Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Πρόβλημα με το μTorrent

μtorrent πρόβλημα

  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 katerina90

katerina90

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 05 December 2012 - 15:10

Καλησπέρα! είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι. Μέχρι χθες κατέβαζα κανονικά από το μtorrent αλλά σήμερα που δοκίμασα κατεβάζει πολύ αργά έως καθόλου. Μήπως ξέρετε τι φταίει;

#2 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 05 December 2012 - 15:47

Δε ξέρω και πολλά, αλλά από ότι άκουσα, ένας φίλος μου που είχε παρόμοιο πρόβλημα το έλυσε αναβαθμίζοντας το στο καινούργιο που βγήκε τώρα.

Εσύ έχεις κάνει το update?

#3 Darthnicolas

Darthnicolas

    Raidou Kuzunoha the 1st

  • Members
  • 972 posts

Posted 05 December 2012 - 16:03

Βγήκε ένα update, το οποίο μάλλον δεν ήταν και τόσο σταθερό. Πρόταση μου επειδή κατεβάζω από BakaBT εκτός άλλων, να μένετε στις σταθερές εκδόσεις που υποστηρίζει και στο whitelist του. Η καλύτερη λύση για τέτοια περίεργα. Άσε που στην 3.2.2 έβαλαν και το Featured Torrent το οποίο εγώ προσωπικά δεν μπορούσα να το απενεργοποιήσω ακόμα και με client/windows restarts. Μούτζες μπλε.

#4 Taro

Taro

    Evil goat...

  • Members
  • 33 posts
  • Location(-∞,+∞)

Posted 05 December 2012 - 18:45

Καλησπέρα! είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι. Μέχρι χθες κατέβαζα κανονικά από το μtorrent αλλά σήμερα που δοκίμασα κατεβάζει πολύ αργά έως καθόλου. Μήπως ξέρετε τι φταίει;


Καλησπέρα. Ονομάζομαι Γεώργιος Θεοφάνους από την Δίοξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος. Ύστερα από έρευνες βρέθηκαν στον σκληρό σας δίσκο μεγάλες ποσότητες παράνομου υλικού. Έχετε 24 ώρες να τα διαγράψετε αλλιώς εισαγγελέας θα επισκεπτεί την κατοικία σας και θα προβεί σε κατασχέσεις. Άσκοπος ερωτήσεις δεν θα απαντηθούν.

Πφφ, και εγω το ιδιο προβλημα ειχα χτες αλλα σημερα ειμαι καλά. Αν δεν βρεις λύση στην τελική κατέβασε άλλο client.

Posted Image


#5 katerina90

katerina90

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 05 December 2012 - 21:23

Καλησπέρα. Ονομάζομαι Γεώργιος Θεοφάνους από την Δίοξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος. Ύστερα από έρευνες βρέθηκαν στον σκληρό σας δίσκο μεγάλες ποσότητες παράνομου υλικού. Έχετε 24 ώρες να τα διαγράψετε αλλιώς εισαγγελέας θα επισκεπτεί την κατοικία σας και θα προβεί σε κατασχέσεις. Άσκοπος ερωτήσεις δεν θα απαντηθούν.

Πφφ, και εγω το ιδιο προβλημα ειχα χτες αλλα σημερα ειμαι καλά. Αν δεν βρεις λύση στην τελική κατέβασε άλλο client.


χαχα οκ θα το δοκιμάσω! Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!

#6 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 05 December 2012 - 21:41

μTorrent 2.2.1 4 lyfe.

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#7 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 06 December 2012 - 12:34

εγω κοιτουσα βιντεο στο youtube για να δω αν γινετε να αυξησω τη ταχυτητα κατεβασματος...υπαρχουν πολλα βιντεο και ολοι προτινουν διαφορετικες ρυθμισεις...δοκιμασα μερικα και τα torrent απο το narutoverse.org απο εκει που παντα ειχαν ταχυτητα 400kbps τωρα εχουν 800 ...αλλα ενα αλλο torrent που το κατεβαζω αυτες τις μερες 8GB απο εκει που ειχε ταχυτητα 200kbps τωρα εχει 50 :( ...γνωριζει κανεις τιποτα?

#8 katerina90

katerina90

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 06 December 2012 - 15:10

μTorrent 2.2.1 4 lyfe.


δοκίμασα την πιο παλιά έκδοση και πάλι τα ίδια :/

Edited by katerina90, 06 December 2012 - 15:40.


#9 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 13 December 2012 - 16:07

^ Διέγραψε την έκδοση που έχεις,χωρίς να διαγράψεις τις ρυθμίσεις που θα έχεις κάνει ήδη, και από πάνω βάλε την 2.2.1 .
Είχα και εγώ ακριβώς το ίδιο θέμα με εσένα, και λύθηκε με αυτόν τον τρόπο.
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#10 robostav

robostav

    ηλεκτρονικός υπάλληλος...

  • Members
  • 425 posts

Posted 04 January 2013 - 12:33

εχει κανενας το torrent για android; δεν κατεβαζει απο bakabt...
Posted Image

#11 Rinala

Rinala

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 11 October 2013 - 22:17

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το μtorrent μου! όταν κατεβάζω κάτι από το piratebay ενώ το δέχεται όταν μ εμφανίζει που να το αποθηκεύσω στην αρχή πριν αρχίσει το κατέβασμα γράφει ότι το μέγεθος του αρχείου που κατεβάζω είναι 0 mb και δεν καταλαβαίνω γιατί μ το κάνει αυτό. Ελπίζω να μπορείτε να με βοηθήσετε.



#12 zennith666

zennith666

    Oh boy,more trouble...

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationAthena

Posted 11 October 2013 - 22:53

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το μtorrent μου! όταν κατεβάζω κάτι από το piratebay ενώ το δέχεται όταν μ εμφανίζει που να το αποθηκεύσω στην αρχή πριν αρχίσει το κατέβασμα γράφει ότι το μέγεθος του αρχείου που κατεβάζω είναι 0 mb και δεν καταλαβαίνω γιατί μ το κάνει αυτό. Ελπίζω να μπορείτε να με βοηθήσετε.

Λογικά πατάς το magnet link.Δεν είναι τίποτα ...απλά τραβά τις πληροφορίες του μόλις αρχίζει να κατεβάζει.Άστο καμιά δεκαριά λεπτά και λογικά θα στα εμφανίσει μετά.


Posted Image