Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 5 votes

Hiatus (ελληνικό manga fanzine)

hiatusmanga greek fanzine comicdom magic supernatural read online hunterxhunter

  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#31 Six Winged Angel

Six Winged Angel

    Κινητό Spoiler

  • Members
  • 1,906 posts

Posted 23 April 2013 - 21:21

Θα ήθελα εκ μέρους της ομάδας να ευχαριστήσω θερμά, έστω και λίγο καθυστερημένα, όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους και μας στήριξαν στην προσπάθεια μας κατά τη διάρκεια του τριημέρου της Comicdom-con! Ευχαριστούμε επίσης τον Phantom, o οποίος μας σκλάβωσε για άλλη μια φορά με το πληροφοριακό του ποστ και τα καλά του λόγια. :nod2:

Πρέπει να πω πως κατά-ευχαριστηθήκαμε τη διαμονή μας στον πάγκο η οποία μας άφησε πολύ ικανοποιημένους! Για όσους τα χάσανε, όπως ανέφερα μέσω pm και στον Itachi_Akatsuki, υπάρχει πιθανότητα τα τεύχη του hiatus να βρεθούν σύντομα και στα ράφια συγκεκριμένου κομιξάδικου της Αθήνας, θα δείξει!

Όσων αφορά τη συνέχεια, κατά πάσα πιθανότητα θα χρειαστεί να σπάσουμε το τρίτο και τελευταίο μέρος σε 2 κομμάτια λόγω μεγέθους, μιας και το 50σέλιδο δεν μας βόλεψε ακριβώς :P

Μέχρις ότου έχουμε περισσότερες πληροφορίες επί του θέματος, catch you around! :fromabove:

#32 Anastasia44

Anastasia44

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 11 May 2013 - 09:32

Το εχω αγορασει στην εκθεση κομικς που ειχε γινει τελευταια! Εχεται κανει αρκετα καλη δουλεια! Απλα πιστευα οτι θα ειχε και 2ο τευχος ή κατι... Δεν πειραζει ομως. Και ο σχεδιασμος του ELIOT στην μεγαλη εικονα οπως και της μαγισσας εχει γινει εξεραιτικα. Αν και εγω τα ματια τα κανω πιο....οπως τα κανουν οι γιαπωνεζοι. :thatsit: Αυτα!! :kyaaa:

#33 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 11 May 2013 - 14:27

Το εχω αγορασει στην εκθεση κομικς που ειχε γινει τελευταια! Εχεται κανει αρκετα καλη δουλεια! Απλα πιστευα οτι θα ειχε και 2ο τευχος ή κατι... Δεν πειραζει ομως. Και ο σχεδιασμος του ELIOT στην μεγαλη εικονα οπως και της μαγισσας εχει γινει εξεραιτικα. Αν και εγω τα ματια τα κανω πιο....οπως τα κανουν οι γιαπωνεζοι. :thatsit: Αυτα!! :kyaaa:


2 τεύχη έχουν βγει. Στο Comicdom πουλάγανε και τα δύο.



Also tagged with one or more of these keywords: hiatusmanga, greek, fanzine, comicdom, magic, supernatural, read online, hunterxhunter