Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

King of the Nerds


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1,116 posts

Posted 10 February 2013 - 02:23

Youtube Video

Tα σχόλια δικά σας. :rolleyes: Το μόνο που έχω να πω είναι ότι μου θυμίζει αυτήν την εκπομπή (την οποία αναρωτιέμαι αν την θυμάται κανείς άλλος):
Youtube Video


#2 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 10 February 2013 - 10:22

Youtube Video


2bbd14fc.jpg


#3 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 10 February 2013 - 11:14

Απαίσιο και ακόμα πιο απαίσιο είναι ότι οι παρουσιαστές είναι δύο από τους πρωταγωνιστές του Nerds από τα 80's.
Μάλλον προορίζεται για το μέσο "βλαμμένο" Αμερικάνο που θα κάθεται να κοροϊδεύει τα nerds να τις παίζουν μεταξύ τους. +_+
rsrGbGx.gif

#4 Seppuku

Seppuku

    Anime Amateur

  • Members
  • 85 posts

Posted 10 February 2013 - 16:29

Αρνούμαι να παρακολουθήσω Reality TV!!

και δεν νομίζω οτι μπορούν να την κάνουν πιο δελεαστική από αυτό.......

Πάντως σίγουρα σε βάζει σε σκέψεις. Τα Nerds υποτίθεται οτι είναι ανθρωποι σκεπτόμενοι, κάποιοι από αυτούς εκεί μέσα σίγουρα είναι μυαλά, όχι αστεία.... Τί πετριά φάγαν και ξεφτιλίζονται για να γίνουν "King of Nerds"??

Proud listener of Radio Rivendell

Posted Image


http://jewellersapprentice.wordpress.com/