Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Yu-Gi-Oh! Bonds Beyond Time


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 kostasGR

kostasGR

    Starting...

  • Members
  • 13 posts

Posted 08 April 2018 - 19:55

Καλησπερα σας και χρονια πολλα θελω την βοηθεια σας αρχισα απο περσι να βλεπω yugioh για να θυμηθω τα παλια που το εβλεπα πιτσιρικας στην τηλεοραση μεταγλωτησμενα :D λιγα επεισοδια εβλεπα καθε 1-2 εβδομαδες και πριν 1 εβδομαδα σχεδον αρχισα να βλεπω το 5d's αφου ειδα τα original και το gx. Και σημερα ειδα αυτην την ταινια μεταγλωτησμενα στα αγγλικα αλλα το θεμα ειναι αν υπαρχει καποιο site που να ειναι και μεταφρασμενα. Ευχαριστω



#2 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 08 April 2018 - 20:42

εγω τα βλεπω απο το kissanime.ru με αγγλικους υποτιτλους.επισης εχει μια ιστσελιδα με ελληνικους υποτιτλους ΟΙ ΛΙΩΜΕΝΟΙ αλλα εκει πιθανων να βρεις μονο τα πιο δημοφιλη.



#3 kostasGR

kostasGR

    Starting...

  • Members
  • 13 posts

Posted 08 April 2018 - 22:14

Ok θα το κοιταξω εκει ευχαριστω :riiight:



#4 teliosmetonma

teliosmetonma

    Ο τίτλος του σπάμμερ

  • Members
  • 33 posts

Posted 10 April 2018 - 23:07

To bonds beyond... καλούτσικη ταινία... Anyway φιλε μου αμα είσαι λάτρης του yugioh να κάνεις μια επίσκεψη στο φόρουμ στην υπογραφή μου ;) 



#5 kostasGR

kostasGR

    Starting...

  • Members
  • 13 posts

Posted 12 April 2018 - 14:26

Ok θα το κανω ευχαριστω ;)



#6 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 22 April 2018 - 20:32

Τα post περί του TCG μεταφέρθηκαν εδώ, μπορείτε να συνεχίσετε εκεί.


LfNX0dh.png