Jump to content

Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!

Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Photo
* * * * * 2 votes

Ερωτικά Ραντεβού Που Σας Έχουν Μείνει

• Please log in to reply
36 replies to this topic

#1 Erudinam

Erudinam

Anime Newbie

• Members
  • 41 posts

Posted 02 August 2020 - 17:06

Speedfreak

αν υπάρξουν κι άλλες θετικές φωνούλες, τότε ας μοιραστούμε ένα μάτσο ιστοριούλες ...

Kamui μόνο και μόνο επειδή είσαι η πρώτη θετική φωνή, μπορείς να επιλέξεις ένα από τα παρακάτω θέματα και η ανάλογη ιστορία θα σταλθεί ως pm στο λογαριασμό σου. Εύχομαι σοφή επιλογή.

Έχουμε και λέμε

0) Ο κολυμβητής με το μπορντό μαγιό

1) Ο φιλόδοξος Μποντιμπιλντεράς 

2) Ο καλύτερος φίλος του αγοριού μου (common)

3) Μπουκάροντας σε ξένο σπίτι χωρίς permission

4) Το πικρό ρομάντζο του σκουπιδότοπου 

5) Ο εγωιστής μουστακλής τσομπάνος......

6) Η απόρριψη του τσομπάνου τροβαδούρου

αχ..ζω ποιμενική ζωή

Kamui

Με κολάζει άσχημα ο εγωιστής μουστακλής τσομπάνος, αλλά ως σκοτεινή ρομαντική ψυχή οφείλω να ξεκινήσω με το πικρό ρομάντζο του σκουπιδότοπου.

Tον λόγο έχει η Speedfreak! πες και σε εμας. το 4!

οποιος λέει την ιστορια του, προκαλει ένα άλλο άτομο

Edited by Erudinam, 03 August 2020 - 16:38.

wdasa.png

#2 SpeedFreak

SpeedFreak

bored of harem

• Members
  • 199 posts
  • Locationκοντα στη μαμακα

Posted 03 August 2020 - 14:24

Θα πω το 2, γιατί πρώτη φορά μου' τυχε, ήταν ιδιαίτερη εμπειρία...

Πήγα κάποτε σε πάρτυ μασκέ, ντύθηκα πολύ μασκέ, φάση ζωολογικός κήπος, και προς το τέλος του πάρτυ νιώθω κάποιος να με σκουντάει, γυρίζω και βλέπω έναν σφίχτερμαν.

Με προσέγγισε με κάτι του στυλ: ''Ομορφούλα''(?) ''τσαχπινούλα''(?).....

Θυμάμαι πολύ θαμπά το τι λέγαμε στο πρώτο μας ραντεβού. Πάντως μου εξιστορούσε για παιδικά και εφηβικά χρόνια, για τον πρωταθλητισμό, κάτι του τύπου σπουδαζω αλλά δεν πηγαίνω στη σχολή κ.α. τέτοια.... Θυμάμαι ωστόσο τη γράμμωση του κώλου του που φαινόταν μέσα απ' το παντελόνι έντονα όταν σηκωνόταν και γύριζε... Ήταν λες και του είχε τοποθετήσει κάποιος δύο μεγάλα ανορθωμένα εμφυτεύματα από πίσω, μου προκαλούσαν αίσθημα θυμηδίας. Όσο για τα μπράτσα...ο τύπος μου θύμιζε λάιβ εκδοχή του Max Steel του 2000...Αυτό που θυμάμαι επίσης είναι ότι, μέσα σε όλον αυτό τον μεταρομαντισμό της συζήτησης, και μετά από όλες αυτές τις ενέσιμες ορμόνες και όλα αυτά που είχα ακούσει ότι έπαιρνε, του είχα πει με σοβαρό ύφος: ''Εσύ θα πεθάνεις νέος''..

Δεν τον κατέκρινα ποτέ, όχι ο τύπος μου εμφανισιακά, αλλά γλυκός και ευγενέστατος.

Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ

#3 SpeedFreak

SpeedFreak

bored of harem

• Members
  • 199 posts

Posted 03 August 2020 - 14:34

Παραθέτω εδώ ξανά επί του θέματος το ραντεβού κάτω απτ' άστρα που έγραψα αρχικά στο Black Hole:

"Ο τύπος ξένος, από μικρό χωριουδάκι της Γερμανίας, με κάλεσε να βγούμε ραντεβού επίμονα τρεις φορές και όταν τελικά την τρίτη φορά έδωσα θετική απάντηση,άλλαξε το χρώμα των μαλλιών του στο κομμωτήριο, αγόρασε καινούργιο πουκάμισο για το ραντεβού,είχε άγχος, ήθελε να κάνει καλή εντύπωση και συμβουλεύτηκε ένα φίλο του.  

Να με ξεναγεί σ' όλη την πόλη μετά τα μεσάνυχτα κάτω από τα άστρα, να μου λέει ότι είσαι το πρώτο του αυθεντικό ραντεβού μετά την εφηβεία, να γελάει με την ψυχή του με τα αστεία μου, να με πηγαίνει με ηλεκτρονικό πατίνι μέσα από τα πλακόστρωτα σοκάκια με κίνδυνο να φάμε τη σαβούρα της ζωής μας, να μου απαγγέλει ποίηση, να μου φιλάει τα μαλλιά (πάντα μου άρεσε αυτό), να μου εξιστορεί τα προβλήματα της εφηβικής του ηλικίας (παχυσαρκία, μπούλινγκ κλπ), να μου δείχνει φωτό με τα πάχη και τα λίπη που είχε όταν ήταν μικρός (αλίμονο), και να μου εκθέτει τις ευαισθησίες του και ένα σωρό άλλα ...... Και όταν ήρθε η ώρα να φύγω και να γυρίσω πίσω στην πόλη μου, μου λέει ότι πέρασε τέλεια, ότι του αρέσει που είμαι αλτέρνατιβ και ότι ταιριάζουμε γιατί έτσι είναι και αυτός, και ότι την επόμενη φορά που θα πάω θα με περιμένει για να ξαναβγούμε, να ξαναπάμε για φαγητό κλπ κλπ.

Too good to be true? 

Μάλλον. Αυτό ήταν το συμπέρασμα που έβγαλα προσεγγίζοντας το ζήτημα τώρα ως παρατηρήτρια. 

Κάνει μεταστροφή λοιπον εκατονογδόντα μοιρών, δε μου ξαναγράφει ποτέ, παρά μόνο μετά από μήνυμά μου και αυτό λακωνικότατα, και μου λέει όταν τελικά τον κάλεσα στην πόλη μου, ότι δεν είμαστε ''συμβατοί'' και ότι μάλλον θα το διαπίστωσα και εγώ αυτό κατά το πρώτο ραντεβού και ότι όταν/αν θα έρθει ποτε στην πόλη που μένω, θα έρθει για μονοήμερη με φίλους, δε θα κοιμηθεί δηλαδή σε μένα .....

Τουλάχιστον μάζεψα μόνο σε μια νύχτα τα κομμάτια μου, χάριν εμπειρίας..."

Προκαλώ Angel.tze αυτή τη φορά.

Μπρεχτ

#4 Hazuki

Hazuki

Anime Elite

• Administrators
  • 2,567 posts

Posted 03 August 2020 - 14:37

Έλα εδώ σε έχω, καλή ταινία, λίγο μελαγχολική 

Youtube Video

rsrGbGx.gif

#5 Angel.tze

Angel.tze

Το perverted υποσυνείδητό μου εχει πάντα δίκιο

• Members
  • 291 posts

Posted 03 August 2020 - 16:19

Long

Spoiler:

Άντε, προκαλώ τον Erudinam που είναι προκλητικός

Edited by Angel.tze, 03 August 2020 - 16:44.

8J90AKf.jpg

that's a dude!

#6 Erudinam

Erudinam

Anime Newbie

• Members
  • 41 posts

Posted 03 August 2020 - 16:38

πρέπει να προκαλέσεις καποιον!

wdasa.png

#7 SpeedFreak

SpeedFreak

bored of harem

• Members
  • 199 posts

Posted 03 August 2020 - 17:42

πρέπει να προκαλέσεις καποιον!

you have been challenged ^ ^

Μπρεχτ

#8 Erudinam

Erudinam

Anime Newbie

• Members
  • 41 posts

Posted 03 August 2020 - 18:12

Ήμουν στο προτελευταίο έτος της δραματικής σχολής. Εκείνη την περίοδο γούσταρα μια από το έτος μου. Ήταν πολυ αγχωτική και εύκολα έβγαζε ένα ευγενικό, φιλικό προφιλ. Δηλαδή, ήταν από τα άτομα που δεν σου έλεγαν αυτό που ένιωθαν. Παρεξήγησα το ιδιαίτερα φιλικό ύφος, και άρχισα να κάνω κινήσεις. Τα είχε ήδη με έναν που ήταν πάντα στα χωρίσματα η φάση τους. Τελικά, όταν άρχισαν να κάνω πιο έντονες τις κινήσεις, αυτή μάλλον αγχώθηκε και άρχισε να γίνεται απόμακρη. Είχε φτάσει σε σημείο να μου πει ότι θα βγει με το αγόρι της και είχε αποκτήσει μια κάπως νευρική στάση απέναντι μου. Μου μιλούσε απότομα και έφτασε σε σημείο μια μέρα, να μου πει ότι ψάχνω πάντα ευκαιρία να μένουμε μόνοι. Το επομένο έτος, διατηρούσαμε μια φιλική σχέση αλλά πάλι, άρχισε να γίνεται ιδιαίτερα φιλική. Άρχίσα να κάνω κάποιες κινήσεις αλλά πάλι τα ίδια. Μέχρι που το αφήσα λίγο στην τύχη το όλο πράμα. Μια μέρα κάναμε πρόβα σε μια σκηνή που είχαμε μαζι και μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί, μέσα στο ρόλο. Ήταν κάτι που δεν υπήρχε ούτε από τον καθηγητή-σκηνοθέτη αλλά και ούτε το ζητούσε το έργο. Άρχίσα να κάνω κινήσεις αλλά άρχιζε πάλι τα ίδια. Μιά μέρα ήμασταν με παρέα έξω και πίναμε. Άρχισε να λέει ότι χώρισε με τον πρώην της και μέσα σοβαρού και αστείου να φλερτάρει μαζί μου. Τελικά, δεν έγινε ποτέ τίποτα. Βγήκαμε τελευταιά φορά, πέρυσι το καλοκαίρι σαν φίλοι. Τα είχε φτιάξει με άλλον. Που και που λέμε τα νέα μας στο φβ. Έχω και καλύτερες ιστορίες αλλά σιγα σιγά. Περιμένω και σχολιασμούς, όχι μόνο να γράφει ο καθένας τις εμπειρίες τους.

Προκαλώ Hazuki

Edited by Erudinam, 03 August 2020 - 18:21.

wdasa.png

#9 vectrapearl

vectrapearl

κουρεας ο μεγας...

• Members
  • 523 posts

Posted 04 August 2020 - 09:33

Χριστε μου δεν θυμομουν οτι ψοφαω για κατι τετοια...please continue... :hehehe:

#10 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

Casval Rem Deikun

• Members
  • 565 posts

Posted 04 August 2020 - 22:48

Για τους αδηφάγους καταναλωτές: https://www.facebook.com/groups/thankyounextofficial/

REMEMBER WHAT THE DORMOUSE SAID

#11 Hazuki

Hazuki

Anime Elite

• Administrators
  • 2,567 posts

Posted 05 August 2020 - 08:31

Εγώ με την σειρά, σαν τυπικός party pooper που είμαι, θα πω ότι πάω πάσο, ας βάλει όποιος θέλει.

rsrGbGx.gif

#12 Erudinam

Erudinam

Anime Newbie

• Members
  • 41 posts

Posted 05 August 2020 - 10:01

Vectrapearl! σειρα σου!

wdasa.png

#13 vectrapearl

vectrapearl

κουρεας ο μεγας...

• Members
  • 523 posts

Posted 05 August 2020 - 17:04

who..?? me...? ehmmmm...oook. :hot: 

Ειναι 2004 καπου σεμπτεμβρη με οκτωβρη,ειμαι στην ροδο φανταρακι και περνω μια απο τις σπανιες εξοδους λογο εμπλοκης και κατεβαινω στην πολη μαζι με 2 αλλα παιδια που εκατσε να εχουμε μαζι εξοδο.καθως το στρατοπεδω απεχει απο την πολη της ροδου αρκετα με τα ποδια πγραμε το λεωφοριο της γραμμησ που εκανε 15 λεπτα για κεντρο.μεσα στο λεωφορειο τιγκα φανταροι κανα 2 γεροι και γριες και 2 κοριτσοπουλα φιλες, περιπου στην ηλικια μας,ο ενας απο τα παιδια εχει φαει σκαλωμα και τις κοιταει και αυτες ανταποδιδουν με χαμογελα και σουμουτου σουμουτουψου μεταξυ τους....με εχει φαει λοιπον στην διαδρομη να παω εγω να τους μιλησω γιατι αυτος ντρεποτανε λογο προφορας(ηταν απο επαρχια)και ελεγε σε εμενα επειδη ημουν αθηναιος και τα ελεγα ωραια.μετα απο πολυ ζαλουρα του εκανε το χατιρι,

Εκανα ενα ακροβατικο εκει με μια ατακα,γελασαν,πιασαμε την κουβεντα τα κλασσικα,απο που εισαστε α φανταροι α εσυ απο αθηνα εμεις παμε για καφε αυτεσ πηγαινανε σε καποιον συγγενη της μιας και αλλα τετοια χαριτομενα ...το θεμα ειναι οτι η μια δεν εδειχνε κανενα σοβαρο ενδιαφερον καποιον και η αλλη μαλλον γλυκοκοιταζε εμενα...φτανουμε στο τερμα κατεβαινουμε αποχαιρετιζομαστε και ως αλλος ροναλτινιο τριπλαρω και ζηταω τηλεφωνο.η μια εκ των 2 μου δινει το δικο της και εγω της δινω το δικο μου.

Οι μερες περναγα με πολλα μυνηματα και απο τις 2 πλευρες λεγοντας διαφορα χαζα και καποια στιγμη συναντιομαστε σε διπλανο χωριο απο το στρατοπεδο .καθομαστε για καφε σε μια πιτσαρια(sic)και μου σκαει το παραμυθι οτι η πιτσαρια ειναι του πατερα της και οτι το παιδι που μας σερβιρε ηταν ο αδερφος της..εκει αρχισα να βλεπω μπροστα στα ματια μου σαν ταινια ολα αυτα τα φολκλορ στορι που ακουγαμε οτι οι φανταροι πανε σε νησια και τους τυλιγουν οι ντοπιες και αρχισα να ανγχονομαι..η βραδια περασε ηρεμα.και εφυγα για στρατοπεδο.προσπαθησα να κοψω να πω την αληθεια μετα απο αυτο αλλα η τυπισα αρχισε να μου στελνει πιτσες στο στρατοπεδο οποτε ηθελα περναγε και με εβλεπε οταν δεν εβγαινα και γενικα ειχα stalker before it was cool.

Μετα απο λιγο καιρο και λιγη αδιαφορια σταματησε και καπως ηρθα και ηρρεμησα..και ενα βραδυ δεχομαι μυνηματα απο εναν αγνωστο αριθμο οτι δηθεν ειναι μια φιλη της που δεν την εχω δει αλλα με εχει δει αυτη(χμμμμ)και πηρε το τηλεφωνο μου απο το κινητο της οταν δεν εβλεπε(χμμμμμμμμμμ) και θελω να βρεθουμε να σου πω πως νιωθω γιατι θα σκασω (χμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ...) και αλλα τετοια....

Το θεμα ηταν οτι εγω αν και πονηρος αρχισα να παιζω με μυνηματα(αλλωστε δεν ειχα και τι αλλο να κανω με την εμπλοκη που ετρωγα οποτε ηταν μια διεξοδος),και η φαση ειναι οτι τα ελεγε ωραια χωρις να το καταλαβω κανονιζω ατην επομενη εξοδο να βρεθουμε εκει στο διπλανο χωριο πισω απο μια εκκλησια(μιλαμε για σεναριο μανουσακης και βαλε)περνω και 2 φανταρια μαζι μου και τα κρυβω σε κατι θαμνους μιας και που πηγαμε νωριτερα και για να πω την αληθεια φοβομουν μην ειναι τΙποτα αδερφοξαδερφια της αλλης και με κανουν τοπι στο ξυλο φωναζοντας μου ΄΄ΔΙΑΛΕΞΕ ΡΕ ΓΑΜΠΡΟΣ Η ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ??΄΄ και ηθελα να εχω μπακαπ.
Η ωρα κυλουσε και δεν εβλεπα να ερχεται κανενας...αρχιζε να με λουζει κρυος ιδρωτας και καθε φορα που εβλεπα κανεναν νταγλαρα να με πλησιαζει ελεγα οτι μεχρι εδω ηταν τωρα της εφαγα και μεχρι να πεταχτουν οι αλλοι απο τους θαμνους θα εχω ανταλαξει ορκους αιωνιας αγαπης...
και ξαφνικα μεσα στο σουρουπο ακουω ψιτι ψιτ πισω απο την εκκλησια......γυρναω με ματια γουρλομενα και τσουπ, να τη, εκει να στεκει πισω απο το ιερο......η ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ  ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑς ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
Αν και στην αρχη τα ειχα χαμενα αρχισαμε να περπαταμε να τα λεμε και μου  εξομολογηθηκε τα αισθηματα της για μενα(που τα βρηκε ηθελα να ηξερα μια φορα με ειχε δει)...την ευχαριστησα και της ειπα ευγενικα οτι δεν ενδιαφερομαι και οτι ειμαι απο αθηνα και οπως καταλαβαινει σε 1 μηνα φευγω και οτι επισης δεν ειναι σωστο για την φιλη σου και αλλα κουλα που βρηκα να πω για να γλυτωσω,την καληνυχτησα και εφυγα.
γυρισα στο στρατοπαιδο σκεφτομενος τι σφαιρα εκανα dodge και ποσο κουφαλα ειμαι και .....ΟΤΙ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΘΑΜΝΟΥΣ!

ΥΓ.τα τυπακια αφου ειδαν οτι ειναι οντως κοπελα και οτι δεν τρεχει τιποτα με παρατησαν χωρις να πουν κατι και πηγαν για μπυρες!

@LORDLEON you are next my friend!

Edited by vectrapearl, 05 August 2020 - 17:12.

#14 Erudinam

Erudinam

Anime Newbie

• Members
  • 41 posts

Posted 05 August 2020 - 19:27

πρωτον, γιατι ξενέρωσες τοσο εύκολα? Πιτσάρια φαση μια χαρα.΄Ήταν καλλονή η γκόμενα?

wdasa.png

#15 Lord Leon

Lord Leon

Immortal Esper

• Members
  • 720 posts

Posted 05 August 2020 - 23:42

Γαμω το ξεσταυρι μου που εγραφα τοση ωρα και αποφασισε να κανει μονο του refresh! Αν βρω κουραγιο θα το κανω εντιτ αργοτερα. Αλλιως αυριο.

Edited by Lord Leon, 05 August 2020 - 23:42.

stasou%2520mygdala.jpg