Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Αποχωρούντα μέλη


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1 Authman

Authman

    Anime Freak

  • Members
  • 345 posts

Posted 14 October 2006 - 02:49

Δεν ξέρω αν μέχρι στιγμής υπήρξε άτομο στην ιστορία του ADN που επιλέγει συνειδητά να αποχωρήσει, χωρίς ο ίδιος να έχει δυσαρεστηθεί από καταστάσεις και φάσεις του ADN. Απλά θέλω να ξεκαθαρίσω ότι πέρασα πολύ καλά μαζί σας και δεν υπήρξε καμμία απολύτως παρεξήγηση που με ώθησε σε αυτή την αποχώρηση. Όπως γράφω στο και στο sig μου, δεν πρόκειται να καβαντζώσω καμμιά αλυσίδα και θα αποχωρήσω ολοκληρωτικά μόλις στείλω με το ταχυδρομείο και το τελευταίο DVD του ADN...
Αυτά... Χάρηκα ιδιαίτερα για την cyber και όχι μόνο γνωριμία με όλους σας.
Παιδιά, να περνάτε καλά... :kakashithumbup:
Ύστερα από αρκετά ώριμη σκέψη (περιορισμένος ελεύθερος χρόνος κυρίως), αποφάσισα να ξεκόψω τα anime που ομολογώ πως ήταν μια ευχάριστη ενασχόληση για 3 χρόνια. Παρακαλούνται όσοι προγραμματίζουν να μου στείλουν αλυσίδες να μην το κάνουν. Επίσης δηλώνω υπεύθυνα ότι θα εκπληρώσω πλήρως τις υποχρεώσεις μου ως μέλος που συμμετείχε στις αλυσίδες του ADN, στέλνοντας κανονικά τα DVDs που έχω αυτή την στιγμή στους επόμενους...

#2 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 14 October 2006 - 03:45

Κάτι μου λέει πως θα είναι κομματάκι δύσκολο να σε μεταπείσουμε man....:cry:

Προσωπικά, και εγώ χάρηκα ιδιαίτερα για την γνωριμία και ελπίζω να τα πούμε και απο κοντά αγορίνα...

Be genki, και gambare!.... :kakashithumbup:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#3 YaTa

YaTa

    Αρχαιολάτρης

  • Retired Staff
  • 1,939 posts

Posted 14 October 2006 - 08:33

Θα περιοριστώ στο να εκφράσω τη λύπη μου για την αποχώρηση ενός από τα πολύ υπεύθυνα imo μέλη... :bye2:
1

#4 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 14 October 2006 - 09:08

:cry: Γιωργο επεσε σαν βομβα δεν ειπες τπτ χθες :bye2: μαν χάρηκα που σε γνωρισα
I put up my headphones and listen to the deftones

#5 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 14 October 2006 - 09:48

Μην τα λες έτσι ξαφνικά αυτά :cry:

Αν το πρόβλημα είναι ο ελεύθερος χρόνος, ελπίζω να σε βλέπουμε που και που στο υπόλοιπο Forum, μία στο τόσο. Αν πάλι αλλάξεις γνώμη (ή μετά από κάποιον καιρό που ίσως έχεις χρόνο για anime) είσαι ευπρόσδεκτος εδώ :)

E5VV38U.jpg


#6 Authman

Authman

    Anime Freak

  • Members
  • 345 posts

Posted 14 October 2006 - 10:05

Εκτιμώ ιδιαίτερα όσα αναφέρατε. Κι εμένα μου φαίνεται κάπως που εγκαταλείπω το σπορ, αλλά δεν γίνεται κι αλλιώς. Πάντως να ξέρετε είχα ένα ευχάριστο interaction με όλους σας όλο αυτό τον καιρό...

Σιχαίνομαι ιδιαιτέρως τα μελό...
Ύστερα από αρκετά ώριμη σκέψη (περιορισμένος ελεύθερος χρόνος κυρίως), αποφάσισα να ξεκόψω τα anime που ομολογώ πως ήταν μια ευχάριστη ενασχόληση για 3 χρόνια. Παρακαλούνται όσοι προγραμματίζουν να μου στείλουν αλυσίδες να μην το κάνουν. Επίσης δηλώνω υπεύθυνα ότι θα εκπληρώσω πλήρως τις υποχρεώσεις μου ως μέλος που συμμετείχε στις αλυσίδες του ADN, στέλνοντας κανονικά τα DVDs που έχω αυτή την στιγμή στους επόμενους...

#7 ssj4_goku

ssj4_goku

    Anime Freak

  • Members
  • 352 posts

Posted 14 October 2006 - 14:16

Δεν ξέρω αν μέχρι στιγμής υπήρξε άτομο στην ιστορία του ADN που επιλέγει συνειδητά να αποχωρήσει, χωρίς ο ίδιος να έχει δυσαρεστηθεί από καταστάσεις και φάσεις του ADN

Δηλαδή το υπόλοιπο φόρουμ δεν υπάρχει? :P
Posted Image

#8 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 14 October 2006 - 16:02

Εις το επανυδείν Authman. :bye2:
Είμαι σίγουρος ότι θα λύψεις σε όλους μας :cry:
Αν ποτέ θελήσεις πάντως να μπεις στο forum (έστω και ασχέτως από Anime λόγους) όπως προαναφέρθηκε θα είσαι ευπρόσδεκτος :)

Have fun! ;) :)

oR4yYRl.gif


#9 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 14 October 2006 - 17:22

Μην ανυσηχείς.Εμείς εδώ θα είμαστε και θα σε περιμένουμε. :happy2: Όποτε θελήσεις ξαναμπές στο forum και πες κανα γεια.Αν και δεν πιστευώ να αντέξει πολύ μακριά μας. :hehe: ;)
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

#10 CuBi

CuBi

    Trailblazer

  • Members
  • 169 posts

Posted 15 October 2006 - 00:33

Θα έχεις τους λόγους σου... Κρίμα να χάνουμε έτσι ένα απο τα πιο αστεία και υπεύθηνα μέλη. You shall be missed.
Posted Image

#11 Whitelighter

Whitelighter

    WHT Apricorn

  • Members
  • 668 posts

Posted 15 October 2006 - 00:47

Authman, goodbye :cry: :cry: :cry:

Ρε, θα μου λείψεις πραγματικά...

Να ξέρεις, όμως, ότι ο κόσμος των anime (όπως και εμείς και το forum μας) σε περιμένει με ανοιχτές αγκάλες όποτε θελήσεις να ξανα-ασχοληθείς με αυτήν την τόσο μαγευτική ενασχόληση, το anime-watching. ;)

Υ.Γ.: Όπως λέμε bird-watching :rofl:

Posted Image

«Ίσως ο Megatron να 'κανε τελικά το λάθος που θα με κάνει αρχηγό των Decepticons!»


#12 kakarrot

kakarrot

    C&F 24/7

  • Members
  • 442 posts

Posted 16 October 2006 - 14:50

bye φιλε
ελπιζουμε να περασες καλα εδω
οπως και εμεις
Posted Image
Μην ακολουθείς το μονοπάτι.
Πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.

#13 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 16 October 2006 - 17:09

sayionara.(δε ξέρω πως γράφεται.)

#14 eXXentriX

eXXentriX

    Ryu/Dae-Su/Jeum-ja

  • Members
  • 849 posts

Posted 16 October 2006 - 18:55

Goodbye mate..... :happy2:
Εύχομαι να αλλάξεις γνώμη και να επιστρέψεις ξανά....
Λυπάμαι ιδιαιτέρως που γίνεται λόγω έλλειψης χρόνου....
Τί να πώ...... :arrow:
Κeep having a good time out there....... :)

P.S_Έλα στο meeting να τα πούμε πάντως.... ;)
Posted Image

Εξεταστική...πφφφφ...απο 22/2 ξανά.......:wis:

#15 TNT

TNT

    Crazy Scientist!

  • Members
  • 735 posts

Posted 16 October 2006 - 20:02

Εγώ θα πω αυτό... Farewell my friend!

Posted Image