;


  • Please log in to reply
234 replies to this topic

#16 ville_valo

ville_valo

    Starting...

  • Members
  • 26 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Ιανουάριος 2007 - 20:08

Τα πολλα θεματα και που ειναι ολοι ευχαριστα ατομα
Δημοσιευμένη  εικόνα

#17 Six Winged Angel

Six Winged Angel

    Κινητό Spoiler

  • Members
  • 1.906 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Ιανουάριος 2007 - 19:15

Αυτό που μ'αρέσει πιο πολύ απ'όλα (τα skin user cp anime κλπ ενοούνται) είναι που κάθε λίγο και λιγάκι το forum πλημυρίζει από νέα posts:)

#18 NoDsl

NoDsl

    Ευκαιριακό Μέλος

  • Members
  • 442 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Ιανουάριος 2007 - 19:27

Εμένα πάλι μ'αρέσει που δεν είναι @@καμπος. Εχει παίδες και παιδούλες(Clepsyright) με ταλέντο, άποψη και γνώση για το αντικείμενο που πραγματεύεται το forum.
Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα
She's incredible math (Scott Matthew & Tim Jensen - Lithium Flower)
Rather feel pain than nothing at all
(Three Days Grace - Pain)
Chains: Gainax tribute || Share_The_Rare

#19 Nagi_Souichiro

Nagi_Souichiro

    Chillout Your Spirit

  • Members
  • 122 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιανουάριος 2007 - 13:09

Αυτό που μ'αρέσει σε αυτό το Forum είναι οτι υπάρχουν πολλά θέματα να συζητήσουμε...χώρια για τις συζητήσεις που γίνοντε σχετικά με τα ΑΝΙΜΕ...:D

#20 Housem@ster

Housem@ster

    Anime Amateur

  • Members
  • 102 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 26 Ιανουάριος 2007 - 16:25

Λοιπόν.......
Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος, αν και θα είναι δύσκολο με όοοοολα τα ωραία πράγματα που έχει το forum... Το όλο λειτουργικό σύστημα του forum είναι εύκολο και το κλίμα πολύ ευχάριστο. Τυχαίνει να είναι και το πρώτο μου, μου άφησε πάρα πολύ καλή εντύπωση, μα σε σύγκριση και με άλλα που μπήκα αργότερα, πάλι τα σπάει το anime.gr!
Η παρέα είναι πολύ καλή και οι συζητήσεις πολιτισμένες, μέχρι κι όταν απόψεις συγκρούονται. Και, κάτι τελευταίο. Το forum αυτό με βοήθησε να μάθω πολλά για τον κόσμο των anime...........

#21 QueenofHearts

QueenofHearts

    Royalty

  • Members
  • 577 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 22 Φεβρουάριος 2007 - 02:18

M' αρέσει γιατί υπάρχει! Και λyπαμε που δεν το ήξερα πιο νωρίς! Τόσα χρονια fan ένιωθα alien! Hehehe! Λυπάμαι που δεν τον ήξερα νωρίτερα, αλλα έτσι είναι άμα ζεις στο εξωτερικό.

#22 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4.640 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 05 Απρίλιος 2007 - 15:17

Μου αρέσει που τώρα λόγο των διακοπών του Πάσχα, εμφανίστηκαν στο forum άτομα που είχαν καιρό να συμμετάσχουν.
Μου αρέσει που τώρα λόγο των διακοπών του Πάσχα, δεν συμμετέχουν άτομα που εμφανίζονται καθημερινά στο forum έτσι έχουμε μια ευχάριστη ανανέωση αυτές τις ημέρες.
Δεν μου αρέσει όμως που μερικά άτομα θα εξαφανιστούν πάλι μετά τις διακοπές τους :(


#23 пустая комната

пустая комната

    DELETED

  • Members
  • 225 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 05 Απρίλιος 2007 - 18:47

Μου αρέσει που τώρα λόγο των διακοπών του Πάσχα, εμφανίστηκαν στο forum άτομα που είχαν καιρό να συμμετάσχουν.
Μου αρέσει που τώρα λόγο των διακοπών του Πάσχα, δεν συμμετέχουν άτομα που εμφανίζονται καθημερινά στο forum έτσι έχουμε μια ευχάριστη ανανέωση αυτές τις ημέρες.
Δεν μου αρέσει όμως που μερικά άτομα θα εξαφανιστούν πάλι μετά τις διακοπές τους :(


You are so gonna get + points from me with this answer!!!!!!!!!!!

Συμφωνώ και επαυξάνω ^^

#24 tokyo pig

tokyo pig

    Attorney at LoL

  • Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 05 Απρίλιος 2007 - 20:21

Iso to gegonos oti einai mia apo tis dio monadikes internetikes koinotites ston elliniko xoro (theos xoresto to dragonball.gr, animexclusive ect) kai veveos oloi oi palioi gnostoi kai filoi pou kikloforoun edw
Δημοσιευμένη  εικόνα
For teh nigra brothers, for teh pool, for teh aids...i was there.
Teh BloG si teh BacK
---------------------------------------------------------------------------

#25 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 09 Απρίλιος 2007 - 19:38

Τι με φτιαψνει σε αυτο το φορουμ ?? ο Gaara :P .

Περα απο τη πλακα μου αρεσει ετσι το style τα ατομα που ειναι member και κυριως που γνωρισα μερικα πολυ γαματα ατομα μεσα στο φορουμ και μπορω να μπω οτι γιναμε "φιλοι" ξερουν αυτοι ;)
I put up my headphones and listen to the deftones

#26 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2.573 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Απρίλιος 2007 - 12:34

Τι με φτιάχνει;Τα πάντα.Όλα τα παιδιά είναι πολύ καλά,υπάρχει μεγάλη ποικιλία θεμάτων,υπάρχουν πολλά ενεργά μέλη και η λίστα δεν τελειώνει:)

#27 QueenofHearts

QueenofHearts

    Royalty

  • Members
  • 577 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Μάιος 2007 - 12:12

The fact that one of the possible styles for the forum is called Steel Blue... I know it's random, but anyone who has enjoyed Zoolander will think it;s funny, too..:hahaha:

#28 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Μάιος 2007 - 13:33

Με φτιαχνει το γεγονος οτι ειμαστε ατομα που εχουμε ποικιλες αποψεις και αποψη πανω σε πολλα θεματα, οπως επισης το γεγονος οτι εχουμε αναγαγει την αγαπη μας για τα anime σε θεματα συζητησης, οπου ομως δεν ειμαστε απλα geeks που παθαινουμε παρακρουση οταν βγαινει ενα καινουριο επεισοδιο...Βασικα, ο εξω κοσμος δεν καταλαβαινει τα anime, και πολλες φορες μας κοροιδευουν, ενω εδω ολοι τακιμιασαμε!χαχαχα!
Δημοσιευμένη  εικόνα

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#29 attsifte D

attsifte D

    Anime Freak

  • Members
  • 271 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Ιούλιος 2007 - 16:35

Οτι απο την στιγμή που έκανα το register είμαι σχεδόν κάθε μέρα εδώ μέσα και διαβάζω ... λέτε να έχει κάποια μαγεία ?
Spoiler:

"The more you know yourself the less things upset you"

#30 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2.291 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Ιούλιος 2007 - 17:59

εσύ και τουλάχιστον άλλοι 120+ users ημερησίως... you are not alone ;)