Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * * 2 Ψήφοι

Gfx Signatures~!


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 D. Luffy

D. Luffy

    ◄Legend►

  • Members
  • 9 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Οκτώβριος 2012 - 19:17

Δεν ξερω εαν εσεις εδω παιδες ξερετε απο Gfx αλλα εγω ειπα να ποσταρω καποιες δημιουργιες μου!Καταρχας να εξηγησω πως φτιαχνοντε(για οσους δεν ξερουν)!Στην αρχη παιρνεις ενα render π.χ. Posted Image

που ειναι μια εικονα χωρις background και το μετατρεπεις με photoshop σε κατι τετοιο

Posted Image

αλλα signatures που εχω φτιαξει περνοντας εικονες ειναι:


Posted Image Posted Image

Αυτα για τωρα....σχολια δεκτα!

(Ειμαι σχετικα καινουργιος εδω και δεν ξερω αν εγω γινεται gfx..οποτε αν υπαρχει καποιο thread για αυτο take it easy with me:))



#2 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 31 Οκτώβριος 2012 - 12:27

πολύ ωραία patterns στα σχέδια των εφέ! :D

#3 D. Luffy

D. Luffy

    ◄Legend►

  • Members
  • 9 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 04 Νοέμβριος 2012 - 22:49

πολύ ωρaίa patterns στa σχέδιa των εφέ! :D

Thanks!

#4 Dark_Angel

Dark_Angel

    Emissary Of Death

  • Members
  • 254 Δημοσιεύσεις:
  • LocationSomewhere over the rainbow

Καταχωρήθηκε 16 Δεκέμβριος 2013 - 19:57

Ωραία φένονται 


Shaltear%20%28Full%20Background%20Sig%29