Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Μαύρες κηλίδες σε manga;


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 comic_machine

comic_machine

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 02 August 2014 - 13:58

Ξεφύλλιζα λοιπόν το Deathnote προχθές και είδα ότι σε πολλές σελίδες ειδικά στον 2ο τόμο υπήρχαν πολλές μαύρες κηλίδες από μελάνι.Δεν θυμάμαι αν υπήρχαν όταν το πήρα.Έχει χρόνια βέβαια που το διάβασα τελευταία φορά και δεν θυμάμαι αν τις είχα ξαναδεί.

Κάνω εγώ λάθος και υπήρχαν ήδη ή γίνονται με τον καιρό.Είδα και άλλα manga που είχα καιρό να ανοίξω αλλά δεν είδα τίποτα..

 

Όποιος έχει μια ιδέα για το τι παίζει ας απαντήσει παρακαλώ :)



#2 laraska

laraska

    Self imposed ban

  • Members
  • 1,875 posts

Posted 02 August 2014 - 16:41

σαν τις κηλιδες της ντροπης στους ανθρωπους. πχ αν εχεις σπυρακια ...ξερεις τι κηλιδες ειναι.

τι εκανε τις ωρες που ελειπες...ξερεις?

να τα προσεχουμε αυτα φιλος... :/

 

εντιτ

 

θυμαμαι καποτε ειχα  ενα παιδικο βιβλιο διπλα σε ενα βιβλιο ιστοριας...ε με τα πολλα το παιδικο βιβλιο ωριμασε ξαφνικα ...


Edited by laraska, 02 August 2014 - 16:43.

Posted Image
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
[IMG]http://www.anime.gr/forums/%5Burl=http://dragcave.net/view/yrOI%5D%5Bimg%5Dhttp://dragcave.net/image/yrOI.gif%5B/img%5D%5B/url%5D[/IMG]

#3 comic_machine

comic_machine

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 02 August 2014 - 17:40

:down:



#4 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 02 August 2014 - 18:00

Αληθεια τωρα, τι απαντηση περιμενεις ακριβως?
Το να εμφανιστηκαν με τον καιρο φυσικα και δεν παιζει, βιβλο ειναι και δεν ζουμε στον κοσμο του χαρρυ ποταρ. Το πιο πιθανο γιατι κυλιδες εγω δεν θυμαμαι στα ντεθ νοτο, να σου χυθυκε τιποτα απο κανα γαλα,χυμο,αναψυχτηκο η οτιδιποτε χΔ

Edited by GhostPrince, 02 August 2014 - 18:01.

フカフカ

#5 comic_machine

comic_machine

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 02 August 2014 - 23:00

χαχα ναι δεν περίμενα και καμιά σοβαρή απάντηση απλά μήπως είχε συμβεί και σε κανέναν άλλο :P



#6 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 02 August 2014 - 23:40

Μη σου τύχει που λένε...



#7 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 02 August 2014 - 23:42

Μπααα...Εκει θα ηταν απο οταν τα πηρες.
Εγω τουλαχιστον εχω τα DN εδω και κατι χρονια και δεν εχουν κατι παρομοιο.


mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#8 comic_machine

comic_machine

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 02 August 2014 - 23:58

Μη σου τύχει που λένε...

Μου χουν τύχει και χειρότερα..καμιά 5-6 σελίδες εντελώς ανάποδα ας πούμε σε ολοκαίνουργιο manga..



#9 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 03 August 2014 - 00:04

Μου χουν τύχει και χειρότερα..καμιά 5-6 σελίδες εντελώς ανάποδα ας πούμε σε ολοκαίνουργιο manga..

Εμένα μου είχε τύχει μια φορά να λείπει ολόκληρο κεφάλαιο.

 

Αν μοιάζει για μελάνι όπως λες πιθανότατα είναι από κακή εκτύπωση, δεν ακούγεται περίεργο.


O6rrvsU.jpg


#10 comic_machine

comic_machine

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 03 August 2014 - 00:43

:riiight: