Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * * 1 Ψήφοι

Τι με ενοχλεί σε αυτό το Forum;


  • Please log in to reply
2194 replies to this topic

#16 Majin_PSiKapaMi

Majin_PSiKapaMi

    Σχιστοματισμος FTW

  • Members
  • 123 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 00:09

Μέχρι τώρα το μόνο μου παράπονο, όχι τόσο του φόρουμ άλλα μάλλον των κανόνων του ADN: Πολύ ελαστικοί, όσον αφορά τις κόκκινες και κίτρινες κάρτες!.



κ δικο μου
Δημοσιευμένη  εικόνα
AGA.P.E. ><
_____________
My chain here


#17 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5.461 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 10:17

Μέχρι τώρα το μόνο μου παράπονο, όχι τόσο του φόρουμ άλλα μάλλον των κανόνων του ADN: Πολύ ελαστικοί, όσον αφορά τις κόκκινες και κίτρινες κάρτες!.


κ δικο μου


http://www.anime.gr/forum/viewtopic.php?t=2 :cry: Δεν μπορούμε να διώξουμε όλα τα άτομα του φόρουμ 8D

Εμένα με εκνευρίζει που μερικοί μπαίνουν στο φόρουμ και γράφουν ό,τι τους κατέβει στο μυαλό, χωρίς να ρίξουν πρώτα μία ματιά στους κανόνες :mad2:

E5VV38U.jpg


#18 mcgraf

mcgraf

    Αγκαλίτσας ο Θανατηφόρος

  • Members
  • 74 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 12:01

Εχω πετυχει πολλες φορες το φορουμ να εχει πεσει.
Ειναι γενικο προβλημα του host?
Γενικα ομως κανενα προβλημα, το φορουμ και η ομαδα πεταει!
Δημοσιευμένη  εικόνα

#19 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 12:08

υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον DNS αλλα θα φτιαχτει τις επόμενες μέρες πιστευω 8)

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#20 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1.368 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 12:11

Μπα δεν νομίζω να φτιαχτεί ποτέ αυτό το πρόβλημα με τον DNS. Μόλις αλλάξουμε server θα σταματήσει αυτό το πρόβλημα.

#21 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 14:02

Αλλαξα τελικά τo status(online/offline),πλέον ειναι δίπλα στο button του προφίλ :happy2:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#22 mcgraf

mcgraf

    Αγκαλίτσας ο Θανατηφόρος

  • Members
  • 74 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 14:46

Οντως πολυ καλυτερο ετσι.
Αλλα αν μπορω να προτεινω κατι, ισως αν βαζατε καποιο καλυτερο γραφικο για το status, κατι που να ταιριαζε με το στυλ της σελιδας, θα εδειχνε πιο ωραιο κατα τη γνωμη μου.
Δημοσιευμένη  εικόνα

#23 mcgraf

mcgraf

    Αγκαλίτσας ο Θανατηφόρος

  • Members
  • 74 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 14:57

καλα εε , μιλαμε για ταχυτητα!!!!
οταν ποσταρα ηταν ακομα το παλιο που εμοιαζε με λαμπακι.
Τωρα ειναι οντως πολυ καλυτερο.
Δημοσιευμένη  εικόνα

#24 jeffhardy

jeffhardy

    Imagi-Knight

  • Members
  • 1.117 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 15:13

δεν τρωει απλο κολλιμα αλλα κρασαρει και η συνδεση μοο. μερικεσ φορες δεν ανοιγει καν η σελιδα

#25 mcgraf

mcgraf

    Αγκαλίτσας ο Θανατηφόρος

  • Members
  • 74 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Οκτώβριος 2006 - 15:16

αν κρασαρει η συνδεση σου δεν φταιει η σελιδα. Εξαλλου τα παιδια ειπαν οτι ειναι προβλημα DNS. Ως εκ τουτου καποιες φορες ειναι αναμενομενο να μην ανοιγει η σελιδα αφου ο DNS server δεν δρομολογει σωστα.
Δημοσιευμένη  εικόνα

#26 Igore

Igore

    Επιστροφή στα παλιά...

  • Members
  • 241 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Οκτώβριος 2006 - 21:13

... Αν και δεν έχω πάρει μέρος σε πάνω απο 3 ολόκληρες αλυσίδες έχω καταλάβει οτι γίνεται λίγο πανικός... Μου την σπάει που λυσάνε όλοι!!!! :pinch:

Ρε παίδες!!! (εκτός απο τους καβάτζες που δεν εκτιμόυν καθόλου την όλη δουλειά που γίνεται...) ρε παίδες!!! :huh:


Παρακαλώ αφού τελειώσετε την ολοκληρωτική παρακολούθηση μιας αλυσίδας τότε θα ήταν καλύτερο να πάρετε μια άλλη..... ή τουλάχιστον για οπιουσδήποτε λόγους να κάνετε λίγο περισσότερη υπομονή... πραγματικά γίνεται πανικός στο ADN και μετά βλέπουμε τις λίστες με τις κάρτες να φουντώνουν και τον Dante να μας παρακαλάει.... δλδ έλλεος..... δεν σκάβουμε ούτε χτίζουμε καμια οικοδομή...( :shock: )!!! :angry:

Πολλά φιλαράκια μου μαζεύουν άνιμε για να λένε οτι έχουνε πολύ πράγμα.... δεν λέω ωραίες οι συλλόγες..... αλλα να μην σκοτωθούμε κιόλας γι'αυτές...

Ένα μεγάλο :mad2: %ΧΧΧΧΧΧ@3&3*10000 :x:

Ε λίγο ντροπή....... αμα σας είναι δύσκολο να γράψετε 15 dvd's και να τα έχετε στείλει μέσα σε μια εβδομάδα.. συγνώμη κιολας αλλα το θεωρώ βλακώδες....
Ξέρουνε αυτοι που βαριούνται να κουνήσουν τον πωπο τους... φαίνονται... Οπως επίσεις φαίνετε οταν υπάρχει όντως σοβαρό πρόβλημα υγείας....


ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
Δημοσιευμένη  εικόνα
ΠΡΩΗΝ NEJI_IGORE....
[ www.myspace.com/igorewired ]

#27 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Οκτώβριος 2006 - 22:33

Ενα μεγαλο παράπονο το ότι τα πιο πολλα ατομα κανουν ποστ στο adn και τα αλλα θέματα είναι ξεγραμένα
I put up my headphones and listen to the deftones

#28 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2.291 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Οκτώβριος 2006 - 23:58

βασικά το μόνο που με ενοχλεί είναι το θέμα ταχύτητας... Ο χρόνος μου γενικά ειναι περιορισμένος και κάποια στιγμή που θέλω να μπω να δω τι γίνεται χρειάζεται να περιμένω πάνω από ένα λεπτό για να μου φορτώσει μια σελίδα... Με αποτέλεσμα να μη μπορώ να δω τα πράγματα που θέλω γιατί δεν έχω δύο ώρες στη διάθεσή μου... Το γράφω και εδώ για να μη νομίζετε ότι "ξεχνιέμαι" μερικές φορές...

#29 Housem@ster

Housem@ster

    Anime Amateur

  • Members
  • 102 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Οκτώβριος 2006 - 02:09

Γενικά το forum είναι φοβερό! Κάνω τρελά λιωσήματα! Υπάρχουν μέρες που δεν βγαίνω καθόλου! Πάντως θα συμφωνίσω με τον CuBiCLe στο θέμα του ADN. Δε νομίζω πως αυτοί οι (κάπως ελαστικοί) κανόνες θα αποτρέψουν τον κάθε @%#$$%!@ που θα θέλει να καβατζώσει τα dvd που κάποιος άλλος έκατσε και έφτιαξε και ήθελε να μοιραστεί με το υπόλοιπο forum. Phandom Duck δεκτό ότι είναι πολλοί αυτοί που κάνουν μαλαγανιές στο ADN μα δεν πρέπει να γίνει κάτι για να σταματήσει αυτό το πράγμα;
[spoiler:5269a3e42c]Ο φίλος Dante έχει τρελαθεί να γράφει άτομα στο topic με τις κάρτες! Στο τέλος θα πάθει τίποτα από το πολύ γράψιμο! :laughing: ![/spoiler:5269a3e42c]

#30 Six Winged Angel

Six Winged Angel

    Κινητό Spoiler

  • Members
  • 1.906 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Οκτώβριος 2006 - 10:15

Mε ενοχλεί που δεν ειπάρχει η Rei σε όλα τα background avatar emoticon και banner!!! :mad2: :x: :pinch: :dry: :x: :@ :mad2: :scared: :scared:

This forum rocks :kakashithumbup: