Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Fall 2017 Anime Season


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 31 October 2017 - 15:18

=_=

 

ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΗ! Προσωπικά το έχω παράπονο, όλο έρχομαι, μπαίνω, βλέπω την εικονίτσα, λιγουρεύομαι μερικές και μετά το ξεχνάω γιατί βλέπω κάτι άλλο!  :wet2:


rsrGbGx.gif

#17 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 31 October 2017 - 16:03

Κοίτα μετά από τόσα χρόνια που ασχολούμαι με το θέμα κατέληξα στο ότι δεν υπάρχει πλέον λόγος να τα κατεβάζω και άρα τα βλέπω online πλην κάποιων δυσεύρετων..
Όταν λοιπόν έχεις ένα στάνταρ σαιτ για να βλέπεις στην αρχική υπάρχουν πάντα τα seasonal άρα έχεις πάντα τη λίστα πρόχειρη και σε συνδυασμό τίτλου και εικόνας λες ααα αυτό ήθελα να το δω, πατάς πλέι και τ βλέπεις :-P έτσι δεν χάνεις επεισόδιο.
Τέλος εγώ θυμάμαι και τις μέρες, πχ στην τωρινή σεζόν τα καλά που θέλω βγαίνουν Τρίτη, Τετάρτη, Σάββατο (αν θυμάμαι καλά :-P ) οπότε τις άλλες μέρες βλέπω άλλες σειρές.. Έχω πρόγραμμα :-P

tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#18 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 31 October 2017 - 16:39

Κοίτα μετά από τόσα χρόνια που ασχολούμαι με το θέμα κατέληξα στο ότι δεν υπάρχει πλέον λόγος να τα κατεβάζω και άρα τα βλέπω online πλην κάποιων δυσεύρετων..
Όταν λοιπόν έχεις ένα στάνταρ σαιτ για να βλέπεις στην αρχική υπάρχουν πάντα τα seasonal άρα έχεις πάντα τη λίστα πρόχειρη και σε συνδυασμό τίτλου και εικόνας λες ααα αυτό ήθελα να το δω, πατάς πλέι και τ βλέπεις :-P έτσι δεν χάνεις επεισόδιο.
Τέλος εγώ θυμάμαι και τις μέρες, πχ στην τωρινή σεζόν τα καλά που θέλω βγαίνουν Τρίτη, Τετάρτη, Σάββατο (αν θυμάμαι καλά :-P ) οπότε τις άλλες μέρες βλέπω άλλες σειρές.. Έχω πρόγραμμα :-P

 

:kakaka:  :kakaka: :kakaka: :kakaka: :kakaka: :kakaka: :kakaka: :kakaka:

 

Άξια, συνέχισε έτσι!  :riiight:


rsrGbGx.gif

#19 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 posts
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Posted 31 October 2017 - 18:44

δεν ξερω αν το εχει ποσταρει καποιος αλλος, αλλα μου αρεσε πολυ το σχετικο βιντεο

 

Youtube Video

 

καιρο ειχα να γελασω τοσο



#20 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 05 November 2017 - 10:53

Βλέπει κάποιος ballroom ή dies irae? Πως σας φαίνονται?



#21 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 05 November 2017 - 16:59

Ballroom βλεπω και μπορω να σου πω και πολυ καλα λογια. Εχει λιιιγο τραμακτικο σχεδιο , ειδικα οι σκηνες του χορου στην πιστα, αλλα κατα τ αλλα ειναι πολυ ευχαριστο . Οι χαρακτηρες ομορφοι και  με χιουμορ  και μ αρεσει που δειχνουν αρκετη ωρα χορογραφιας. Επισης με χαροποιει το γεγονος πως ακομα δεν εχει τοσο εντονα στοιχεια romance και πως ενω ο πρωταγωνιστης δειχνει να εχει ταλεντο ειναι ιδιαιτερα ταπεινος αλλα οχι κλαψας!

 

Το Dies Irae παλι οπως εγαψα και πιο πανω δε καταλαβαινω γιατι το περιμενε τοσο κοσμος αφου μεχρι στιγμης δεν εχει νοημα .. Τα 3 πρωτα επεισοδια ηταν και ηταν αρκετα για να το dropαρω .. Ασε που δεν μπορω καν να θυμηθω την πλοκη κατι που επαθα και οταν περιμενα να βγει το 2ο επεισοδιο ..


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...