Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Πιο όμορφη τραγουδίστρια / όμορφος τραγουδιστής


  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#31 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 30 September 2007 - 23:18

Τώρα αν πώ ότι τέτοια τόπικς μου την δίνουνε στα νεύρα-ναι,παρόλο πο υέχω κάνει παρόμοιο-θα φανώ ξενέρωτος?

Τεσπά,από άντρες δεν νομίζω να διαφωνεί κανείς ότι ένας είναι ο θεός


από γυναίκες
Spoiler:

Posted Image

#32 LucyBR

LucyBR

    宝塚歌劇団の歌姫

  • Members
  • 1,559 posts

Posted 30 September 2007 - 23:25

από γυναίκες

Spoiler:


x5476748572307510257276039184017580271904810

ΕΕΕτσι ρε red pyramid δώσε και σώσε να πούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wooi2::wooi2::wooi2::wooi2::wooi2::wooi2::wooi2:

Posted Image

Spoiler: &#33909


#33 denisuki~

denisuki~

    Stronger than Darth Vapor

  • Members
  • 281 posts

Posted 01 October 2007 - 02:13

αλλά οι μεταλλάδες δεν είναι της αρεσκείας μου....way too boring ppl :emptyonexg1::nosey:


Και εγώ αν και πολύ καιρό άκουγα μόνο metal ποτέ δε μου άρεσαν οι μεταλούδες ή τέλως πάντων οι κλασικές μεταλούδες που δεν ασχολούνται με τίποτα άλλο απο το να ντύνονται με μαύρα και να ακούνε metal, fckn posers. Τις θεωρώ εξίσου στόκους με αυτούς που ακούνε σκυλάδικα, ίσως και χειρότερες γιατί το κάνουν για να είναι "διαφορετικές" χωρίς απαραίτητα να τους αρέσει στην πραγματικότητα, καθαρά ποζεριά :3
"Those who say video games are bad for health are the same ones who say rock is satan's music"
- Shigeru Miyamoto

#34 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 01 October 2007 - 02:22

Στερεότυπα,στερεότυπα.......
Posted Image

#35 denisuki~

denisuki~

    Stronger than Darth Vapor

  • Members
  • 281 posts

Posted 01 October 2007 - 02:28

Στερεότυπα,στερεότυπα.......


Χμμμμ...; Τί ακριβώς εννοείς; Αν δεν έχεις δει τέτοιου είδους "μεταλάδες", τότε μάλλον από όραση δεν τα πας πολύ καλα :hahaha:

Και αυτό γιατί είναι πολύ πιο συνηθισμένοι από τους ψαχμένους μεταλάδες που όντως ακούνε επειδή γουστάρουν και όχι για λόγους image ή ανωριμότητας.

Μιλάω πάντα για τα άτομα που ακούνε ροκ και μεταλ μόνο με το πρόσχημα ότι όλα τα άλλα είδη είναι σκουπίδια κλπ, είναι παντού.
"Those who say video games are bad for health are the same ones who say rock is satan's music"
- Shigeru Miyamoto

#36 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 01 October 2007 - 02:33

Χμμμμ...; Τί ακριβώς εννοείς; Αν δεν έχεις δει τέτοιου είδους "μεταλάδες", τότε μάλλον από όραση δεν τα πας πολύ καλα :hahaha:

Και αυτό γιατί είναι πολύ πιο συνηθισμένοι από τους ψαχμένους μεταλάδες που όντως ακούνε επειδή γουστάρουν και όχι για λόγους image ή ανωριμότητας.

Μιλάω πάντα για τα άτομα που ακούνε ροκ και μεταλ μόνο με το πρόσχημα ότι όλα τα άλλα είδη είναι σκουπίδια κλπ, είναι παντού.


Ναι και εγώ αυτό πιστεύω,απλά είναι και ένα κλισέ,αυτό του μεταλά που το κάνει μόνο για φιγούρα.Πολλές φορές κατηγορούν μεταλλάδες ότι είναι fake,όχι true,οπότε αυτό σχολίασα.Έχω δεί και 'γώ πολλούς/ες τέτοιους/ες.Δυστηχώς.
Posted Image

#37 denisuki~

denisuki~

    Stronger than Darth Vapor

  • Members
  • 281 posts

Posted 01 October 2007 - 02:41

Ναι και εγώ αυτό πιστεύω,απλά είναι και ένα κλισέ,αυτό του μεταλά που το κάνει μόνο για φιγούρα.Πολλές φορές κατηγορούν μεταλλάδες ότι είναι fake,όχι true,οπότε αυτό σχολίασα.Έχω δεί και 'γώ πολλούς/ες τέτοιους/ες.Δυστηχώς.


Βασικά, ο ίδιος ο όρος μεταλάς είναι λίγο ηλίθιος, μου τη δίνει να δίνω ταμπέλες στα άτομα. Στα @@ μου αν είναι μεταλού ή όχι αν είναι ζωάκι δε θα γίνει καλύτερη.

Εγώ παρεξήγησα αυτό που είπες, μην το πάρεις προσωπικά απλά δεν κατάλαβα τι εννοούσες.

Και αυτό είναι γενικότερο φαινόμενο βέβαια, "αυτό είναι μέταλ" και "αυτό δεν είναι" κλπ, ε και να μην είναι τι έγινε δεν αρκεί να είναι καλή μουσική; Manowar syndrome :P (κι ας τους πάω κάπως μουσικά, τουλάχιστον τα κλασικά τους)

Στη μεταλ γενικά είναι πολύ πιο δυνατό αυτό γιατί τα άτομα που ακούνε μέταλ είναι πολύ πιο καμμένα γενικά από αυτούς που ακούνε άλλα είδη, πιο κολλημένα θα έλεγα. Ο κανόνας πιθανότατα είναι να είναι κάποιος κολλημένος μεταλάς παρά όχι, γενικά σε σύγκριση με τα άλλα είδη οι κολλημένοι είναι πολύ περισσότεροι!
"Those who say video games are bad for health are the same ones who say rock is satan's music"
- Shigeru Miyamoto

#38 Mythos

Mythos

    Anime Fan

  • Members
  • 181 posts

Posted 01 October 2007 - 10:17

Pyramid βρές καμιά άλλη foto απο την OTEP madam γιατί μόνο για thread " πιο όμορφη τραγουδίστρια" δεν είναι.....


#39 somnium_mortiis

somnium_mortiis

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 01 October 2007 - 11:28

πιο ωραιος τραγουδιστης μακραν ο τραγουδιστης των in flames!!!!!
Posted Image
when in doubt..... set something on fire

#40 Missing Score

Missing Score

    Ναι Νικος Κουκος;

  • Members
  • 98 posts

Posted 01 October 2007 - 13:08

Exω αυτογραφο της Simone απο την τελευταια φορα που ηχαν ερθει:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Βασικα και των υπολοιπων Epica αλλα αυτοι δε μετρανε:congrats:

#41 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 01 October 2007 - 17:23

Pyramid βρές καμιά άλλη foto απο την OTEP madam γιατί μόνο για thread " πιο όμορφη τραγουδίστρια" δεν είναι.....


Τι λές τ'ωρα,θεά είναι:wooi2:
Posted Image

#42 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 02 October 2007 - 00:12

Και εγώ αν και πολύ καιρό άκουγα μόνο metal ποτέ δε μου άρεσαν οι μεταλούδες ή τέλως πάντων οι κλασικές μεταλούδες που δεν ασχολούνται με τίποτα άλλο απο το να ντύνονται με μαύρα και να ακούνε metal, fckn posers. Τις θεωρώ εξίσου στόκους με αυτούς που ακούνε σκυλάδικα, ίσως και χειρότερες γιατί το κάνουν για να είναι "διαφορετικές" χωρίς απαραίτητα να τους αρέσει στην πραγματικότητα, καθαρά ποζεριά :3

Ουτε σε μενα αρεσουν ειναι τελειως χαζο.μαυρα τονοι μεικ υπ.Ασε ασε:Blissfull:

#43 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 02 October 2007 - 00:18

Βασικά,νομίζω ότι μιλάτε για τις γκοθούδες.Να σας εξηγήσω τη διαφορά

Metal
Spoiler:


Gothic
Spoiler:


Με βάση τα στερεότυπα πάντα.Και επειδή δεν πολυπιστεύω σε αυτά,δεν συμφωνώ μαζί σας:wooi2:σόλλυ
Posted Image

#44 Mythos

Mythos

    Anime Fan

  • Members
  • 181 posts

Posted 02 October 2007 - 00:30

Τι λές τ'ωρα,θεά είναι:wooi2:


Ευτηχώς που υπάρχει πολυθεϊσμός και ανεξιθρησκεία :hahaha::hahaha::hahaha:
Μπορεί και να είναι αλλά σε αυτή τη photo δεν φαίνεται:wis:

#45 Gonzo

Gonzo

    Starting...

  • Members
  • 11 posts

Posted 02 October 2007 - 02:20

Κάτι παλιό & Κάτι καινούργιο

Posted Image Posted Image

:congrats: :thatsit: :riiight: :wis: .


Posted Image