Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Φάκελος: Διακοπές!

διακοπες καμπινγκ χωριό ρουμσ του λετ τουρισμ λιβ γιορ μιθ

  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#31 Theodore :D

Theodore :D

    Tonguepunch my fart box

  • Members
  • 315 posts

Posted 26 August 2018 - 22:57

Ου. Εγώ πήρα άδεια 17 μέρες και πήγα στο χωριό μου (παραθαλάσσιο, στη Καβάλα) και τρία βράδια στη Λήμνο! 

Εντάξει, στο χωριό Ο πανικός, κακή επίλογη ο Αύγουστος, πάρα πολύς τουρισμός, αλλά είναι παράλληλα και η εποχή που η θάλασσα ζεσταίνει. βαθαίνει και καθαρίζει, οπότε άξιζε :ρ

Λήμνο, αν και 3 ώρες μόνο μακριά με το Νήσος Μύκονος από τη Καβάλα, δεν είχα πάει ποτέ μου. ΠΟΛΥ ωραίο νησί και διαφορετικό, γιατί ήταν όλο μια ξερή, τεράστια έκταση και πρόσφερε μοναδικά τοπία. Όλες οι παραλίες ήταν άψογες, με υπέροχα νερά (αλλά παγωμένα...) και τα χωριά, συμπεριλαμβανομένης της πρωτεύουσας, είχαν αέρα παλιάς Ελλάδας. Ήσυχο νησί, χωρίς (ευτυχώς) τουρισμό και ωραίο οδικό δίκτυο· το απολαύσαμε με τη παρέα μου.

Αυτά από 'μένα. Του χρόνου Σαμοθράκη 8)



#32 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 04 September 2018 - 22:16

Εγώ έκατσα Μενίδι και μετά πήγα οικογενεικακώς Πεύκο (στο μεγάλο) και δυστυχως με έποιασε το στομάχι μου + 39 πυρετο.



#33 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 05 September 2018 - 00:13

Εγώ ένα μπάνιο φέτος και κάηκα κιόλας εκείνη τη μέρα, τι κερδίζω? :dazed:  :8):  :kakaka:


フカフカ

#34 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 05 September 2018 - 12:49

Εγώ ένα μπάνιο φέτος και κάηκα κιόλας εκείνη τη μέρα, τι κερδίζω? :dazed:  :kakaka:

Ένα military grade flamethrower.



#35 SpeedFreak

SpeedFreak

    bored of harem

  • Members
  • 203 posts
  • Locationκοντα στη μαμακα

Posted 29 August 2020 - 12:47

Φέτος έπεσε πολύ τυρί φέτα, κιλά ολόκληρα.
Επίσης, χάιδεψα κατσικούλες, που πάντα το 'χα όνειρο.

Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ


#36 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 29 August 2020 - 14:33

Έχετε παραγωγη τυριου?


wdasa.png


#37 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 29 August 2020 - 18:48

Κω μπανιο σε καθε εξοδο , εχβ ψθλομαυρισει xD
フカフカ

#38 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 30 August 2020 - 11:12

Πήγες στρατό ρε θηρίο, με κορονοβιρους, πολύ σκληρό κομάντο!  :riiight:


rsrGbGx.gif

#39 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 02 September 2020 - 08:35

Παργα-συβοτα θεσπρωτιας(δεν θελαμε καπου με πλοιο με αυτα και με αυτα) 7 μερες με γυναικα και παιδι , λογο δουλειας της γυναικας (δουλευε σε ενα μεγαλο ρωσσικο τουριστικο)δεν επαιρνε αδειες το καλοκαιρι γιατι ετρεχε με τους τουριστες που τα θελανε ολα στο πιατο και ειχαμε να παμε σοβαρες διακοπες 5 χρονια.Αρχες του ετους αλλαξε εταιρια και φετος ειχαμε αδεια και διακοπες,και αμα σε θελει ομως που λεει και ενα ανεκδοτο κληρωθηκαμε και στον κοινονικο τουρισμο του οαεδ και φυγαμε τρεχοντας.
Πολλα τα χλμ 433 μονο το πηγαινε φαντασου αλλα αξιζε.το μερος ειναι φανταστικο.ενταξει τερμα τουριστομερος η παργα αλλα τα συβοτα δικαια τα λενε η καραιβικη της ελλαδας. και μια φωτο απο το αγαπημενο μου μερος 

Αγια παρασκευη στα συβοτα.και ναι πας κολυμποντας απεναντι και αραζεις αλλα εγω νοικιασα θαλασιο ποδηλατο για να παρω και την κορη και την γυναικα..
Η φωτογραφια ειναι τραβηγμενη απο εμενα γυρω στις 10 παρα το πρωι!
YIIfv0O.jpeg


Edited by vectrapearl, 02 September 2020 - 08:36.

                                                                       


#40 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 02 September 2020 - 09:37

Μια χαρά, από Ρίο-Αντίριο δεν πας, όχι από πάνω Βοιωτία; 


rsrGbGx.gif

#41 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 02 September 2020 - 12:04

Μια χαρά, από Ρίο-Αντίριο δεν πας, όχι από πάνω Βοιωτία; 

yeap...εκει με το πιτσιρικι και τον μονοκερο


Edited by vectrapearl, 02 September 2020 - 12:04.