Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * * 1 Ψήφοι

Το μεγάλο ξεκαθάρισμα

bye bye bye the purge cleanup

  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 06 Νοέμβριος 2017 - 19:21

NBdZefZ.jpg?1

 

Από σήμερα μπαίνοντας στο forum θα διαπιστώσετε ότι λείπουν μερικά κομμάτια του.  :OMG3: :OMG3: :OMG3:
Αυτά είναι:

1) το subforum του K.E.H.K

2) ολόκληρη η κατηγορία του A.D.N.

3) το subforum Paradise of zombies από την πρωταπριλιά του 2014

 

Τα συγκεκριμένα subforums έχουν σταματήσει εδώ και πολύ καιρό να έχουν κάποια χρήση.

Για να ελαφρύνει η κεντρική σελίδα και να διευκολυνθεί η πλοήγηση στις υπόλοιπες κατηγορίες αφαιρούνται. :bike: :fromabove:

 

Επίσης δημιουργήθηκε ένα νέο subforum με τίτλο .aNiMe//GR Anime Awards Archive που θα φιλοξενεί όλα τα awards subforums από προηγούμενα έτη.

 

Αναμένουμε τα σχόλια σας.  :slash:  :slash:  :slash:

 

Τhe .aNiMe//GR Team.

 

ps: Σχετικά με το A.D.N, stay tuned!  :hehehe: 
 


rsrGbGx.gif

#2 TheGunsmasha

TheGunsmasha

    Μεθυσμένο τζίνι

  • Members
  • 548 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 06 Νοέμβριος 2017 - 22:23

Μπράβο ρε Hazuki! Βλέπω τους τελευταίους μήνες μετά το καλοκαίρι το έχεις πάρει προσωπικά το θέμα και κάνεις καλή δουλίτσα. Να βρω λίγο χρόνο να κάνω κάνα σχόλιο θέλω, αλλά που.

Συνέχισε έτσι. Ακόμα και αν δεν μιλάω, ρίχνω ματιές να ξέρετε. I see you.


a9bb424676cde0a810baad4738abdc507ea343bb


''Anime characters are like actors nowadays. Φοράνε νέες περούκες και glitter και παίρνουν ρόλους και σ'άλλες σειρές.''

-Ένας σοφός πρίγκιπας

''Πάντως βλέπω τις υπογραφές και για πρώτη φορά ο Guns φαίνεται να έχει superior taste απο θέμα εμφάνισης μόνο, για χαρακτήρες δεν ξέρω.''

-Kai, 6//11/2018


#3 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 06 Νοέμβριος 2017 - 23:01

Guns θενκς, να ξέρεις τα παραπάνω συμφωνήθηκαν με τα υπόλοιπα παιδιά, δε μου ρθε θεία φώτιση  :dazed:

ΛαΛ ποια δουλίτσα μωρέ, να λεγες για την Kai με τους επικούς οδηγούς και το ξεσκόνισμα των reviews να πω ναι!  :beaten:


rsrGbGx.gif

#4 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Καταχωρήθηκε 07 Νοέμβριος 2017 - 00:14

Διεγραψες ακριβως αυτα που δεν ασχοληθηκα και δεν καταλαβα ποτε γιατι υπάρχουν. Μπράβο σου φανταστηκε admin (σλουρπ σλουρπ) Η μόνη μικρή μου ενσταση ειναι η κατηγορια video games που είναι μόνη της ξέμπαρκη ενω θα μπορούσε να συμπεριλαμβάνεται στην "Διασκέδαση και ψυχαγωγια". Απο το επόμενο update θελω να πειράξεις css και να βάλεις plugins :P

#5 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 07 Νοέμβριος 2017 - 01:01

THE R-R-RA-RACOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!!!

χαμπάρι δεν πήρα...GJ!!

αλλά το Κ.Ε.Η.Κ ρε...πόσο αρχαία παίζει να ταν αυτά, αχνά τα θυμάμαι  όταν είχα πρωτοανακαλύψει το φόρουμ...με τα Adn και τα chains τα οποία ήδη αργοπεθαίνανε από τότε ακόμα...τα downloads αλλάξαν ζωές!

Οι πρωταπριλιές μου έχουν λείψει!  :dazed:


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από GhostPrince: 07 Νοέμβριος 2017 - 01:02

フカフカ

#6 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 Δημοσιεύσεις:
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Καταχωρήθηκε 07 Νοέμβριος 2017 - 09:38

εγω δεν τα χα δει καν αυτα



#7 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 07 Νοέμβριος 2017 - 10:15

Η μόνη μικρή μου ενσταση ειναι η κατηγορια video games που είναι μόνη της ξέμπαρκη ενω θα μπορούσε να συμπεριλαμβάνεται στην "Διασκέδαση και ψυχαγωγια". 

 

Κοίτα το να τα βάλουμε όλα σαν subforums μέσα σε μεγαλύτερα δεν είναι και το καλύτερο.

Όταν μπαίνεις στην κεντρική σελίδα, στο κάθε forum φαίνεται στα δεξιά το πιο πρόσφατο θέμα από όλα τα subforums που περιέχει, κάποιο που δεν δέχεται μεγάλη κίνηση θα θαφτεί τελείως. :wet2:


rsrGbGx.gif

#8 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Καταχωρήθηκε 07 Νοέμβριος 2017 - 17:10

Συμφωνοι, ωστοσο εγω προσωπικα και δεν ξερω αν ισχυει για πολλους εδω μεσα, κινουμαι απο το widget των latest topics, πραγμα που δεν με επιρεαζει, επισης δεν ειμαι καθολου σιγουρος αλλα νομιζω οτι εχω καιρο να δω πολλα ενεργα θεματα μαζι σε αυτον τον τομεα.



#9 TheGunsmasha

TheGunsmasha

    Μεθυσμένο τζίνι

  • Members
  • 548 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 07 Νοέμβριος 2017 - 22:11

ΛαΛ ποια δουλίτσα μωρέ, να λεγες για την Kai με τους επικούς οδηγούς και το ξεσκόνισμα των reviews να πω ναι!  :beaten:

Kai? Αα, ναι! Η  κακόγουστη γριά μέγαιρα. Που την θυμήθηκες τώρα. Χεχε...χε.

 

Μου συγκρίνεις κοτζάμ admin με την reviewer. Μην ντρέπεσαι να το βροντοφωνάζεις (γλειψ, γλειψ).


a9bb424676cde0a810baad4738abdc507ea343bb


''Anime characters are like actors nowadays. Φοράνε νέες περούκες και glitter και παίρνουν ρόλους και σ'άλλες σειρές.''

-Ένας σοφός πρίγκιπας

''Πάντως βλέπω τις υπογραφές και για πρώτη φορά ο Guns φαίνεται να έχει superior taste απο θέμα εμφάνισης μόνο, για χαρακτήρες δεν ξέρω.''

-Kai, 6//11/2018


#10 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Νοέμβριος 2017 - 00:18

Youtube Video

 

Guns, τα καλά σου λόγια με βάζουν σε υποψίες.  :slash:

Δεν θέλω κακά λόγια για το κρου του aNiMe//GR(~ρεπρεζεντ). :golgo:


rsrGbGx.gif

#11 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1.807 Δημοσιεύσεις:
  • LocationOn the boundary of life and death

Καταχωρήθηκε 09 Νοέμβριος 2017 - 22:27

11740-%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%B5%CE%B3%CE


Αυτά είναι:

1) το subforum του K.E.H.K

2) ολόκληρη η κατηγορία του A.D.N.

3) το subforum Paradise of zombies από την πρωταπριλιά του 2014


Τα συγκεκριμένα subforums έχουν σταματήσει εδώ και πολύ καιρό να έχουν κάποια χρήση.

 
Θεωρητικά θα μπορούσαν να μπουν όλα σε ένα subforum "νεκροταφείο" αλλά δεν ξέρω που θα μπορούσε να μπει αυτό χωρίς να είναι ξέμπαρκο.

 

ps: Σχετικά με το A.D.N, stay tuned! :hehehe:


Ελπίζω να μην μας φάει η περιέργια!
phmava.php