Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Τι με φτιάχνει σε αυτό το forum;


  • Please log in to reply
234 replies to this topic

#1 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 12 January 2007 - 14:14

Posted Image

Μετά την δημιουργία rant thread, λογικό πιστεύω είναι να φτιάξουμε και ένα για γλυψ...:...εχμ...feedback των μελών πάνω σε τι τους αρέσει σε αυτό το forum.

Περιμένουμε τα σχόλιά σας, για να δούμε και εμείς τι έχουμε κάνει καλά, και αν μπορούμε να το βελτιώσουμε ακόμα περισσότερο...

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#2 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 12 January 2007 - 14:21

μου ερεσει τρελα το ολο σκηνικο με το τρελο menu του user cp..τωρα ο user εχει εναν σκασμο επιλογες και μπορει να κινηθει ανετα μεσα στο forum..μαρεσει παρα πολυ και οτι πλεον ειμαστε ταχυτατοι...
δεν μου αρεσει αυτο το vplaza menu και αυτο μονο και μονο γιατι δεν εχω καταλαβει christ απο το ολο θεμα......::'D:'D

συνεχιστε ετσι παιδες..σας γουσταρουμε και σας παμε με 1000Posted Image

                                                                       


#3 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 12 January 2007 - 15:03

Μου αρέσει που το forum είναι τόσο εύκολο στην χρήση που το έμαθα σε μερικά δευτερόλεπτα. Λάτρευw το user cp. Μου αρέσει όπου ρίχνω γέλιο εδώ μέσα.. και που έχουμε πολλά themes

#4 Blademaster_X

Blademaster_X

    N.ew W.orld

  • Members
  • 294 posts

Posted 12 January 2007 - 15:43

Thl$ F0rum ls t3h SUXXX0R$!!!11//


:P

Σοβαρα τωρα εκανα μιση ωρα να βρω το κουμπι για τα "newest posts"...ffs. Τα χρωματα ειναι πολυ ενταξει και βλεπεις πολυ καθαρα. Επισης μου πηρε λιγη ωρα να βρω πως στελνω pms, να κοζαρω profiles, κτλ. Ειναι διαφορετικο απαυτο που εχω συνηθησει...

(Περιμενες γλυψιμο απο μενα Dante? ohohohohohoh*katina laughter*:P)

[EDIT] ......ok.....αντε να πω οτι μαρεσει η ολη φαση editing/quick replying....βοηθησε στο να φτιαξω αυτο το post πολυ πιο γρηγορα αποτι περιμενα:P

#5 LeeoN

LeeoN

    Anime Newbie

  • Members
  • 56 posts

Posted 12 January 2007 - 16:26

εγω δέν θα μιλήσω για την λειτουργικότητα του forum μιάς και είμαι συνηθισμένος στο V-bulletin template... όλα υπέροχα απλα... στον full επεξεργαστή κειμένου δέν υπάρχουν κουμπάκια για εντολες img,quote,link κλπ. ουτε smiley grid. γιατι?
Oh Sh*T.... i mean... mama mia.......
Posted Image
The revolution is near....

#6 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 12 January 2007 - 16:31

επειδη προφανως εχουν μπει απειρα hacks στο φορουμ δεν γινεται η επιλογη ενος skin/theme απο αυτα?
http://www.extremepixels.com/vb/skins_vb.php

Posted Image


#7 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 12 January 2007 - 16:31

Δλδ....δεν βλέπεις αυτά τα πεδία?....

Posted Image

Πήγαινε μια UserCP Posted Image Edit Options Posted Image Message Editor Interface και βάλτο στο "Enhanced interface"...ξαναπόσταρε μας αν έφτιαξε...Posted Image

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#8 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 13 January 2007 - 01:32

Επειδή πολλοί έχουν αυτό το πρόβλημα, δεν γίνεται να το κάνετε σαν Default επιλογή για όλους τους χρήστες ?


Εμένα μου αρέσει επειδή περνάω καλά συζητώντας σε αυτό το φόρουμ με άλλους που έχουν την τρέλλα μου για τα Anime :king:

E5VV38U.jpg


#9 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 13 January 2007 - 01:47

Αυτό που μου αρέσει σε αυτό το forum ότι όλα τα μέλοι είναι ποιο 'δεμένα' μεταξύ τους και δεν υπάρχουν ομάδες μελών(αρχηγοί που κάνουν κουμάντο/απλά μέλοι ώστε να λένε την άποψη τους) :greece:
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

#10 Epinephrine

Epinephrine

    HMMY

  • Members
  • 442 posts

Posted 13 January 2007 - 13:16

Αυτό που μου αρέσει σε αυτό το forum ότι όλα τα μέλοι είναι ποιο 'δεμένα' μεταξύ τους και δεν υπάρχουν ομάδες μελών(αρχηγοί που κάνουν κουμάντο/απλά μέλοι ώστε να λένε την άποψη τους) :greece:

Τη στιγμη που θα γινει αυτο (ΑΝ γινει) θα ριξω ενα αντε γεια κ θα ναι σαν να μαι καταπιε η γη : .
Cuz I'm praying for rain / And I'm praying for tidal waves /I wanna see the ground give
way.

I wanna watch it all go down. / Mom please flush it all away. /I wanna see it go right in and down.

I wanna watch it go right in. /Watch you flush it all away.

#11 TNT

TNT

    Crazy Scientist!

  • Members
  • 735 posts

Posted 13 January 2007 - 13:22

Τι με φτιάχνει, ε???
Μμμμ... για να σκεφτώ... για να σκεφτώ...
Α! Το βρήκα!!!
Με φτιάχνει το ότι είμαστε μια "ζωντανή κοινότητα", το ότι υπάρχει ενδιαφέρον από παντού και όλους for the wellfare of the forum, το ότι συνεχώς αυξανόμαστε!!!

Posted Image



#12 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 13 January 2007 - 13:44

επειδη προφανως εχουν μπει απειρα hacks στο φορουμ δεν γινεται η επιλογη ενος skin/theme απο αυτα?
http://www.extremepixels.com/vb/skins_vb.php


αυτα δεν ειναι free όμως:bleh:
Μερικά απο αυτα φτάνουν και τα 100 ευρω:
Αμα ητανε θα τα είχαμε βάλει.

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#13 LeeoN

LeeoN

    Anime Newbie

  • Members
  • 56 posts

Posted 13 January 2007 - 14:51

yaaaaayyyyyy!!!!! :bleh::tongue::kakashithumbup: thanx guys!
αυτό το φόρουμ είναι απλά άπεχτο κυρίως λόγω του πολιτισμένου κόσμου που βρίσκεται εδω και μιλάμε ήρεμα και σωστά μεταξύ μας! :thumbup:8D
(καποιος ήδη μετάνιωσε που μου έδειξε το enchanced inteface :P)
Oh Sh*T.... i mean... mama mia.......
Posted Image
The revolution is near....

#14 пустая комната

пустая комната

    DELETED

  • Members
  • 225 posts

Posted 13 January 2007 - 22:35

Αυτό που μου αρέσει σε αυτό το forum είναι...ότι απέχτησα μερικά "φιλαράκια" και μου αρέσει που μιλάω πότε πότε μαζί τους ... και κυρίως με ανέχονται όταν κάνω παράπονα ή δεν είμαι καλά (hehehe). Thanks Guys!

#15 Nagi_Souichiro

Nagi_Souichiro

    Chillout Your Spirit

  • Members
  • 122 posts

Posted 18 January 2007 - 08:46

Εμένα μου αρέσει που επιτέλους βρήκα ένα SITE που γίνονται ενδιαφέρουσες συζητήσεις..:)