Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR town: Freedomland

παλέρμο νύχτα δολοφόνος επιθεωρητής πολίτης playbypost

  • Κλειδωμένο Θέμα Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
308 replies to this topic

#31 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 01:02

Δημοσιευμένη  εικόνα
Mark Daemon(Babba)

Βρωμερέ άνθρωπε, Ken Masters(Mike), είσαι όντως μαζί μας;
Μυρίζεις ανθρωπίλα του άθλιου και σιχαμένου κατεστημένου.
Έχεις άραγε τους ίδιους σκοπούς με μας; Έχεις στόχο να στηρίξεις την εξέγερση;
Έχεις σκοπό να βοηθήσεις τους Αυτόνομους;
Αν είναι να μας σταθείς εμπόδιο, πες το και τελειώνουμε με τη βρωμόφατσά σου εδώ και τώρα.
Δήλωσε πίστη στους σκοπούς μας ή σώπασε για πάντα!
Όταν όλα ξεκινήσουν, δε θα υπάρχει χώρος για πισωγυρίσματα.
Όταν όλα ξεκινήσουν, θα πρέπει να είμαστε μια γροθιά ενάντια στο σιχαμένο κατεστημένο της κυβερνώσας ανθρωπότητας.
Η επανάσταση δε θα πετύχει αν αφήσουμε διχόνοιες να σέρνονται.
Θα τα λύσουμε όλα εδώ και τώρα.
Δήλωσε ανοιχτά τη στάση σου, ξανθομάλλη!

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#32 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 02:17

Δημοσιευμένη  εικόνα

Alex S. Cretakis

Σε κάθε επανάσταση τα ίδια κ τα ίδια... Μεγάλοι λόγοι, μεγάλες υποσχέσεις κ από κάτω ένα μάτσο περίεργοι να χειροκροτάνε γεμάτοι ελπίδα... Κ σε αυτή εδώ δεν λείπει τίποτα !!! Ούτε οι μεγάλοι λόγοι ( ελπίζω αυτός ο Johan Zan Time να μην είναι άλλος ένας φιλόδοξος μελλοντικός μονάρχης) αλλά ούτε κ οι περίεργοι ( ρομπότ, εξωγήινοι,στριπτιτζούδες). Ελπίζω μόνο να μην μπουν στον δρόμο μου κ με εμποδίσουν να βρω τον Στρατηγό Τζόφρυ κ να πάρω την εκδίκησή μου.... Αν κ μερικοί φαίνονται αρκετά υποσχόμενοι κ ίσως τα καταφέρουμε να έχουμε αίσιο τέλος σε αυτή την μάχη.
Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#33 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2.722 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 10:11

Zeus Wolfeschlegelsteinhausenbergerdorft


Δημοσιευμένη  εικόνα


Κιάχαχαχαχα-χα! Τι υπέροχη συγέντρωση! Υπέροχη! Πραγματικά υπέροχη! Δεν μπορώ να σταματήσω να χειροκροτώ από τον ενθουσιασμό μου. Εικοσιπέντε άτομα χωρίς κοινωνικούς δεσμούς, συγκεντρωμένα όλα μαζί με την πρόφαση ότι θέλουν να αγωνιστούν για την ελευθερία. Αξιοθαύμαστο! Πρωτοφανές για εμένα. Λατρεύω την ατμόσφαιρα που επικρατεί. Ούτε ένα ειλικρινές χαμόγελο, ούτε λίγο πραγματικό πάθος. Τι μεθυστική εμπειρία. Είναι σαν νοθευμένος οίνος που κοντεύει να ξεχειλίσει από επιχρυσωμένα δισκοπότηρα που αγοράστηκαν με κάλπικα λεφτά. Ανυπομονώ να μάθω όλα τα σάπια κίνητρα που συγκέντρωσαν εδώ όλες αυτές τις εξέχουσες προσωπικότητες. Μα τη Hello Kitty, ιδού η Γη που μου αξίζει.

ySss0UF.jpg


#34 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 10:13

Father Theodoric Cane


Δημοσιευμένη  εικόνα


Επιτρέψτε μου να σας συστηθώ. Theodoric Cane, πρώην ιερέας της Καθολικής Εκκλησίας και τωρινός πολέμιός της. Ήρθα γιατί θεωρώ ότι έχει παραγίνει το κακό με τις κυβερνήσεις της γης, τόσο τις πολιτικές όσο και τις θρησκευτικές.


(μουρμουρίζει κάτι μισόλογα)


...μια επανάσταση λοιπόν. Ας είναι, θα έχει ενδιαφέρον και ας μοιάζουν οι περισσότεροι εδώ μέσα λες και βγήκαν από σκίτσα του Moebius και του Oda. Αν μη τι άλλο, θα γελάσουμε πολύ. Θα έλεγα μια προσευχή αλλά είναι νωρίς ακόμα. Έχουμε καιρό μέχρι να τελειώσει η μέρα.


Αγαπητό half orc (Babba), που ούτε το όνομά σου δεν μας έχεις πει ακόμα, δεν νομίζω ότι έχει βάση να κατηγορείς από τόσο νωρίς τον κύριο Masters (Mike the Great) βασιζόμενος μόνο στην υπάρχουσα περιουσιακή του κατάσταση. Μπορεί να είναι ο χορηγός της επανάστασής μας, ποιος ξέρει; Ειδικά όταν νιώθω ότι εσύ, από όλους τους... ανθρώπους, ήρθες εδώ με την ελπίδα ότι θα σκοτώσεις κάτι παραπάνω από την ώρα σου... Η δίψα για αίμα δεν μπορεί να κρυφτεί μικρέ..


(σκέφτεται για ένα λεπτό)


Και, βασικά, εσύ πως ήξερες ότι τον κύριο στα κόκκινα τον λένε Ken Masters και ότι είναι πλούσιος; Γνωρίζεστε από πριν;


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Osama Bin Laden: 17 Οκτώβριος 2012 - 10:15


#35 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 10:53

Δημοσιευμένη  εικόνα
Mark Daemon(Babba)


Ειδικά όταν νιώθω ότι εσύ, από όλους τους... ανθρώπους



Μη με κατατάσσεις μαζί με τη σιχαμένη φάρα σου, ιερέα.
Τα βιογραφικά όλων μας υπάρχουν στο τραπέζι για να γνωριστούμε, τρισάθλιε κληρικέ των ανθρώπων.
Ή μήπως η φυλή σας έχει ξεπέσει τόσο που δεν μαθαίνετε ούτε την κοινή γλώσσα να διαβάζετε;
Αν είναι κάποιος που επιθυμεί η επανάσταση να μην κατασταλλεί εν τη γεννέση, αυτός είμαι εγώ.
Ρίξε μια ματιά στο τι έγραψε ο Ken Masters στο βιογραφικό του. Σου δείχνει να ταιριάζει να είναι ένας από εμάς;
Χορηγός; Περισσότερο με τσιράκι δείχνει.
Να δηλώσει πίστη στους σκοπούς μας εδώ και τώρα!
Ζήτω η επανάσταση!

Άθλιε ιερέα, κάτι όμοιοί σου έκαψαν τη μητέρα μου και με σημάδεψαν, ως τέκνο του σκότους.
Μπορεί να τους έχεις απαρνηθεί, αλλά δε σημαίνει ότι θα χαρώ να βλέπω καθημερινά την ασχημόφατσά σου.
Ωστόσο, είμαι πρόθυμος να σε ανεχτώ, εφόσον δηλώνεις πως επιθυμείς, όπως κι εγώ, την επιτυχία της επανάστασης.
Γελιέσαι αν νομίζεις ότι κάτι τέτοιο μπορεί να γίνει αναίμακτα.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#36 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 11:20

Father Theodoric Cane


Δημοσιευμένη  εικόνα


Εκλιπαρώ την συγγνώμη σου νεαρέ. Δεν πρόσεξα τα βιογραφικά, είναι η αλήθεια. Το θέμα όμως είναι αλλού. Αφού μισείς τόσο βαθιά το γένος των ανθρώπων τι σε κόφτει εσένα αν θα πετύχει ή όχι μια επανάσταση διοργανωμένη από έναν άνθρωπο με σκοπό την σωτηρία του κόσμου των ανθρώπων; Από την μία τους μισείς και από την άλλη θες να συμβάλλεις στην ευημερία τους;


Συγγνώμη αλλά (puts on glasses) όπως λες εδώ στο βιογραφικό σου σε ενδιαφέρει μόνο "η αναρχία, το χάος και ο θάνατος στην φυλή των ανθρώπων - την μάστιγα του πλανήτη". Παρ'όλα αυτά τους... βοηθάς;


Τα συλληπητήρια μου για την μητέρα σου αλλά κάνεις λάθος αν νομίζεις ότι όλοι οι άνθρωποι είναι ίδιοι. Όπως υπάρχουν διάβολοι σε σώματα ανθρώπων, έτσι υπάρχουν και άγγελοι.



#37 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 11:40

Δημοσιευμένη  εικόνα
Mark Daemon(Babba)

Επιθυμώ, όπως και ο ηγέτης των Αυτόνομων, "την ισοπέδωση της δικτατορίας που κατακρεουργεί τον πλανήτη μας".
Δικά του είναι τα λόγια και με καλύπτουν απόλυτα, γι' αυτό και το τσεκούρι μου θα ματώσει στο πλάι του.
Για το τι θα γίνει έπειτα από αυτό, έχω να πω μόνο μια φράση. Προτρέχεις πολύ, Ιερέα. Για τώρα, έχουμε μια επανάσταση να κάνουμε.

Και μη μου μιλάς εσύ για ιδανικά, εσύ που ήσουν ένας από αυτούς και τους πρόδωσες.
Εσύ που ορκίστηκες να σέβεσαι και να προστατεύεις τη ζωή κι όμως δολοφονείς.
Αν είναι κάποιος εδώ μέσα που άλλα λέει και άλλα κάνει, αυτός είσαι εσύ.
Ωστόσο, αυτό δε με απασχολεί. Μου αρκεί που δηλώνεις πίστη και αφοσίωση στην επανάσταση, κάτι που ο ξανθομπούμπουρας δεν έχει κάνει ακόμα.
Τις όποιες άλλες διαφορές μας μπορούμε να τις λύσουμε αργότερα.
Προς το παρόν, φωτιά και τσεκούρι στους αλήτες τυράννους.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#38 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 11:46

Δημοσιευμένη  εικόνα

Alex S. Cretakis

Έτσι ξεκινάτε εσείς μια επανάσταση; Κατηγορώντας ο ένας τον άλλο; Δεν θα μου φανεί περίεργο αν στο τέλος αντι να πολεμάμε τον εχθρό, καταλήξουμε να αλληλοσκοτωνόμαστε. (χαμογελάει ειρωνικά)
Πάντως Father Theodoric Cane δεν νομίζω πως ο Θεός είναι αυτός που θα βοηθήσει να πετύχει αυτή η επανάσταση, γιατί αν τον ένοιαζε τόσο, δεν θα άφηνε από την αρχή να συμβεί κάτι κακό σε αυτόν τον τόπο κ σε άλλους γενικότερα. Άτομα σαν τον Mark Daemon(Babba) είναι που σε βοηθάνε να κερδίσεις μια μάχη, άτομα που τα καθοδηγεί το μίσος. Αυτό είναι το πραγματικό κίνητρο για έναν πολεμιστή. Ο μόνος πραγματικός σου σύντροφος που δεν θα σε προδώσει ποτέ...
Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#39 Seppuku

Seppuku

    Anime Amateur

  • Members
  • 85 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 12:13

Helena Maria Smith
Δημοσιευμένη  εικόνα

Συμφωνώ με τον Κύριο Cretakis. (πηδόντας από το Steel Knight) Μη φαγωθούμε από τώρα αγόρια... Το έχω δει το εργάκι... Ετσι ανατινάχτηκε η Serenia...

(Χαιρετόντας στρατιωτικά) Σμηναγός Ηelena Maria Smith και από εδώ (Δείχνει το Steel Knight) ο Τζουτζούκος...

Λοιπόν, αντίσταση στον δικτάτορα που βασανίζει τον πλανητη? Ο τομέας εμπειρίας μου! Count me in, αν και θα χρειαστώ κάποια πραγματάκια.
Λάδια μηχανής, κατι μπουλόνια(κάπως μεγάλα) και επειδή θέλω να κάνω κάποιες μεταρυθμίσεις στον Τζουτζούκο, μήπως σας βρίσκετε αδαμάντιο ή ρόδιο??


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Seppuku: 17 Οκτώβριος 2012 - 14:33

Proud listener of Radio Rivendell

Δημοσιευμένη  εικόνα


http://jewellersapprentice.wordpress.com/


#40 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 13:34

Father Theodoric Cane


Δημοσιευμένη  εικόνα



Alex S. Cretakis (Θαλασσινός Ηλικιωμένος Άνθρωπος), δεν κατηγόρησα κανένα. Απλώς ρώτησα με πιο σκεπτικό ζητάει ο Mark Daemon (Babba) από τον Ken Masters (Mike the Great) να ξεκαθαρίσει την θέση του με μόνη δικαιολογία ότι ο δεύτερος είναι πλούσιος, όταν ο ίδιος ο ορκάς δεν μπορεί να ξεκαθαρίσει την ίδια την δικιά του θέση. Από την μία το βιογραφικό του λέει ότι είναι μια φονική μηχανή που δεν τον ενδιαφέρει η πολιτική αλλά μόνο η εκδίκηση και από την άλλη, ο ίδιος λέει ότι θέλει να ισοπεδώσει την δικτατορία των ανθρώπων παίρνοντας μέρος σε μια εξέγερση που διοργανώνει ένας άνθρωπος και που έχει σκοπό την ίδρυση ενός άλλου ανθρώπινου καθεστώτος, ενός καθεστώτος που, παρ' όλα αυτά, όλοι ελπίζουμε να είναι καλύτερο.


Και ο Θεός δεν αποκαλύπτεται μόνο με την προσευχή και τον μοναχισμό, κύριε Alex. Κάποιες φορές επιλέγει πιο... δραστικές μεθόδους. Θέλετε άλλο ένα παράδειγμα; Μεταξύ μας είναι και κάποιος άλλος που πιστεύει στην Υπερφυσική Παρέμβαση και η εμφάνισή του είναι πολύ πιο ασυνήθιστη από την δικιά μου.


Επίσης μικρέ (Babba), δεν είπα ποτέ ότι είμαι λιγότερο δολοφόνος από όλους μας εδώ μέσα. Απλώς σου έκανα μια ερώτηση η οποία σε έθιξε προφανώς. Ας το λήξουμε εδώ.


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Osama Bin Laden: 17 Οκτώβριος 2012 - 18:08


#41 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1.194 Δημοσιεύσεις:
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 15:47

Alcide Farenheit


Δημοσιευμένη  εικόνα



Εεεε.....Για.....σας........μ-μ-ε λ-λ-λ-ε-ν-ν-ε Al-c....Alci-de.... *καταπίνει*


[σκέψη] Ω θέε μου, μιλάω σε άλλα άτομα πέρα του Simon για μετά από 2 χρόνια. [/σκέψη]


*συγκρατιέται σιωπηλός για δύο λεπτά αλλά δεν αντέχει, σκάει σε ένα σατανικό γέλιο*


ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ άνθρωποι, επιτέλους! ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΝΡΘΩΠΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟΜΩΝΟΣΗΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΙΜΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΩΛΟΙΔΡΥΜΑ!!


kukuku... Λοιπόν, όπως σας είπα και πριν, Alcide Farehnait είναι το όνομα μου. Ελπίζω όλοι μαζί να κάνουμε μια ωραία επανάσταση.


Οι πρώτοι τσακωμοί και φαγώματα αρχίσαν ήδη, οχοχοοχο~ Ελπίζω να μην μείνετε μόνο στα λόγια αλλά να βγάλετε κανά μάτι, να κόψετε κανα κεφάλι, τα τραβήξετε κανά έντερο έξω. Ακχεμ, συγνώμη, παραφέρθηκα λίγο. Αλλά δεν θα μείνετε στην λογομαχία έτσι; D:


Στην επανάσταση που θα κάνουμε θα έχει αιματοχυσίες, ελπίζω.


Zeus μπλαμπλαμπλαμπλα σιδηρόδρομε, εσένα άρχισα να σε συμπαθώ από τώρα.

Α επίσης, έχουμε πουθενά μπουφέ; Θέλω κέικ.


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Keito: 17 Οκτώβριος 2012 - 17:55


#42 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 17:49

Φαντασμοπριγκίπισα


Δημοσιευμένη  εικόνα


*δημιουργήτε ενα νέφος ομύχλης και σκάει μυτη απο το πουθενα με ένα κατεστραμένο γέλιο*

FUFUFUFUUFFU~


ας σας κάνω λοιπόν κιεγω με τη σειρά μου τη τιμη να σας συστηθώ, αγαπητά μου πλάσματα!

Είμαι λοιπόν η Zwein Rukh , γνωστή και ως φαντασμοπγκίπισα!


σκέψη: οχοχο, τι τρελα και πράξενα πλάσματα έχουν μαζευτεί εδω πέρα, με φέρνουν σε οργασμό μόνο που τα βλέπω ~

θα χουμε πράμα να παίξουμε εδω μέσα και να πειραματιστούμε, ουφουφου...


O Alcide μου έχει κάνει την περισσότερη εντυπωση εδω μέσα, αν και έχουμε πολύ περιέργες φάσες είναι ο καλύτερος για το ρόλο πειραματόζωο υμμ... του συνεργάτη για το σχέδιο μου ήθελα να πω, οχοχο~

σκέψη: αχ! τι bishounen Κιαυτό :3


*σταματάει για λίγο και πέφτει σιωπή στο χώρο*


υμμ...ε? Ε? ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΦΕ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ?? ΕΧΕΙ ΓΛΥΚΑ??? AΠΕΤΏ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΤΕ ΓΛΥΚΑΑΑ!!! :3


フカフカ

#43 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1.194 Δημοσιεύσεις:
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 18:04

Alcide Farehneit


Δημοσιευμένη  εικόνα

*Ωχ, γυναίκα*


Δεσποινίς Φαντασμοπριγκίπισσα, εμείς οι δύο θα τα πάμε πολύ καλά πιστεύω. Πειραματόζωα είπατε ή τα αυτιά μου με γελούν; Αν ακόμα λειτουργούν καλά, μπορώ να δηλώσω εκστασιασμένος που συναντώ άλλον ένα άνθρωπο με κοινά ενδιαφέροντα! *και είναι και γυναίκα*(μην τον παρεξηγείτε, 2 χρόνια είχε να δει γυναίκα)

Θα χαιρόμουν πολύ αν θα δεχόσασταν να διεξάγουμε μαζί ένα πείραμα. Διαθέτω πτυχίο Ιατρικής με εξειδίκευση στην χειρουργική αν σας ενδιαφέρει το ξεκοίλιασμ..τα πειράματα με σκοπό την εξέλιξη της επιστήμης πάνω στους ανθρώπους..

Επίσης επιτρέψτε μου να ρωτήσω τον κόσμο από τον οποίο προέρχεστε.

#44 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 18:22

Δημοσιευμένη  εικόνα

Alex S. Cretakis

Father Cane δεν ήθελα να σας προσβάλω, απλά έχω χάσει πλέον την πίστη μου στον Θεό κ μερικές φορές είμαι επιφυλακτικός με τους "εκπροσώπους" του... Απλά εννούσα να μην αρχίσουν οι προστριβές από τώρα. Από την μια καταλαβαίνω τον Mark Daemon που είναι επιφυλακτικός αλλά πρέπει να αφοσιωθούμε στον αγώνα. Δεν θα επιτρέψω να πάει κάτι στραβά κ να αποτύχουμε.

Helena Maria Smith πολύ ωραίο εργαλίο ο ..... "Τζουτζούκος". Θα μας είναι πολύ χρήσιμος στον αγώνα. Που μπορώ να βρω κ γω ένα;
Σκύβει προς το μέρος της κ της ψυθιρίζει στο αυτί: Μα Τζουζούκος;;;

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Umi no Ossan: 17 Οκτώβριος 2012 - 18:23

Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#45 Seppuku

Seppuku

    Anime Amateur

  • Members
  • 85 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Οκτώβριος 2012 - 20:03

Helena Maria Smith

Δημοσιευμένη  εικόνα


ΧΑχΑχ.. Γιατί όχι Τζουτζούκος... μου κάνει όλα τα χατήρια άρα του αξίζει η προσοχή μου. Βλέπω έχεις καλό "μάτι" για τις μηχανές Alex S. Cretakis( Ossan). Δυστυχώς δεν υπαρχουν πολλά σαν αυτό αλλά θα μπορούσα να σου κάνω ένα tour στο πιλοτήριο όσο οι υπόλοιποι φαντασμένοι ψάχνουν μπουφέ.

Proud listener of Radio Rivendell

Δημοσιευμένη  εικόνα


http://jewellersapprentice.wordpress.com/




Also tagged with one or more of these keywords: παλέρμο, νύχτα, δολοφόνος, επιθεωρητής, πολίτης, playbypost