Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Master Chef Greece


  • Please log in to reply
351 replies to this topic

#31 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 25 February 2018 - 18:05

 

Άλλο ενοχλητικό είναι το σχόλιο που βγαίνει κάθε φορά από το στόμα του Χρήστου, ότι εγώ έχω την ευθύνη, θα έπρεπε εγώ να την πάρω και μπλαμπλα... αλλά δεν εξαιρεί ποτέ τον εαυτό του από τη διαδικασία ασυλίας. Μην το τονίζεις καλύτερα, πες πιστεύω αυτό και τελειώνει το θέμα εκεί. 
 

 

Γι αυτό τον λέω Χλαπάτσα! Στη δοκιμασία που ήταν αρχηγός ο ταβερνιάρης αντί να κάνει αυτά που του έλεγαν, είπε να κάνει τα δικά του και μετά έλεγε ότι εγώ έκανα ότι μου είπαν! ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ, φύγε από δω ρε γυμνοσιάλαγκα που έλαβες μέρος και σε kinky φάσεις και θες να το μοιραστείς με το πανελλήνιο!

 

KILL IT WITH FIRE!

 

  :madtodeath:  :madtodeath:  :madtodeath:


rsrGbGx.gif

#32 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 25 February 2018 - 19:53

Στο come back της Τρίτης ελπίζω σε Μάγκι ή σε Νικολέτα που τη συμπαθούσα.

Μίλησε και η Ηλέκτρα για "άδικο".

ySss0UF.jpg


#33 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 25 February 2018 - 20:53

Νικολέτα κρίμα που έφυγε. Η πλάκα είναι ότι αρκετό καιρό πριν αρχίσει ο διαγωνισμός καθόταν απέναντι μου στο μετρό και μιλούσε με ένα φίλο της για τις οντισιόν και επειδή ήταν για αρκετή ώρα, μου έκανε εντύπωση και τη θυμόμουν.

 

Ψηφοφορία δεν γίνεται για να επιστρέψει κάποιος? Απλά σκέφτομαι ότι λογικά δεν θα θέλουν να γυρίσει η Μάγκυ γιατί ήταν δυνατή παίχτρια...


xbJ3b2w.jpeg


#34 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 25 February 2018 - 20:58

Και έκπληξη, το Γωγώ iz bak, η καλύτερη τρολιά evah αλλά κοτάνε. Η Μάγκι θα γυρίσει να έχει και λίγο ενδιαφέρον, οι άλλοι ήταν άμπαλοι. :redcard2:


rsrGbGx.gif

#35 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 25 February 2018 - 21:18

Υποτίθεται ότι πρέπει να κρίνουν τα πιάτα των παικτών. Τώρα ποια διαδικασία θα ακολουθήσουν δεν διευκρίνισαν αλλά οι κριτές κάτι είπαν ότι θα πρέπει να τους κρίνουν μπροστά τους. Ελπίζω πέρα από τους παίκτες να δοκιμάσουν και οι κριτές για να μην μπορούν οι υπόλοιποι να επιλέξουν καθαρά στρατηγικά.

ySss0UF.jpg


#36 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 25 February 2018 - 21:26

η μεγαλύτερη εκπληξη θα ήταν να εμφανιστεί η μάγια! 



#37 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 25 February 2018 - 23:32

Αν είναι μόνο αυτοί οι 4 που θα μπούνε μέσα τότε η Μαγκι δεν είναι. Μου φαίνεται τελευταίος ήταν ο Σελίμ που μάλλον θα είναι αυτός που θα μπει!


rsrGbGx.gif

#38 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 25 February 2018 - 23:52

Στο τρέιλερ δεν ήταν ο Σελίμ μέσα πάντως, ήταν η Μάγκι, ο Μαριος, η Νικολέτα, η Γωγώ, ο Κώστας και ο Βασίλης

ySss0UF.jpg


#39 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 27 February 2018 - 12:03

αν διαβασατε μια συνεντευξη του σκαρμουτσου προσφατα ειπε οτι δεν πηγε στο μαστερ σεφ φετος γιατι του ζητησαν ποιο πολυ ριαλιτι..δηλαδη ιντριγκες φωνες και τετοια...οποτε πανω κατω καταλαβαινεις και τι κανουν  η κριτες φετος και η παιχτες...

εγω απο την αλλη το βλεπω επειδη το βλεπει η κορη και το χαζευω ......αφου εφυγε ο σελιμ... θα παω με αυτον

dimitris_tsikilis.jpg?itok=Y-AQSjJt

το παιδι δεν ειναι καλα ρε...στα @ρχ@@@α του ολα χαβαλε να κανουμε και ολα καλα... 


Edited by vectrapearl, 27 February 2018 - 12:14.

                                                                       


#40 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 27 February 2018 - 14:40

Ποια στα @@ του ρε συ, αν ήταν έτσι δεν θα έκανε κολεγιά με τον χλαπάτσα και να βγάζουν στο τάκο τους αδύναμους παίκτες.

Πέρσι δεν είχα δει αλλά ναι την είδα την συνέντευξη του Σκαρμούτσου που έλεγε ότι θα πέσει ξεμάλιασμα εφέτο. Μάλλον με αυτό το κριτήριο επιλέχθηκαν οι παίχτες (σκευωρία mode).

 

Στο σημερινό θα δούμε τα σιχάματα ποιον θα κρατήσουν, φυσικά την Μαγκι θα συνεννοηθούν να την τζάσουν, δεν είμαστε να μπλέκουμε πάλι με καλούς παίχτες.

 

Αν θα διάλεγα έναν θα ήταν ο Δαπίτης γιατί φαίνεται το λιγότερο νούμερο!  :dazed:


rsrGbGx.gif

#41 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 27 February 2018 - 21:09

Πάλι αυτή μπροστά μου? ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :Crying2: :iyaaa:

 

Όχι άλλο Βασίλη, αμάν κάναμε να τον ξεφορτωθούμε. ΟΧΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΟΧΙ.

 

Ναι στη Μάγκυ, στη Νικολέτα και άντε στο Χαράλαμπο γιατί αισθάνομαι πολύ λαρτζ απόψε.


xbJ3b2w.jpeg


#42 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 27 February 2018 - 21:58

Ελπιζω να εισαι ικανοποιημενη με το αποτελεσμα :)



#43 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 27 February 2018 - 22:00

Ουυυ Μάγκι, λυσάξτε τώρα! O μουστάκιας έχει πάθει το σοκ της ζωής του! :hehehe:


rsrGbGx.gif

#44 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 27 February 2018 - 22:03

Γωγω νικητρια Master Chef



#45 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 27 February 2018 - 22:07

Πω ρε μλκ Δαπιτη το γμσες και ψώφησε, όλοι είναι για τα μπάζα εκτός από το βλάκα τον Τιμολέων. Bring it on ο τύπος αλλά πολύ ψωνάρα ρε αδερφάκι μου.

Μάγκι νικήτρια, το ελπίζω δηλαδή!  :dazed:


rsrGbGx.gif