Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Καλή Χρονιά ~ Τη βγάλαμε και φέτος~ Περικλείεται δώρο

2019 happy new year gifts δώρα

  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#31 TheGunsmasha

TheGunsmasha

    Μεθυσμένο τζίνι

  • Members
  • 548 posts

Posted 05 January 2019 - 17:08

Καλή Χρονιά, με υγεία και ευτυχία και ό,τι επιθυμείτε και από εμένα!

a9bb424676cde0a810baad4738abdc507ea343bb


''Anime characters are like actors nowadays. Φοράνε νέες περούκες και glitter και παίρνουν ρόλους και σ'άλλες σειρές.''

-Ένας σοφός πρίγκιπας

''Πάντως βλέπω τις υπογραφές και για πρώτη φορά ο Guns φαίνεται να έχει superior taste απο θέμα εμφάνισης μόνο, για χαρακτήρες δεν ξέρω.''

-Kai, 6//11/2018


#32 Hisahito85

Hisahito85

    Red Pineapple

  • Members
  • 63 posts

Posted 06 January 2019 - 22:53

Καλή χρονιά σε ολους !

pic.jpg


#33 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 07 January 2019 - 11:13

Καλη χρονια και απο μενα με υγεια και ολα τα καλα! Ελπιζω ο καινουριος χρονος να μας φερει χαρες και να μας παρει τα κιλα των γιορτων (και οχι μονο :P)

 

Εφτιαξα τοσα πολλα φαγητα μεσα στις γιορτες που πλεον σκεφτομαι να ξεκινησω νωριτερα τη νηστεια :P και ολα για το σοι ε.. Τι στιφαδο αγριογουρουνο , τι μοσχαρι με λευκη σαλτσα και μανιταρια , τι slow cooked χοιρινο με πατατες , τι πιτσοψωμακια, τι κολοκυθοπιτες... Πεινασατε ή οχι ακομα ?? :P


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#34 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 07 January 2019 - 23:50

Στην εκπνοη του χρονου ας ευχηθω και γω με τη σειρα μου καλη χρονια απο την παγωμενη μορντορ και να σας περασει η βαρυστομαχια απο τη σαβουρδοφαγια των γιορτων



#35 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 13 January 2019 - 21:59

Περιμένοντας την pizza και με επίβλεψη δικηγόρου παρά πρωτοδίκαις διεξήχθη η κλήρωση με τυχερό τον OdyMonaxo.

Ακολουθούν τα πειστήρια σε συνέχεια της περσινής κλήρωσης

 

KrbOAvj.jpg?1

 

Συγχαρητήρια στο νικητή, θα ενημερωθεί για την παραλαβή του δώρου.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΗ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΑ!

 

:bath:


rsrGbGx.gif

#36 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 15 January 2019 - 15:23

Συχαρικια δε λέω μέχρι να υπάρξει ανταπόκριση από την άλλη άκρη.

#37 OdyMonaxos

OdyMonaxos

    It's nothing personal

  • Members
  • 623 posts

Posted 19 January 2019 - 00:33

Ζήτω ο άδμην, ζήτω η δικηγόρος, ζήτω το κοινωνικό μέρισμα manga

 

Θα ήθελα κατ' αρχήν να ευχαριστήσω τον Gunsmasha και την aeron που γράφοντας τα πόστς τους εδώ σήκωσαν τα χέρια τους και αναφώνησαν "πάρε την δύναμή μου", καθώς και το Monogatari series που μου έδωσε την ευκαιρία για μπόλικα ωραία ποστ για την αρχική κλήρωση πέρσι

 

Ως ανταπόδοση, θα κάνω άλλα 27 ποστ στο anime-manga subforum για να ισοφαρίσω τους περσινούς λαχνούς μου, χωρίς να μετρήσω τα ποστ από τις εντυπώσεις μου διαβάζοντας το manga

 

Είμαι και μεγάλος φαν άλλων εκδοχών του franchise, και το θελα πολύ, να πω την αμαρτία μου

 

WHOOOOHOOOOO I GOT GIIIIIIIITS



#38 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 19 January 2019 - 01:02

Welcome to the club, monogatari ftw
Σε καλη μερια το γκιτς, και το χρονου διαγωνισμο για κανα μονογκαταρι μποξ σετ χΔ
フカフカ

#39 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 19 January 2019 - 15:00

Χαίρομαι που σου άρεσαν, καλοφάγωτα! :riiight:


rsrGbGx.gif



Also tagged with one or more of these keywords: 2019, happy new year, gifts, δώρα