Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Προσεχής Συνάντηση στην Αθήνα


  • This topic is locked This topic is locked
50 replies to this topic

#1 xHatebreedx

xHatebreedx

    Animeρος

  • Retired Staff
  • 394 posts

Posted 08 November 2006 - 21:44

Οπως αναφερει και ο τιτλος, επροκειτο να κατεβω μαζι με αλλα 4 ατομα της AnimeClipse στην Αθηνα το Σαββατο 18 Νοεμβριου. Γιαυτο τον λογο, και μιας δεν εντοπισα(διορθωστε αν κανω λαθος) καποια ηδη κανονισμενη συναντηση, θα θελαμε παρα πολυ να παρευρεθειτε οσο το δυνατον περισσοτεροι animegrωτες και animegrωτισσες στην συναντηση.

Για περισσοτερες λεπτομερειες, θα ενημερωσω μεστις επομενες ημερες.
Μπορειτε φυσικα να παρακολουθειτε και το αντιστοιχο Thread στο http://www.animeclipse.com/phpbb2/viewtopic.php?t=1472
Δικαιολογιες του τυπου " Α, δεν μπορω, επειδη εχω μαθηματα βιολοντσελου" η " Α, δεν μπορω, επειδη δεν ξερω που πεφτει η πλατεια Ομονοιας η Συνταγματος" (ακομη δεν κανονιστηκε για το που θα μαζευτουμε) τιμωρειται με ban και ξυλο :x: :dwarf:

#2 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 08 November 2006 - 21:48

Όχι, δεν κανονίστηκε ακόμα τίποτα για συνάντηση anime//gr στην Αθήνα. Καιρός ήταν. Πάντως όπως έγραψα και στην AnimeClipse μάλλον δεν θα είμαι στην παρέα σας. Θα δω αν θα μπορέσω να κάνω κάτι


Ελπίζω να μην φάω πολύ ΒΑΝ και ξύλο Posted Image αν δεν μπορέσω να έρθω

Dante, σταμάτα να γελάς υποχθόνια :lol:

E5VV38U.jpg


#3 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 09 November 2006 - 06:01

Καλα ρε ακόλαστοι, δεν το χτυπάγατε για κυριακή?... :x: :x:

Δουλεύω αλλά αν κανονίσουμε νωρίς, την προλαβάινουμε μια cuervo στο πόδι... :P

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#4 sokollatos

sokollatos

    .:: Art Is A Lifestyle ::

  • Members
  • 74 posts

Posted 09 November 2006 - 11:34

την προλαβάινουμε μια cuervo στο πόδι... :P


Μια μερα ειπα να μην βγω και να κατσω σπιτι επειδη ενιωθα κουρασμενος.
Εκατσα λιγο στο pc και εβαλα ενα ανιμε να δω και δυστυχως κοιμηθηκα νωρις.
Την επομενη μερα το πρωι σηκωθηκα νωρις και συνεχισα να βλεπω ανιμε.
Οι μερες περναγαν ετσι χωρις να εχω επαφη με κανεναν.
Τωρα ομως ειμαι καλα.

Μην μενετε μεσα.Vive Cuervo
Posted Image
.:: Gungrave, Released By AC ::.
.:: Devil May Cry, Releasing By AC ::.

#5 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 09 November 2006 - 13:56

Ρε παιδια δεν το κάνεται για Κυριακη.Σαββατο απογευμα και αν θα μπορω :love:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#6 xHatebreedx

xHatebreedx

    Animeρος

  • Retired Staff
  • 394 posts

Posted 09 November 2006 - 17:41

Μα ρε σεις και Κυριακη μπορουμε να βρεθουμε, αλλα λιγο πιο νωρις, πχ στις 12, ετσι ωστε να κατσουμε για κανα διωρο και υστερα να την κανουμε για πανω, να ειμαστε Θεσ/νικη στις 8 περιπου, ωστε ο ενας της παρεας να παρει το τελευταιο λεωφορειο για Ξανθη (εκει οπου σπουδαζει).

Απλα το επισημο meeting θα ειναι Σαββατο στις 5 (πιθανως) στην πλατεια Συνταγματος (πιθανως).

Εν ολιγοις, ολοι θα βολευτουμε :kakashithumbup:

#7 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 09 November 2006 - 22:35

την προλαβάινουμε μια cuervo στο πόδι... :P


Μια μερα ειπα να μην βγω και να κατσω σπιτι επειδη ενιωθα κουρασμενος.
Εκατσα λιγο στο pc και εβαλα ενα ανιμε να δω και δυστυχως κοιμηθηκα νωρις.
Την επομενη μερα το πρωι σηκωθηκα νωρις και συνεχισα να βλεπω ανιμε.
Οι μερες περναγαν ετσι χωρις να εχω επαφη με κανεναν.
Τωρα ομως ειμαι καλα.

Μην μενετε μεσα.Vive Cuervo


OFF TOPIC MODE

:respect: Σοφά λόγια. :respect:
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

#8 CuBi

CuBi

    Trailblazer

  • Members
  • 169 posts

Posted 10 November 2006 - 12:44

Οπως αναφερει και ο τιτλος, επροκειτο να κατεβω μαζι με αλλα 4 ατομα της AnimeClipse στην Αθηνα το Σαββατο 18 Νοεμβριου. Γιαυτο τον λογο, και μιας δεν εντοπισα(διορθωστε αν κανω λαθος) καποια ηδη κανονισμενη συναντηση, θα θελαμε παρα πολυ να παρευρεθειτε οσο το δυνατον περισσοτεροι animegrωτες και animegrωτισσες στην συναντηση.

Για περισσοτερες λεπτομερειες, θα ενημερωσω μεστις επομενες ημερες.
Μπορειτε φυσικα να παρακολουθειτε και το αντιστοιχο Thread στο http://www.animeclipse.com/phpbb2/viewtopic.php?t=1472
Δικαιολογιες του τυπου " Α, δεν μπορω, επειδη εχω μαθηματα βιολοντσελου" η " Α, δεν μπορω, επειδη δεν ξερω που πεφτει η πλατεια Ομονοιας η Συνταγματος" (ακομη δεν κανονιστηκε για το που θα μαζευτουμε) τιμωρειται με ban και ξυλο :x: :dwarf:


Τι λες για το "Περιμένουμε εδώ και κάτι μήνες για κανένα meeting, ήμασταν στην Αθήνα 2 βδομάδες και γίνεται ένα 3-4 μέρες αφού φύγουμε;;" :mad2: :mad2: :wallbash: :evil: :GC:
Posted Image

#9 spyo

spyo

    Το αρνι τσιμπιτσι

  • Members
  • 540 posts

Posted 11 November 2006 - 20:56

count me in

#10 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 11 November 2006 - 23:32

Ρεεεεεεεεε ποιες 12 εδώ θα κοιμάται ο λάος εκείνη την ώρα :P :P [εγώ είμαι πλεόν μέλος της εργατιάς οπότε θα κάνω enter the paket πρωινιάτικα Κυριακής -_- , βέβαια Σάββατο είμαι comple :P ] Τον phantom μπορούμε να τον τακτοποιήσουμε άλλη μέρα :dwarf:
rsrGbGx.gif

#11 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 12 November 2006 - 00:48

Τελικά μάλλον θα μπορέσω να έρθω. Το θέμα είναι να κανονίσουμε μέρος και ώρα. Στο σύνταγμα φαντάζομαι πως βολεύει.

E5VV38U.jpg


#12 vasilisk

vasilisk

    Anime Professional

  • Members
  • 668 posts

Posted 12 November 2006 - 01:33

τελικα για πια μερα ειπαμε?
Posted Image

#13 Elrik99

Elrik99

    Starting...

  • Members
  • 13 posts

Posted 14 November 2006 - 00:09

τελικα για πια μερα ειπαμε?


Σάββατο 18 Νοεμβρίου :calm:
Posted Image

#14 Sandman

Sandman

    Anime Freak

  • Members
  • 377 posts

Posted 14 November 2006 - 03:48

Και εγώ μάλλον θα έρθω εκτός απροόπτου.

#15 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 14 November 2006 - 09:24

Εγώ μάλλον θα έρθω. Θα πάω Αθήνα για να πάω στην παρουσίαση του Wii και οπότε θα έρθω και στην συνάντηση. Το θέμα είναι ότι το Σάββατο το πρωί μάλλον θα κάνω φροντιστήριο για το διαγώνισμα φυσικής την Δευτέρα, αλλά θα προσπαθήσω να το βάλω πρωί πρωί για να έρθω. Έχω να έρθω Αθήνα από πέρισυ το Πάσχα(όχι οτί πάω συχνά. Μόνο με εκδρομές του σχολείου :P ). Ελπίζω να τα καταφέρω...