Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Προσεχής Συνάντηση στην Αθήνα


  • This topic is locked This topic is locked
50 replies to this topic

#16 kakarrot

kakarrot

    C&F 24/7

  • Members
  • 442 posts

Posted 14 November 2006 - 19:29

και εγω μεσα
για το που δεν ξερουμε ακομα;
Posted Image
Μην ακολουθείς το μονοπάτι.
Πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.

#17 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 14 November 2006 - 20:37

Μάλλον έχει κλείσει για το Σύνταγμα. Ρίξτε μία ματιά στο link της AnimeClipse που δίνει ο Hatebreed στο πρώτο post, για να μάθετε περισσότερα :kakashithumbup:

E5VV38U.jpg


#18 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 14 November 2006 - 23:17

Ωραια παιδες!
Αντε σας περιμενουμε... 8D
Posted Image

#19 shinobi-13

shinobi-13

    Anime Freak

  • Members
  • 446 posts

Posted 15 November 2006 - 19:48

Μπορειτε να το κανεται μετα της 12 π.χ. 13.00 γιατι εχω Ιαπωνικα αν οχι που και ποτε(τι ωρα...το Κυριακη το καταλαβα...)

Υ.Γ.:Σορρυ phantom που εβαλα νεο θεμα ειμαι απλα ηλιθιος και τυφλος που δεν το ειδα...
不 林 カ 山
Posted Image

#20 xHatebreedx

xHatebreedx

    Animeρος

  • Retired Staff
  • 394 posts

Posted 16 November 2006 - 15:59

Ενταξει παιδια κανονιστηκε.
Παραθετω την ανακοινωση που μολις εγραψα στην κεντρικη σελιδα της AnimeClipse

Το προσεχές Σαββάτο. 18 Νοεμβρίου, και ώρα 5 μ.μ., θα γίνει συνάντηση στο συντριβάνι της πλατείας Συντάγματος.

Για τον λόγο ότι θα κατέβουμε 4 άτομα από την Θεσσαλονίκη αποκλειστικά και μόνο για την συνάντηση αυτήν, θα χαιρόμασταν πάρα πολύ να δούμε όσο περισσότερα άτομα γίνεται.

Ύστερα από τον τόπο συνάντησης θα κατευθυνθούμε προς κάποια καφετερία, προκειμένου να κάτσουμε και να γνωριστούμε, να συζητήσουμε και να γελάσουμε με οτιδήποτε μας χαροποιεί γύρω από τα manga-anime.

Αναμένουμε λοιπόν την παρουσία ολονών σας :kakashithumbup:


#21 spyo

spyo

    Το αρνι τσιμπιτσι

  • Members
  • 540 posts

Posted 16 November 2006 - 19:10

KOREATIKI ΦΑΣΗ

#22 Elrik99

Elrik99

    Starting...

  • Members
  • 13 posts

Posted 16 November 2006 - 22:59

KOREATIKI ΦΑΣΗ

??E??
Posted Image

#23 shinobi-13

shinobi-13

    Anime Freak

  • Members
  • 446 posts

Posted 17 November 2006 - 01:41

Σκατα ειναι πολυ δυσκολο να ερθω αλλα θα φροντησω να κανω τα αδυνατα δυνατα.
不 林 カ 山
Posted Image

#24 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 17 November 2006 - 02:38

Να τα ακυρωσετε ολοι, ολα και να ειστε εκει!! :dwarf:
Posted Image

#25 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 17 November 2006 - 11:36

μπορεί να περάσει και ο θείος Σπόνης καμιά βόλτα [αν δε με "χώσουνε" στο μαγαζι οι δικοί μου]. Ψάχνω για ένα τσούρμο τουρίστες? Η θα φοράτε τριαντάφυλλα στο πέτο για να σας γνωρίσουμε [υπάρχει και η μέθοδος ΘΒ , να κρατάτε δύο πιάτα πατσά αλλά πιάνει καλύτερα στον Λευκό Πύργο :D]

#26 Blademaster_X

Blademaster_X

    N.ew W.orld

  • Members
  • 294 posts

Posted 17 November 2006 - 14:29

Θα ερθω κι εγω....ελπιζω να δω καινουργια ατομα και οχι τα συνηθησμενα "ζωα" που ειναι και σε animeplanet,anime.gr :bleh:

#27 xHatebreedx

xHatebreedx

    Animeρος

  • Retired Staff
  • 394 posts

Posted 17 November 2006 - 15:04

Βασικα, θεωρω οτι στην πλατεια Συνταγματος θα ειμαστε απο τις 5 εως τις 5μισι, και υστερα θα κατευθυνθουμε προς καποια κοντινη καφετερια.
Αν καποιος δει οτι δεν θα μπορεσει να ερθει μεσα σε εκεινο το μισαωρο, ας μου στειλει τωρα ενα pm για να του δωσω το κινητο μου, ωστε να του πω αμεσως που θα καθομαστε.

#28 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 17 November 2006 - 20:42

Θα ερθω κι εγω....ελπιζω να δω καινουργια ατομα και οχι τα συνηθησμενα "ζωα" που ειναι και σε animeplanet,anime.gr :bleh:


Προφανώς θα δεις και καινούργια άτομα. Όμως δεν θα λείψουν και τα συνηθισμένα "ζώα". Μουαχαχαχαχα (Σαρδόνιο γέλιο) :twisted:

E5VV38U.jpg


#29 CuBi

CuBi

    Trailblazer

  • Members
  • 169 posts

Posted 17 November 2006 - 21:48

Θα ήθελα να παρευρεθώ στην συνάντηση (ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο Blademaster_X να πάμε σε καμιά συνάντηση μαζί αλλά ποτέ δεν κάθισε πραγματικά, και ήμουν λίγο άσχετος με τις συναντήσεις του animeplanet.gr) για μια φορά κι εγώ, να σας γνωρίσω όλους αλλά... αλλά... θα αναγκαστώ να το χάσω λόγω απόστασης, το οποίο φυσικά δεν είναι πραγματικό πρόβλημα αλλά γύρισα πριν απο λιγότερο απο μια βδομάδα στο νησί.

Γιαυτό, have fun! Και ποστάρετε πολλές πολλές pics και εντυπώσεις. ¶ντε, και την επόμενη φορά να έρθουμε όλοι εμείς οι ακρίτες να περάσουμε καλά όλοι μαζί. :teeth:
Posted Image

#30 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 17 November 2006 - 23:28

Θα ερθω κι εγω....ελπιζω να δω καινουργια ατομα και οχι τα συνηθησμενα "ζωα" που ειναι και σε animeplanet,anime.gr :bleh:


You can die in a painful way only because you don't like Dead Or Alive and you play Narutime, fcs :P

Cubi μπορούμε να κάνουμε μια προσωμοίωση meeting όποτε έρθεις :P :laughing:

Τέλος ο θείος Σπόνης, να γραφτεί στα πρακτικά ως μια απο τις ατάκες αυτού εδώ του ταπεινού board.

Για αύριο προβλέπω 30+ άτομα μιας και αφού δέκα θα ναι μόνο τα ζωντανά [βλέπε blade, vetus klp ] :lol: :laughing:
rsrGbGx.gif