Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

αθλητισμος


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

Poll: αθλειστε; (202 member(s) have cast votes)

αθλειστε;

  1. πολυ (16 votes [32.00%] - View)

    Percentage of vote: 32.00%

  2. λιγο (25 votes [50.00%] - View)

    Percentage of vote: 50.00%

  3. καθολου [τι ειναι αυτό;] (9 votes [18.00%] - View)

    Percentage of vote: 18.00%

Vote Guests cannot vote

#61 Nagi_Souichiro

Nagi_Souichiro

    Chillout Your Spirit

  • Members
  • 122 posts

Posted 07 November 2007 - 14:16

Τωρα συνεχιζω το ονειρο της ζωης μου που ειχα απο μικρη!!!Να γραφω ιστοριες και να ζωγραφιζω:wooi2:!!!Σε ευχαριστω για ολα εισαι καλοκαρδος!!:wooi2:



:gn2:Κάνεις αυτό που σ'ευχαριστεί κι αυτό είναι το καλύτερο:gn2:..:congrats:είμαι εγώ καλόκαρδος..?:congrats:Δεν μπορώ να κρίνω..:gn2:
Πίσω απο τα πιο όμορφα όνειρα σου κρύβεται ο χειρότερος σου εφιάλτης....
Aπλά ζήσε τα όνειρα και περίμενε τον Εφιάλτη...
Posted Imagehttp://s1.metaldamage.gr/c.php?uid=21661
http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=26806
http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=34457

#62 Johnyman

Johnyman

    Clear Eyes,Full Hearts

  • Members
  • 142 posts

Posted 03 July 2010 - 02:09

έκανα Tae-Kwon-Do μικρός...για κάποιον παράξενο λόγο όλοι έκαναν tae kwon do μικροί..
μετά το σταμάτησα για το ποδόσφαιρο,το οποίο συνεχίζω μέχρι σήμερα..έχω ασχοληθεί για την πλάκα μου και με άλλα αθλήματα όπως μπάσκετ και πινγκ πονγκ αλλά όλα αυτά στο πλαίσιο της παρέας

και βόλλεϊ όταν μας έπρηζε η γυμνάστρια στη γυμναστική..το λατρέβω όμως το βόλλεϊ..η μπάλα είναι πολύ ελαφριά και κάθε φορά που μου έρχεται η μπάλα ενώ βρίσκομαι παραπέρα το ευχαριστιέμαι να την κλοτσάω χωρίς να φοβάμαι μήπως χτυπήσω κανέναν

μόνο μία φορά από 2 μέτρα μου έφυγε λίγοοο η μπάλα και αντί για πάνω πήγε ίσια και βρήκα μια στην μάπα

Posted Image


#63 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 03 July 2010 - 02:12

Posted Image

Posted Image


#64 D.Dragon

D.Dragon

    kaido worldomination loll

  • Members
  • 3,599 posts

Posted 03 July 2010 - 02:20

Λίγο γυμναστήριο ..γιατί γουστάρω να με παίρνουν μάτι στην παραλία, και κανά μπασκετάκι άμα τύχει με παρέα.
Posted Image

#65 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 09 July 2010 - 17:36

Eπαιζα ποδοσφοαιρο σε ομαδα μικρος...μεχρι τα 10..μετα σε 5x5...μηχανακι ημουν..πανω κατω και δεν κουραζομουν...ο καλυτερος της γειτονιας... μεχρι που βαλαμε την καταραμενη την conn-x πριν 3χρονια...2χρονια καθισιο... με εξαιρεση 2 μηνες γυμναστηριο και μια φορα τον μηνα μπαλα...αυτον τον χρονο ομως ξεκινησα κολυμβηση και επισης τρεχω...πλεον δεν εχω και conn-x αλλα cyta :P

Edit: θα παω να βγαλω και δελτιο να παιζω στην ομαδα του χωριου μου(ποδοσφαιρο)... Παλαιοχωρι Γρεβενων,τελευταια κατηγορια...


2bbd14fc.jpg