Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

2013 Natsu Taikai Τουρνουά Riichi Mahjong Σάββατο 20 Ιουλίου, Αθήνα Πανδοχείο Του Δρακοφοίνικα (Σπινθάρου 32, Ν. Κόσμος) 2013 夏大会 リーチ麻雀 7月20日(土) アテネ

GUMS Akagi Tetsuya Saki Mahjong Riichi

  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#16 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 04 July 2013 - 20:20

Δηλώνω κι εγώ συμμετοχή μιας και εκτός απροόπτου θα είμαι κι εγώ Αθήνα.
Εξασκούμαι, brace yourselves for combat.

O6rrvsU.jpg


#17 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 13 July 2013 - 12:01

Lord Leon, P.S.W.Y.S., Night Wizard Seal περιμενω ενημερωση εαν τελικα μπορειτε να συμμετεχετε!

Osama με τον Μαριο τι γινεται?

μεχρι τωρα εχουμε:
1. Cloudy-sky
2. Kleidokrator
3. Xa0s
4. Fandom
5. Sesshomaru-sama
6. Ambient
7. acid black cherry
8. Kamui
9. Skinner
10. Xalathal
11. Namida
12. Arjunk
13. Olgidio
14. Osama Bin Laden
15. Zed
16. Anariel

Edited by acid black cherry, 13 July 2013 - 12:01.

i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#18 Night Wizard Seal

Night Wizard Seal

    名前のない怪物

  • Review Team
  • 2,153 posts

Posted 13 July 2013 - 13:15

Εγώ τελικά δεν θα μπορέσω να έρθω το Σάββατο.

84886513_zpsfd6f6e60.jpg

They sound like they are crying. Like wolves, howling for their dead masters.


#19 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 13 July 2013 - 14:27

ουτε εγω θα ρθω απο οτι φαινεται μιας και ειναι το μονο τριημερο που παιζει να παρω από δουλεια. Αν στραβωσει και αυτο, ελπιζω να βρω καμια κενη θεση στο τουρνουα τελευταια στιγμη για να βγαλω τα νευρα μου πανω σας! :)

stasou%2520mygdala.jpg


#20 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 13 July 2013 - 14:37

ουτε εγω θα ρθω απο οτι φαινεται μιας και ειναι το μονο τριημερο που παιζει να παρω από δουλεια. Αν στραβωσει και αυτο, ελπιζω να βρω καμια κενη θεση στο τουρνουα τελευταια στιγμη για να βγαλω τα νευρα μου πανω σας! :)


Αυτή τη στιγμή γνωρίζεις ότι κάποιοι άνθρωποι σ' αυτό τον κόσμο εύχονται να στραβώσει για να ικανοποιήσουν τις εγωιστικές τους επιθυμίες. Ωραία.

O6rrvsU.jpg


#21 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 13 July 2013 - 15:31

Τα παντα προσμετρωνται αναλογα και με το για ποιο λογο γινονται. Αμοιβαια τα αισθηματα, προτιμησεις εχουμε παντα εννοειται, αλλα μακαρι σε ολη μου τη ζωη να μπορουσα να λεω "οτι και αν συμβει εγω καλα θα περασω". Κατι τετοιο πρεπει να ειναι η ευτυχια. :) Cheers!

stasou%2520mygdala.jpg


#22 kleidokrator

kleidokrator

    Flame Master

  • Members
  • 237 posts

Posted 13 July 2013 - 16:44

Όποιος θέλει ας φέρει κάνα usb stick γιατί θα έχω μαζί μου τις φωτογραφίες απο το 2ο και 3ο τουρνουά.

"You can train a dog with food, you can buy a person with money, but there isn't a man alive able influence the wolves of Mibu! Some things will never change. A wolf will always be a wolf, the Shinsen Gumi will always be the Shinsen Gumi, and a manslayer will always be a manslayer!" Goro Fujita, also known as Hajime Saito


Posted Image


#23 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 13 July 2013 - 17:45

Όποιος θέλει ας φέρει κάνα usb stick γιατί θα έχω μαζί μου τις φωτογραφίες απο το 2ο και 3ο τουρνουά.

Γιατί δεν τις ανεβάζεις; Ντρεπόμεθα;

Edited by Kamui, 13 July 2013 - 17:46.

O6rrvsU.jpg


#24 Xa0s

Xa0s

    Gambate o kudasai !!!

  • Members
  • 341 posts

Posted 15 July 2013 - 11:25

Θέλει να κλέψει λίγο από την λάμψη της βραδιάς....( άσε που γουστάρει να βάζει ξένα USB στο laptop του...)

I would likePosted Image for a pet...


#25 kleidokrator

kleidokrator

    Flame Master

  • Members
  • 237 posts

Posted 16 July 2013 - 11:25

Βαριέμαι...

"You can train a dog with food, you can buy a person with money, but there isn't a man alive able influence the wolves of Mibu! Some things will never change. A wolf will always be a wolf, the Shinsen Gumi will always be the Shinsen Gumi, and a manslayer will always be a manslayer!" Goro Fujita, also known as Hajime Saito


Posted Image


#26 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 16 July 2013 - 22:26

Λοιπον,
ενω ξεκινησα με μια λιστα 24 ονοματων για το τουρνουα, καταληξαμε
μετα απο πολλα τηλεφωνα,email και μηνυματα στα 14 με το ζορι!
αυτο σημαινει πως το τουρνουα πρεπει να γινει με 12.

εγω προσωπικα θεωρω πως με τοσα ατομα δεν μπορει να κανονικο τουρνουα και ετσι ακυρωνεται!

λαμβανοντας υποψη και το πως εξελιχθηκαν τα προηγουμενα τουρνουα και το ποση προσπαθεια εκανα
για να μαζευω καθε φορα την τελευταια στιγμη κοσμο για τα τουρνουα αλλα και την ελλειψη διαθεσης
σε σχεση με την προηγουμενη χρονια κατεληξα στο συμπερασμα πως πρεπει τα τουρνουα να κλεισουν
τον κυκλο τους εδω!
ευχαριστω οσους τα στηριξατε μεχρι τωρα και παμε για αλλα απο Σεπτεμβρη!

οσοι θελετε ελατε το Σαββατο για παιχνιδι ετσι στο χαλαρο.

i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#27 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 19 July 2013 - 14:19

Οπότε ισχύει αύριο 3μιση το μεσημέρι στο χαλαρό και όποιος θέλει έρχεται;




#28 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 19 July 2013 - 14:43

Ελατε τι ωρα θελετε,

εγω θα παω απο τις 4 οπως ηταν το κανονικο προγραμμα μηπως και καποιος δεν εχει ενημερωθει πως ακυρωθηκε και ερθει.

Θα παρω μαζι μου και τα βιβλια μου και αν δεν ειναι κανεις θα αξιοποιησω τον χρονο μου διαβαζοντας!


i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg




Also tagged with one or more of these keywords: GUMS, Akagi, Tetsuya, Saki, Mahjong, Riichi