Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Angel's art

angel.tze Shittyart

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 14 February 2018 - 00:17

Hello there. Αποφάσισα να ανοιξω ενα θρεντ που θα ανεβαζω τα υπέροχα, καταπληκτικα σχέδιά μου και (ελπίζω) θα λαμβανω φηντμπακ.

Γι' αρχη, πάρτε ενα φρέσκο (πριν μιση ώρα τελείωσα το lineart).

Attached File  IMG-d75106569cdcdf3cf4866d63bf2746ed-V.jpg   47.28KB   0 downloads

Δεν ξερω καν αν θα περασω μελανι, διοτι ακομα πιστευω οτι τα ποδια ειναι απαισια, ειδικα στο σημειο του γονατου. Απλα δεν δουλεύουν βρε παιδι μου.

Reference εδω:

Attached File  Kaede_Akamatsu_Fullbody_Sprite_(Special).png   591.98KB   0 downloads

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#2 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 14 February 2018 - 00:23

Απαίσια δεν ειναι απλά δεν εχει πετυχει τη γωνιά στην κάμψη του λυγισμένου γονάτου, και την καμπυλη πανω απο την επιγονατίδα στο ισιο. Μικροδιορθωσουλες θέλει και ειναι ετοιμο.


stasou%2520mygdala.jpg


#3 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 14 February 2018 - 07:41

Ναι εκεί στο γόνατο έχεις ένα θεματάκι αλλά συνέχισε έτσι, εξάσκηση θέλει και προσοχή!  :gotit:


rsrGbGx.gif