Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Gaming news

news

  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#31 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 12 Ιούνιος 2020 - 11:49

Daburu post

 

Youtube Video

 

Ε ναι ρε φίλε, ήταν δίκαιο και έγινε πράξη!

 

---εδιτ---

 

Α και remake στα 2 πρώτα Tony Hawk

 

Youtube Video


rsrGbGx.gif

#32 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Ιούνιος 2020 - 11:02

περιμενω Desperados 3 και Last of Us 2 Greek Dub.


wdasa.png


#33 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Ιούνιος 2020 - 11:04

Desperados, που το θυμήθηκαν αυτό, δεν το νομίζω ότι θα χει dub. Το Last of us έχει σίγουρα.


rsrGbGx.gif

#34 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Ιούνιος 2020 - 11:18

Ακούστηκε επίσης πως το Persona 4 Golden (δηλαδή το μέχρι τώρα exclusive του Vita) έρχεται σήμερα το βράδυ στο steam. Μακάρι να ισχύει, τα στοιχεία οδηγούν προς τα εκεί.

 

https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/1295160/Persona-4-Golden-Steam-PC-Gaming-Show-reveal-release-date-leak-unlock-time

 

Θα στενοχωρηθώ πολύ εάν δεν συμβεί, γιατί ήθελα εδώ και πολύ καιρό να το παίξω. Είθε να πάει καλά και να φέρουν και τα άλλα Persona σε definitive versions για PC (όπου PC masterrace!)


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#35 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Ιούνιος 2020 - 11:28

ακουσα λιγο greek dub απο last of us αλλα μου θυμισε τσοντα για καποιο λογο.


wdasa.png


#36 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Ιούνιος 2020 - 20:22

https://store.steampowered.com/app/1113000/Persona_4_Golden/

N A I

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#37 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 09 Σεπτέμβριος 2020 - 09:15

λικαρε εχτες τα ξημερωματα η ''μικρη''εκδοση ονοματος ''s''

Με αυτήν την τιμή θεωρώ  ότι θα πάρει ένα σημαντικό κομμάτι από την αγορά εκτός Αμερικής,αν και πάλι δεν πιστέυω ότι θα καταφέρει να φτάσει πόσο μάλλον να ματσάρει σε πωλήσεις την SONY και την  NINTENDO  πχ στην ευρωπαική αγορά!
Στο τέλος της ημέρας απο την αλλη δεν ξέρω αν μπορεί η αν θέλει να χτυπήσει τις τιμές της MS η SONY.
Η λογική λέει ότι θα είναι ίδιες οι τιμές και η SONY θα πατήσει στο game line up της και το exlusivity για τις πρώτες πωλήσεις!
Για να πω και την αλήθεια μου περίμενα το 299  με 349 στις ποιό low end (στην περιπτωση της SONY την digital edition) κονσόλες και το 499 για τα ποιό δυνατά μηχανήματα το είχα σίγουρο με μία μικρή ελπίδα για 449 .
Οπως και να έχει άφου αγοραστεί το PS5 αρχίζω και σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο να πάρω για πρώτη φορά ΧΒΟΧ  και μάλλον κάτι τέτοια target group έχει στο μυαλό της η MS με αυτην την τιμή!
Και πλέον είναι και εξαιρετικό δώρoπακέτο μάζι με ένα gamepass για βαφτηστήρι-ανηψίο που θέλει να λιώσει στο fortnite και στο minecraft να τα λέμε και αυτά!

Youtube Video



ΥΓ:η αντιδραση του official λογαριασμου του XBΟX στο twitter οταν εμαθε για το leak και πριν κανει οποια επισημη δηλωση ειναι απο τις καλυτερες που εχω δει τον τελευταιο καιρο στα social media!
ih2LVk6.png


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από vectrapearl: 09 Σεπτέμβριος 2020 - 09:16

                                                                       


#38 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 09 Σεπτέμβριος 2020 - 13:53

Λες να κάνει πάλι κάνα τέτοιο η Sony...

 

Youtube Video


rsrGbGx.gif

#39 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 09 Σεπτέμβριος 2020 - 16:27

ok πριν λιγο ανακοινωσε η MS και την τιμη του Χ στα 499 με preorders 22 sept. και release day 10 nov.

Αν η sony κανει την μαγκια και βγαλει το ps5 με το dvd στα 450 θα φτιαριζει χρημα.οσο για την digital εκδοση αν παει στα 350 ναι μεν θα ειναι 50 Ε ποιο ακριβο απο το series s αλλα μιλαμε για ποιο δυνατο μηχανημα με μονη ελειψη το dvd..
Οπως και να εχει εμεις με αυτα και αυτα μονο κερδισαμενοι μπορουμε να βγουμε!


                                                                       


#40 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3.265 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΘεσσαλονίκη

Καταχωρήθηκε 09 Σεπτέμβριος 2020 - 18:21

Αν η ψηφιακή έκδοση δεν υποστηρίζει mkv και άλλα βίντεο και μουσικο αρχεία, που μάλλον ετσι θα γίνει, θα είναι χαμένη ευκαιρία.

#41 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 09 Σεπτέμβριος 2020 - 18:55

Αν και θα θελα το πενηνταρι πιο κάτω μάλλον θα πάει σε λύση bundle, παιχνίδι ή 2ο χειριστήριο. Άντε μαρή sony βγάλε τις τιμές να ρεφάρουμε για το 2020 που κοντεύουμε να καταστραφούμε.
rsrGbGx.gif

#42 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2020 - 11:59

είμαι ο μονος ππου θεωρεί το ps3 αποτυχία;

 

Για κάποιο λόγο, τα παιχνιδια του ήταν μονότονα, και κουραστικά και καθόλου ατμοσφαιρικά.

 

πχ συγκρινω το re2 remake με το re5 και καμια σχεση. γενικα, νομιζω το ps3 είχε εστιάσει σε ρεαλισμό με αποτέλεσμα τα παιχνιδια να ειναι μονότονα. Τωρα, στο Ps5 για κάποιο λόγο, εχουν βρει μια ωραια ισορροπια μεταξυ ρεαλισμου και παιχνιδιου. δεν ξερω αν ειμαι μονο εγω που το βλεπω ετσι.


wdasa.png


#43 ATANASHIOSU

ATANASHIOSU

    Anime Fan

  • Members
  • 306 Δημοσιεύσεις:
  • Location札幌

Καταχωρήθηκε 13 Σεπτέμβριος 2020 - 08:20

To PS3 αποτυχία;

 

Από τις παιχνιδομηχανές που έχω ευχαριστηθεί πιο πολύ.

 

Κορυφαία παιχνίδια κατά τη γνώμη μου τα Dark Souls, Dragon's Dogma και Earth Defense Force 2025.

 

Και τα 3 έχουν βγει και στο Xbox 360, αλλά εκεί το online το πληρώνεις, άρα PS3 και ξερό ψωμί.


Ὧδε ἡ σοφία ἐστίν· ὁ ἔχων νοῦν ψηφισάτω τὸν ἀριθμὸν τοῦ θηρίου, ἀριθμὸς γὰρ ὑπολογιστoῦ ἐστίν· καὶ ὁ ἀριθμὸς αὐτοῦ 1010011010.


#44 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Σεπτέμβριος 2020 - 11:06

Τετάρτη στις 11 το βράδυ οι τιμές!

 

https://twitter.com/PlayStation/status/1304768250400530432


rsrGbGx.gif

#45 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Σεπτέμβριος 2020 - 13:18

γενικα, τα γραφικα του ps3 παντα μου φαινοταν, μονοτονα και κουραστικα και ΚΑΘΟΛΟΥ ατμοσφαιρικα


wdasa.png