Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

FMA Signature


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 25 November 2006 - 20:02

Θελω μια signature της Winry απο το FMA.Οποιος μπορει ας βοηθησει λίγο την
κατάσταση:nerd: .
Μου ειχε φτιάξει παλιοτερα η yami καποια αλλα δεν μου πολυάρεσε:loveu:(<-----------gay emoticon detected)

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#2 TNT

TNT

    Crazy Scientist!

  • Members
  • 735 posts

Posted 26 November 2006 - 18:22

Ορίστε κάτι που φτιαξα πριν λίγο... δυστυχώς το scan δεν είναι κι ό,τι καλύτερο, αλλά... τεσπα...

Posted Image

Αν σ'αρέσει feel free to use it!

Posted Image



#3 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 27 November 2006 - 13:57

Βασικά δεν μου αρέσει το scan,αλλα απο ότι έχω ψάξει δεν υπάρχουν και πολλά:dots:

Κανεις άλλος??

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#4 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 28 November 2006 - 00:53

Όπως είπες και εσύ είναι πολύ δύσκολος να βρεις scan.Άμα θες ανέβασε όποιος scan σου αρέσει από την winry και θα μπορέσω να σου κάνω την sig.(Το scan δεν χρειάζεται να είναι τελείως καθαρό.Μπορώ να σβήσω και εγώ τα περιττά πράγματα :D :thumbsup: )
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

#5 Nehelenia

Nehelenia

    Queen Nehelenia

  • Members
  • 674 posts

Posted 28 November 2006 - 01:14

θα δοκιμάσω να κάνω ένα gifaki όπως έκανα και με την sig του Lios ;)

Posted Image


#6 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 28 November 2006 - 01:19

μερικα απο τα καλα μου Winry scans,μηπως εμπνευστει τπτ κανενας..:hehe:
Posted Image Posted Image
Posted Image Posted Image
Posted Image

#7 gunslinger girl

gunslinger girl

    Anime Newbie

  • Members
  • 40 posts

Posted 24 March 2007 - 15:55

dunno if you seen that one, πάει λίγος καιρός από το τελευταίο post άλλα δε βαριέσαι :P

Attached Files


There is no real life, only afk.
(..and /patpat)
Posted Image

#8 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 24 March 2007 - 16:20

Δεν γνωρίζω να χειρίζομαι το photoshop ώστε να δημιουργήσω sig και βαριέμαι εδώ που τα λέμε να το μάθω: οπότε θα παραθέσω μία σελίδα με wallpapers,fan art και e-cards με την Winry και όποιος θέλει παίρνει κάτι και το κόβει και το ράβει με photoshop ή κάτι παρόμοιο
http://www.theotaku.com/tags/winry
Στα αποτελέσματα δείχνει τα πρώτα από 44 e-cards,123 fan art και 103 wallpapers με θέμα την winry.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#9 storm-and-fire

storm-and-fire

    だんご大家族

  • Members
  • 280 posts
  • LocationΜπραχάμες

Posted 01 May 2007 - 10:07

Γειά σας! Η Άννα είμαι. Πειράζει να δοκιμάσω να φτιάξω κι εγώ?


Posted Image

The chummy dangos hold their hands together and make a big, round ring
They build a town on the dango planet and everyone laughs together


#10 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 01 May 2007 - 15:29

Γειά σας! Η Άννα είμαι. Πειράζει να δοκιμάσω να φτιάξω κι εγώ?


Φυσικα και δεν υπάρχει πρόβλημα:byejg9:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...