Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Τι με φτιάχνει σε αυτό το forum;


  • Please log in to reply
234 replies to this topic

#226 Hellraider

Hellraider

    Anime Elite

  • Members
  • 1,348 posts
  • LocationΑθήνα

Posted 05 March 2012 - 18:22

Και φυσικά το Posted Image
Το αγαπώ.


Πρώτα από όλα ο no greeklish rule που βασιλεύει σε αυτό το forum με φτιάχνει απεριόριστα.



Όσα χρόνια είμαι στο forum το θέμα των greeklish το θυμάμαι στο αντίθετο forum.Πολύ, πολύ ευχάριστη έκπληξη.


Στο forum με φτιάχνουν πολλά πράγματα.Δεν θα καθόμουν αλλιώς.Μπορεί να μην ποστάρω όπως παλιά πλέον (δεν χάνετε και τίποτα :P) αλλά σίγουρα περνάω τον ίδιο χρόνο όπως παλιά.
Δεν χρειάζεται να ειδικεύω.Ό,τι με φτιάχνει εδώ οφείλεται στα μέλη.Συνεχίστε έτσι ρε!



Επίσης οι γνώσεις σας σχετικά με τις κατσαριδοεξολοθρεύσεις μου έχουνε σώσει τη ζωή.Πολλές φορές.

#227 fatsel

fatsel

    -----><-----

  • Members
  • 25 posts

Posted 06 May 2012 - 15:38

Είμαι εδώ και λίγο καιρό μέλος του forum, οπότε δεν έχω βρει και τόσα πολλά πράγματα που να με φτιάχνουν ακόμα.
Αλλά το βασικότερο, και αυτό που κατάλαβα από την αρχή, είναι ότι τα μέλη αυτού του forum είναι δραστήρια και πάντα βρίσκονται εκεί για να λύσουν της όποιες απορίες μου, και να συζητήσουν μαζί μου για τις σειρές άνιμε που παρακολουθώ. Τι άλλο να ζητήσεις από ένα forum; :D

#228 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 06 May 2012 - 20:51

ετσι ρε πολυ τρελο το forum.... τα μελη του μου εχουν λυσει οποιαδηποτε απορια ειχα....keep it up

Edited by Itachi Akatsuki, 20 May 2012 - 12:25.

mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#229 Seppuku

Seppuku

    Anime Amateur

  • Members
  • 85 posts

Posted 07 May 2012 - 10:31

Είμαι anime freak και είμαι καλά!!

Και σ'αυτό το forum είμαστε πολλοί.... γ' αυτό με φτιάχνει.... :Blissfull:

Proud listener of Radio Rivendell

Posted Image


http://jewellersapprentice.wordpress.com/


#230 mirana_neko

mirana_neko

    Daddy's little girl, all grown up,terrorizing the world...

  • Members
  • 508 posts

Posted 10 May 2012 - 07:34

Kυρίως τα μέλη. Που είναι πάντα προθυμα να σε βοηθήσουν, να μιλήσουν μαζί σου όχι μόνο για θέματα ανιμε αλλά και για οτιδήποτε άλλο. Επίσης το play by post section is absolutely fun!

#231 P.Z.W.Y.S

P.Z.W.Y.S

    Οne Hell of an Otaku!

  • Members
  • 208 posts

Posted 20 May 2012 - 23:46

Kυρίως τα μέλη. Που είναι πάντα προθυμα να σε βοηθήσουν, να μιλήσουν μαζί σου όχι μόνο για θέματα ανιμε αλλά και για οτιδήποτε άλλο. Επίσης το play by post section is absolutely fun!

Θα συμφωνίσω με την γατούλα σε αυτό και προσθετω το γεγονός οτι δεν υπάρχουν κακότροποι trollάδες
Here is my anime list so far..

And .... here is my manga list so far

Also i'm proud to say that i'm the founder and editor of this blog!


And yes i stole this style from you mirana_neko! I have no regrets....

#232 BoredForLife

BoredForLife

    Monster Hunter

  • Members
  • 503 posts
  • LocationPokke Village

Posted 26 May 2012 - 07:54

Έχεις έρθει σε καλή περίοδο , γι αυτό :P

Edited by BoredForLife, 26 May 2012 - 07:54.

v4kFmx.png


#233 P.Z.W.Y.S

P.Z.W.Y.S

    Οne Hell of an Otaku!

  • Members
  • 208 posts

Posted 26 May 2012 - 08:30

Έχεις έρθει σε καλή περίοδο , γι αυτό :P

Λές εεε;
Here is my anime list so far..

And .... here is my manga list so far

Also i'm proud to say that i'm the founder and editor of this blog!


And yes i stole this style from you mirana_neko! I have no regrets....

#234 laraska

laraska

    Self imposed ban

  • Members
  • 1,875 posts

Posted 26 May 2012 - 09:56

εμενα με εφτιαξε παρα πολυ που συμπεριφερθηκε σαν γκομενα...τσουντερε καταστασεις και φτυσιμο ξερω γω.
νομισα πως την κερδισα για ενα διαστημα...χωρισαμε για λιγο, αλλα το παθος ξεχειλιζε...γυρισαμε πισω ο ενας στον αλλον . μου τα εδωσε παλι ολα και μπορουσα και παλι να της μαθω κατι για την ζωη...εκει ομως που εβλεπα πως ολα ηταν οκ και ....εδεσα τον γαιδαρο μου...να που εξαφανιστηκε και τελικα την εκτιμησα παραπανω, γιατι μεχρι τωρα την ειχα δεδομενη.
τωρα που επεστρεψε θα της συμπεριφερθω καλυτερα.
Υ.Γ...ελπιζω να μην μαθει ποτε για το κερατο

Έχεις έρθει σε καλή περίοδο , γι αυτό :P


σωστοςςς!!11
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
[IMG]http://www.anime.gr/forums/%5Burl=http://dragcave.net/view/yrOI%5D%5Bimg%5Dhttp://dragcave.net/image/yrOI.gif%5B/img%5D%5B/url%5D[/IMG]

#235 Keep Movin Forward

Keep Movin Forward

    Starting...

  • Members
  • 8 posts

Posted 13 February 2017 - 19:05

μου αρεσει η απλοτητα του, η ουσια του: επικοινωνια

 

και οχι πολλα φρου φρου...