Jump to content

Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!

Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Photo
* * * * * 2 votes

Ερωτικά Ραντεβού Που Σας Έχουν Μείνει

• Please log in to reply
36 replies to this topic

#31 SpeedFreak

SpeedFreak

bored of harem

• Members
  • 199 posts
  • Locationκοντα στη μαμακα

Posted 23 August 2020 - 16:19

Dates is not my thing, οπότε αν θέλει ας πει κάποιος άλλος

Γιατί, είπα εγώ ότι είναι ο τομέας μου;
Δε διάβασες τι είπα στον άλλον για τα μάτια του;!..

Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ

#32 Erudinam

Erudinam

Anime Newbie

• Members
  • 41 posts

Posted 23 August 2020 - 18:19

δεν πειραζει του μειωσες την αξια οποτε θεωρειται πετυχημενο φλερτ.

wdasa.png

#33 Angel.tze

Angel.tze

Το perverted υποσυνείδητό μου εχει πάντα δίκιο

• Members
  • 291 posts

Posted 23 August 2020 - 19:41

δεν πειραζει του μειωσες την αξια οποτε θεωρειται πετυχημενο φλερτ.

Τι

8J90AKf.jpg

that's a dude!

#34 Kamui

Kamui

Degenerate aristocrat

• Members
  • 614 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 23 August 2020 - 20:40

Η Speedfreak το κατέχει το αντικείμενο περισσότερο απ' όλους και την έπιασαν οι μετριοφροσύνες τώρα. Μη σας πω ότι συναγωνίζεται το κορίτσι-περφόρμανς.

O6rrvsU.jpg

#35 SpeedFreak

SpeedFreak

bored of harem

• Members
  • 199 posts
  • Locationκοντα στη μαμακα

Posted 24 August 2020 - 12:00

Η Speedfreak το κατέχει το αντικείμενο περισσότερο απ' όλους και την έπιασαν οι μετριοφροσύνες τώρα. Μη σας πω ότι συναγωνίζεται το κορίτσι-περφόρμανς.

Τη Βουγιουκλάκη θες να πεις συναγωνίζομαι

Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ

#36 Erudinam

Erudinam

Anime Newbie

• Members
  • 41 posts

Posted 24 August 2020 - 16:10

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΞΑΝΑ SPEEDFREA ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟΣΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

wdasa.png

#37 LethalMike

LethalMike

I'm not Sober, I will never be..

• Members
  • 302 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 25 August 2020 - 19:59

Τι να πω τωρα εγώ.

"Ένα ιππότης για τη Βασούλα"

Ήμουνα μια φορα στο χωριό του παππού και της γιαγιάς με φίλες. Πηγαίνουμε σε ένα μπιτς μπαρ εκεί κοντά λοιπόν και απλώνουμε τα γαλακτερά και τα σοκολατί κορμιά μας στις ξαπλώστρες. Έρχεται ο σερβιτόρος (σοκολατοκόκκινος) να πάρει παραγγελία και εκείνη την ώρα είμαι χαρούμενη και έχω διάθεση για καλαμπούρι και όχι για φλερτ αρχικά.Τον πλακώνω λοιπόν στα " νεαρέ, τι χυμούς έχεις";, "νεαρέ,θες να σου πω μια ιστορία.." (είχε και αυτός διάθεση να ακούσει) και (όταν έμαθα ότι ειναι πολύγλωσσος) "νεαρέ, για πες κανα γερμανικό".
"Ιχ λίμπι ντιχ", απαντά αυτός και εκεί ειναι που αρχίζουν τα μεγάλα γέλια. Παραγγέλνουμε και του λέω, ως απαιτητική πελάτισσα, ότι θέλω τρία παγάκια μόνο. "Είσαι σίγουρη? Θες ένα, δύο? Μπορώ αμα θες να στα κάνω δυόμισι και θα βγάλω και βίντεο καθώς τα σπάω για να σου αποδείξω ότι τα κάνω σύμφωνα με την παραγγελιά". "Είμαι σίγουρη". Φέρνει το χυμό με τριά παγάκια και μετά από λίγο πετάω τα δύο και μένω με το ένα, γιατι τελικά μου φάνηκε ότι νερούλωσε ο χυμός.
Κάθε φορα που είχε παραγγελίες κοντά στις ξαπλώστρες μας,ερχόταν και καθόταν στη δική μου και έτσι ψιλογνωριστήκαμε με μπόλικο χαβαλέ. "νεαρέ για βγάλε λίγο τα γυαλιά ηλίου να δούμε τα ματια σου", του λέω κάποια στιγμή. Τα βγάζει αυτός, τον κοιτάω καλά καλά και του λέω:"Ωραία! Βέβαια το ένα κοιτάει λίγο προς Ανατολή, το άλλο..." και γελάμε.
Και κάπως έτσι, επειδή ο νεαρός σερβιτόρος πρέπει να ήτανε και πολύ μαζό και φτιαχνότανε με τα καλαμπουρίστικα σχόλιά μου, μου ζητάει να βγούμε να με κεράσει.
Δίνουμε ραντεβού στα γρήγορα την τάδε ώρα στο τάδε μέρος του χωριού το βράδυ, χωρίς ανταλλαγή τηλ.
Έλα όμως που όσο πλησίαζε η ώρα συνηδειτοποίησα ότι είχα να αντιμετωπίσω κάποια μικροπροβληματάκια του τύπου υπερπροστατευτικός παππούς ή ότι η πόρτα του σπιτιού κλείδωνε στις δώδεκα και άντε εγώ να μπω μετά μέσα, πώς να πείσω να μου δώσουν κλειδιά, πώς θα τους το φέρω κλπ.
"Γιαγιά πάω βόλτα να πάρω μια γρανίτα", της λέω.."Να πας", μου λέει..
"Εσύ πότε θα βγεις με τον @όνομα νεαρού@"?,πετιέται ξαφνικά η φίλη μου από το πουθενά, μάλλον επίτηδες, για να με βοηθήσει να εκστομίσω δημοσίως τι σκοπεύω να κάνω, να ξαλαφρώσω.
Ακούει ο παππούς το όνομα, καταλαβαίνει περί τίνος πρόκειται και αρχίζει τα "Για έλα εδω εσύ, με ποιόν θα βγεις, με εκείνον τον αληταρά το τσογλάνι που μένει εδώ πιο πάνω και τον ακουμε να βρίζει κάθε φορά, τον ξέρω 'γω αυτόν"..
Τσαντιζόμαστε όλοι οικογενειακώς και ρίχνουμε καβγαδάκι βραδινό, εγώ με τη φιλη μου, ο παππούς με μένα κλπ., πέντε λεπτά πριν την ώρα του ραντεβού. Μπαίνει ο παππους πατριωτικά μπροστά στην πόρτα και μου απαγορεύει να βγω. Μαζεύω τη τσάντα μου, παίρνω το κινητό και φωνάζω. Τους ανακοινώνω ότι πάω έξω να ηρεμήσω και να ακυρώσω το ραντεβού και ότι θα γυρίσω σε λίγο. "Θα πάμε μαζί να του το πούμε", μου λέει τώρα ήρεμος ο παππούς και σκέφτομαι, καλύτερα δε γινεται. Επιμένω και τελικά συμβιβάζεται. Βγαίνω έξω και παίρνω τον κατήφορο τρέχοντας σα θεοπάλαβη να προλάβω. Προτείνω στο παιδί να ανεβούμε στη μηχανή και να φύγουμε από 'κει.
Καταλήγουμε σε κάτι βραχάκια στα σκοτεινά δίπλα στην παραλία και καθόμαστε στον ίδιο βράχο.
"Αυτό θα είναι το πιο σύντομο ραντεβού στη ζωή σου", τον ενημερώνω ψύχραιμα.
"Γιατί είσαι έτσι; Τι έχεις";
"Πρέπει να φύγω σε λίγο", του λέω χωρίς πολλές πολλές εξηγήσεις.
"Θες βοήθεια; Θα γίνω ιππότης και θα έρθω να σε σώσω"..
"Θες να φιλήσεις καλυτερα τη νύφη"?, τον ρωτάω.
"Ναι", μου απαντά.
...
"Τα μάτια μου κλαμένα είναι πιο όμορφα,να ξερεις", του λέω πριν ανεβούμε στη μηχανή ξανά.
"Κάτι παρατήρησα".
Με αφήνει λίγο πιο κάτω από το σπίτι και ζητά να μάθει πού μένω στη γειτονιά και επιμένει να με συνοδέψει μέχρι την πόρτα του σπιτιού.
"Μη με ακολουθήσεις αν δε θες κακά ξεμπερδέματα", τον προειδοποιώ.
Φτάνω στο σπίτι, μπαίνω μέσα στην αυλή και μαθαίνω ότι λίγο αφότου έφυγα τρέχοντας ο παππούς είχε καβαλήσει τη μηχανή του και είχε κάνει γύρα στους κύριους δρόμους του χωριού, γιατί φοβήθηκε ότι θα το έσκαγα και δε θα ξαναγυρνούσα.

εεεεε οχι και του χρονου
Προκαταβολικα συγνωμη.
Μπορειτε να πειτε πως δεν ειναι ακριβως date αλλα δειπνο σε σπιτι με θεμα το μπουμπουκι τον lethalmike
Δεν ειναι και η πιο ηθικη ιστορια που θα ακουσετε αλλα επεσα θυμα.
Ημουν 16 και ηταν 34-35 γνωστη των γονιων μου γειτονισσα που εμενε διπλα.
Ειχε ερθει σε 1-2 ψηστικες που ειχαμε κανει και ειχαμε γνωριστει. Πολυ ομορφη γυναικα και εγω ενα χαζο παιδι με μαλλια με εντονη ταση στη καφριλα και στο ρομαντισμο. Δεν ξερω πως εγινε και ανταλαξαμε τηλεφωνα. Της αρεσε παρα πολυ που ημουν τοσο open mind και ελεγε συνηθως πως με ακουει να παιζω κιθαρα και το πως ενθουσιαζεται με αυτο. Εγω βεβαια ημουν πιτσινι τοτε και δεν επιανα τα μηνυματα. Ειχαμε βεβαια αυτη την επικοινωνια και τη χημεια, δεν γνωριζω πως ειχε συμβει αυτο καθως ειχαμε μεγαλη διαφορα ηλικιας. Οποτε με κοιτουσε, χαμογελουσε. Το προσωπο της ελαμπε και το δικο μου.
Με επιανε ταραχη και δεν ηξερα τι ηταν αυτο που αισθανομουν. Ακομα μαθαινα τοτε πολλα και δεν γνωριζα τι ειναι αυτο που λεμε vibes σημερα.
Ειναι βραδυ χειμωνας και βρεχει. Βρισκομαι στο δωματιο μου και χαζευω στο νετ διατροφικες μπουρδες γιατι ηθελα να φτιαξω το σωμα μου.
Χτυπαει το τηλεφωνο. Ειναι αυτη!
Με επιασε μια χαρα! Δεν ηξερα πως να αντιδρασω. Το σηκωνω καπως σοβαρος. Μου λεει αμα θελω να ερθω διπλα να φαμε τιποτα και να μιλησουμε.
Ολοι οι δικοι μου λειπανε απο το σπιτι οποτε και εγω διχως δισταγμο πηγα διπλα. Ειχε μαγειρεψει ενα ταψι παστιτσιο. Λεω ενταξει εδω ειμαστε.
Τρωμε μιλαμε και γενικα σπαμε πλακα. Κουτσομπολευουμε για τους βλαμμενους του χωριου. Καποια στιγμη με πλησιαζει.
Μου λεει "Εχεις λερωθει"
"Α ναι; Θες να μου δωσεις κατι να σκουπιστω;"
"Οχι μου λεει, θα σε σκουπισω εγω"
Ειμαι ετοιμος για nosebleed. Βαραει εθνικος υμνος με burzum στο κεφαλι μου.
"Με σκουπιζει και καπως αποτομα εχει βρεθει ηδη στο λαιμο μου"
.....
......
.............
..........................................................................................
Γυριζω σπιτι δεν ειχα καταλαβει ακομα τι ειχε συμβει.
Μου λεει η μανα μου " Καλη η Τανια που μενει διπλα, βλεπω τα πατε καλα"
"Συμπαθητικη ε;"
"Ναι, τον αντρα της τον Γιωργο τον εχεις γνωρισει;"
Μενω παγωτο.. Εχω χλωμιασει... Γιατι σε εμενα; Αμα το μαθει; Θα με φαει λαχανο..
Πο@τ@ν@ςςς γυ@@ικ@ς και τετοια ομορφα απο μεσα μου(δεν ειχα ιδεα απο φεμινισμο τοτε μην με παρεξηγησετε.. Οχι οτι τωρα εχω δηλαδη).
"Οχι και ουτε θελω"
Παω γρηγορα στο δωματιο μου κλεινομαι και φοβαμαι μονιμα πως θα ερθει να με καθαρισει ο τυπος.

Δε θελω να το κανω δραμα, αλλα την αγαπησα και με εκμεταλευτηκε στο ανθος της ηλικιας μου...
Ολες το ιδιο ειστε(εκτος απο τη SpeedFreak <3)!
Αλλα αληθεια σκεφτειτε το, γιατι να το κανεις σε ενα 16χρονο αυτο καποιος που εχει τετοια ηλικια. Δεν ειναι μλκια;

Προκαλω τον @Sponis

Edited by LethalMike, 25 August 2020 - 20:02.

ezgif.com-resize.gif