Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Όποιος έχει όρεξη για band, here!...


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 24 Οκτώβριος 2006 - 12:46

EXO MIA BANDA OPOS EIXA ANAFEREI STO PARELTHON. KAI EPEIDI TO PALIKARI (O DRAMMER MAS) DEN EINAI PLEON SE THESI NA ANTAPEKSELTHI STIS PROTA DIKES TOY PROSDOKIES KAI META STIS DIKES MAS APOXORISE IKIOTHELOS KAI FILIKA APO TIN BANDA. OPOS LIPON KATALABENETE BANDA XORIS DRAMMER ISOYTE ME M@L@KI@ ZHTO DRAMMER EPIGONTOS ME OPEKSI KAI GNOSEIS PANO STO ORGANO KAI GNOSEIS DIKASOY (DEN THELOUME LOMBARDO) APLOS NA MPOREI NA KRATAI SE MERIKA KOMATIA RUTHMO ME DIKASO EPANALAMBANO THELOUME APLA DIKASA KAI MAZI THA BELTIOTHOUME OLOI MAS! :kakashithumbup:
OPIOS PISTEUOI OTI EXEI TO SPIRIT TOU METTALA KAI TA PARAPANO KAI BRISKETE METAKSI 17-21 AS MOU STILI PM KAI GOD BLESS HIS SOUL! 8)
Δημοσιευμένη  εικόνα
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#2 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 24 Οκτώβριος 2006 - 14:01

Καταρχάς μην γράφεις με κεφαλαία γιατί φαίνεται σαν να φωνάζεις
και τροποιησε το ποστ σου,απαγορευοντε τα Greeklish :happy2:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#3 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 29 Οκτώβριος 2006 - 03:59

Καταρχάς μην γράφεις με κεφαλαία γιατί φαίνεται σαν να φωνάζεις
και τροποιησε το ποστ σου,απαγορευοντε τα Greeklish :happy2:

Sorry Admin u ve got right! :love:
Δημοσιευμένη  εικόνα
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#4 Igore

Igore

    Επιστροφή στα παλιά...

  • Members
  • 241 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 07 Νοέμβριος 2006 - 18:00

Αδερφέ καλύτερα να έβαζες αγγελία στο μέταλ χάμερ... :D
Χούμορ κάνω...
Για τι στύλ ψήνεσαι ακριβώς??.... έχω ένα φιλαράκι να σουγνωρίσω μόνο που δεν έχει απλά γνώσεις δίκασης.... ΔΕΝ ξεκολάνε τα πόδια του απο πάνω και μου πρίζει τα @@ κάθε φορά που παίζουμε... Πάλι Χούμορ κάνω :D

Παίζει στους "cumAlot" ...συναυλία θα κάνουν μέσα στον Νοέμβριο και παίζουν με τους "Mindisease" και κάτι άλλα παλικαράκια... Θεσσνικη πάντα!!!

Το τηλ. μου στο είχα δώσει.... άντε περιμενω καφέ... :shock:
Δημοσιευμένη  εικόνα
ΠΡΩΗΝ NEJI_IGORE....
[ www.myspace.com/igorewired ]