Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Αποχωρούντα μέλη


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#16 Creteus

Creteus

    Jörmungandr

  • Members
  • 652 posts

Posted 16 October 2006 - 21:02

Ένα αντίο και από 'μένα και...may the anime be with you

#17 Authman

Authman

    Anime Freak

  • Members
  • 345 posts

Posted 19 October 2006 - 09:22

Μόλις τώτα έστειλα και το τελευταίο DVD από ADN...
Έστειλα και pm στον yata_kai_ksero_psomi να φροντίζει τις δύο αλυσίδες μου, απλά θα ήθελα να το γνωστοποιήσω και εδώ...
Όπως είπα, χάρηκα ιδιαίτερα για την γνωριμία με όλους σας!
Ποιος ξέρει, όταν θα βγω στην σύνταξη και ζω μέχρι τότε (και νομίζω θα έχω τότε χρόνο!), μπορεί να ξανασχοληθώ με τα anime (να θυμάμαι και τα νεανικά μου χρόνια! :hehe: )
Αυτά τα ολίγα... Sayonara!!! :bye: :bye: :bye:
Ύστερα από αρκετά ώριμη σκέψη (περιορισμένος ελεύθερος χρόνος κυρίως), αποφάσισα να ξεκόψω τα anime που ομολογώ πως ήταν μια ευχάριστη ενασχόληση για 3 χρόνια. Παρακαλούνται όσοι προγραμματίζουν να μου στείλουν αλυσίδες να μην το κάνουν. Επίσης δηλώνω υπεύθυνα ότι θα εκπληρώσω πλήρως τις υποχρεώσεις μου ως μέλος που συμμετείχε στις αλυσίδες του ADN, στέλνοντας κανονικά τα DVDs που έχω αυτή την στιγμή στους επόμενους...

#18 Epinephrine

Epinephrine

    HMMY

  • Members
  • 442 posts

Posted 19 October 2006 - 11:02

Ελπίζω τα πράγματα να βαίνουν καλώς από εδώ κ πέρα
One Last Goodbye κ από μένα.
Cuz I'm praying for rain / And I'm praying for tidal waves /I wanna see the ground give
way.

I wanna watch it all go down. / Mom please flush it all away. /I wanna see it go right in and down.

I wanna watch it go right in. /Watch you flush it all away.

#19 Housem@ster

Housem@ster

    Anime Amateur

  • Members
  • 102 posts

Posted 19 October 2006 - 13:02

Φίλε Authman μπορεί να είμαι νέο μέλος στο forum μα ειληκρινά χάρηκα για τη γνωριμία! Να περνάς καλά και να μπαίνεις πού και πού!

#20 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 19 October 2006 - 19:19

Authman χαρικα.Sayounara! Κι αν με το καλο γυρισεις στο "αθλημα" εισαι ευπροσδεκτος εδω ...
Posted Image

#21 LiosAlfa

LiosAlfa

    Anime Elite

  • Members
  • 1,175 posts

Posted 29 October 2006 - 12:16

Εγώ θα πώ μπράβο στον φίλο μας τον Authman που φεύγει,αν και δεν ξέρω τους ακριβής λόγους της αποχώρησης δεν νομίζω να είναι η ανεπάρκεια χρόνου),γιατί είπε ΟΧΙ σε κάτι που το αγαπούσε και του γέμιζε τον χρόνο ευχάριστα αυτή η κίνηση θέλει μεγάλο ψυχικό σθένος και μεγάλη αν μη τι άλλο αποφασηστικότητα.

Σίγουρα χάνουμε έναν φίλο της Online παρέας μας αλλά αμα θέλουμε να λεγόμαστε και εμείς φίλοι του πρεπει να το σεβαστούμε και να τον στιρήξουμε στην απόφαση αυτή.

Πάντος οι πύλες του anime.gr θα είναι ανοιχτές 24ώρες το 24ωρο σε περήπτωση επιστροφής.
Posted Image