Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 3 votes

Project K

Bishounen Super Power fall 2012 1x episodes Go Hands

  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#61 DoB

DoB

    Gintamaniac

  • Members
  • 875 posts

Posted 27 December 2012 - 23:59

Ok, 13 aaaand... the end!
Spoiler:
Spoiler:

Edited by DoB, 28 December 2012 - 00:16.


#62 redqueen

redqueen

    Za Zombie Chicken...

  • Members
  • 847 posts

Posted 29 December 2012 - 02:01

+1 with Dob (δν εχω τα επ κι για αυτο θα αργησουν τα screenshots)
13
Spoiler:

Edited by redqueen, 29 December 2012 - 02:07.

74ue.jpg

Spoiler:

Myanimelist...


#63 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 29 December 2012 - 02:55

Φιου
Spoiler:



Βασικά δεν τελειώνει, οι ευχές των διψασμένων για βυζιά και bishies αγοριών/κοριτσιών εισακούστηκαν και θα βγει δεύτερη σεζόν. Μακριά και αγαπημένα όμως γιατί η ψυχή μου δεν θα αντέξει άλλο από αυτό το αριστούργημα, αν και ευχαριστήθηκα αρκετά τον ομαδικό σχολιασμό με την παρεούλα σας κορίτσια :3.
Ρέντκουιν, μην στενοχωριέσαι για 'μενα. Θα βρω άλλον χάσμπαντ, το γκέι πρότζεκτ είναι γεμάτο φαπ ματέριαλ εξάλλου ^__^
-5 στα 10 λοιπόν, το κατατάσσω στα χειρότερα της σεζόν, μαζί με το αισχρότατο μπτουμ.

p.s.: άρχισαν να βγαίνουν τα πρώτα doujin (επίσης μαξιλάρια, σεντόνια, φιγούρες, δονητές) τα οποία για να τα βρείτε καλό είναι να γράψετε ονόματα χαρακτήρων που shippάρετε στον γούγλη, και όχι όνομα σειράς.

Edited by Vagelio, 29 December 2012 - 03:06.

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#64 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 29 December 2012 - 15:39

Πριν δύο μέρες θρηνούσα που τελείωνε αυτό το τιτανομέγιστο anime. Δεν ήξερα τι θα έκανα στην ζωή μου πια... Δεν άντεχα χωρίς την καμμένη, ότι-να-ναι δόση του Κ της εβδομμάδας. Πάνω-κάτω, πάνω-κάτω, τελικά ήρθε στ'αυτιά μου η υπέροχη είδηση ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ SEQUEL!! :angell: :angell: Ναι κυρίες μου! Όσες όχι μόνο καταφέρατε να φτάσετε ως εδώ, αλλά και ζητάτε κι άλλο είστε πολύ μαζόχες, η ευχή σας θα πραγματοποιηθεί.

Και πάμε!
Spoiler: 13-Final


Πάω να πνιγώ στα doujinshi, μέχρι να βγει η δεύτερη σαιζόν, την οποία θα παρακολουθώ εξίσου φανατικά.

Όσον αφορά την βαθμολογία, ήμουν ανάμεσα στο να του βάλω 1 ή 10. Τελικά αποφάσισα να του βάλω 2, γιατί μπορεί να είναι από τις χειρότερες σειρές που έχω δει, αλλά έχει κερδίσει μια τεράστια θέση στην καρδιά μου και το αγαπάω.

#65 redqueen

redqueen

    Za Zombie Chicken...

  • Members
  • 847 posts

Posted 26 May 2013 - 22:17

Και ναι σαν να μην φτανε η ανακοινωση της δευτερης σεαζον τωρα θα εχουμε κι ταινια,ναι καλα ακουσατε θα εχουμε κι ταινια να σχολιασουμε :kakaka: !! Αστο καλο συγκινηθηκα τωρα ΧΔ :hihi2:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-05-26/k-anime-movie-adaptation-green-lit

74ue.jpg

Spoiler:

Myanimelist...


#66 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 26 May 2013 - 22:20

Και ναι σαν να μην φτανε η ανακοινωση της δευτερης σεαζον τωρα θα εχουμε κι ταινια,ναι καλα ακουσατε θα εχουμε κι ταινια να σχολιασουμε :kakaka: !! Αστο καλο συγκινηθηκα τωρα ΧΔ :hihi2:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-05-26/k-anime-movie-adaptation-green-lit


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Όσα και να βάλω δεν θα είναι αρκετά. Yay! XD Θα γελάσουμε πάλι.

#67 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 26 May 2013 - 22:25

Και ναι σαν να μην φτανε η ανακοινωση της δευτερης σεαζον τωρα θα εχουμε κι ταινια,ναι καλα ακουσατε θα εχουμε κι ταινια να σχολιασουμε :kakaka: !! Αστο καλο συγκινηθηκα τωρα ΧΔ :hihi2:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-05-26/k-anime-movie-adaptation-green-lit


:nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo: :nooooo:

:scared: :kakaka: :kakaka: :kakaka: πάλυ θα ξεραθούμε δηλαδή! να χουμε ποικυλία, μην αναπαυτούμε μετά το καλοκαιρινό Free :joyful: :hahaha:
フカフカ

#68 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 03 June 2013 - 15:14

Youtube Video
:hahaha:
フカフカ



Also tagged with one or more of these keywords: Bishounen, Super Power, fall 2012, 1x episodes, Go Hands