Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * * 2 Ψήφοι

Black Bullet

Action Horror Martial Arts Studios kinema Citrus Studio Orange Spring 2014 Novel Post Apocalyptic Sci-fi

  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#31 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 30 Απρίλιος 2014 - 01:12

Moυ φαίνεται θα πάω να διαβάσω κιεγώ το μανγκα γιατί στο άνιμε ή είναι όντος τρισάθλιο και άκιρο λόγο pacing, ή απλα εγώ έχω χάσει τη μπάλα :P Τα τελευταία 2 επεισόδια...ήταν..τι να πω, απλά wtf... και ανεξήγητα(για να μη πω τίγκα στα plotholes)!

Αρχίζει και καταντά χειρότερο κι'απτο SNK,...κρίμα! ;/


フカフカ

#32 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10.437 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Απρίλιος 2014 - 01:43

Το SnK ειναι απειρως καλυτερο μπροστά του. Δεν παιζουν μπάλα καν στην ιδια κατηγορια.



#33 Erebos

Erebos

    Farewell remorse; all good to me is lost. Evil, be thou my good.

  • Members
  • 1.855 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Μάιος 2014 - 19:20


if(loli){
addtoRentarololiarmy();
}

 
Best comment on the internetz.
Δημοσιευμένη  εικόνα
Δημοσιευμένη  εικόνα

#34 mirana_neko

mirana_neko

    Daddy's little girl, all grown up,terrorizing the world...

  • Members
  • 508 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 26 Ιούνιος 2014 - 14:16

Eπεισοδιο 4 προς το τελος, το βλεπω και ξαφνικα μου ερχεται μια αισθηση deja vu:

Spoiler:





Also tagged with one or more of these keywords: Action, Horror, Martial Arts, Studios kinema Citrus, Studio Orange, Spring 2014, Novel, Post Apocalyptic, Sci-fi