Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Make me proud and win a prize...:3

avatar signature art requests contests

  • Please log in to reply
82 replies to this topic

#76 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 21 July 2013 - 00:09

*εισπνοή**εκπνοή**εισπνοή**εκπνοή*

Oh dear Lilith~ Έχω μείνει άφωνη! Τα δώρα είναι άκρως εντυπωσιακά και πανάκριβα και για τους τρεις νικητές. Σχεδόν νιώθω να μου φωνάζουν πόσο δυσκολεύτηκες στην επιλογή της πρώτης θέσης (που είναι λογικό με τόσες πολλές υπέροχες συμμετοχές).
Και αυτή η action figure! Oh dear, με την πρώτη ματιά την πέρασα για κανονική μονοκόμματη PVC φιγουρίνα, μου αρέσει πολύ που τα joints του είναι διακριτικά <3, πανέμορφος και τρισμέγιστος :awww:

Συγχαρητήρια στους νικητές, αλλά και σε όλους τους συμμετάσχοντες για το εξαιρετικό υλικό που δημιούργησαν στον διαγωνισμό. Πιστεύω πως αυτήν την στιγμή ο αγαπητός μας διοργανωτής είναι σαν πριγκίπισσα μπροστά από καθρέφτη που προσπαθεί να διαλέξει τι θα φορέσει για την δεξίωση μέσα από μια πληθώρα κομψών, καλαίσθητων, και στιλάτων φορεμάτων.  Καταπληκτικά σετάκια.


Iri, να ξέρεις ότι σε εκτιμώ απίστευτα, σε θαυμάζω και πάνω απ΄όλα, ποτέ μα ποτέ δεν θα σε δολοφονούσα για μια φιγούρα και για κανένα λόγο γενικά! Να θυμάσαι για πάντα τα λόγια μου αυτά pwease!
...και με τον Kaoru θα παίζουμε παρέα :3


Κenny, Ikigami set > any set. Άστα στην θέση τους τα παιδιά να τα βλέπω και να συγκινούμαι. :if:


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#77 Kamen Tantei Zura

Kamen Tantei Zura

    Ore-sama

  • Members
  • 836 posts

Posted 21 July 2013 - 00:22

Εγώ πάλι δεν ξέρω τι να πω. Θέλω να κάνω τον χορό της νίκης αλλά δεν ξέρω πόσο ντροπιαστικό θα είναι. Καθόμουν και χάζευα την οθόνη επί τουλάχιστον ένα 30λεπτο. Speechless. Δεν περίμενα ότι το συγκεκριμένο σετάκι θα έπαιρνε κάποια θέση και θα είχε βραβείο το συγκεκριμένο Box Set. Οπότε είμαι ενθουσιασμένη. 

 

Συγχαρητήρια σε όλους, είχε πάρα πολύ ωραία σετάκια ο διαγωνισμός, κάποια ειδικά ήταν αξιοζήλευτα.

 

15 ευρώ για την διεύθυνση του Warchief για να κλέψω την μπλούζα και να πηγαίνω να λέω "Contract?". 



#78 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 21 July 2013 - 00:53

15 ευρώ για την διεύθυνση του Warchief για να κλέψω την μπλούζα και να πηγαίνω να λέω "Contract?".



20 ευρώ για την διεύθυνση του Warchief για να κλέψω τα αυτάκια Kyubei *__* Ανεβαίνω και Θεσσαλονίκη για χάρη του :PP

Edited by GhostPrince, 21 July 2013 - 00:54.

フカフカ

#79 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 21 July 2013 - 01:00

Τα βλέπω κι ανεβάζω... 50 ευρώ για τη διεύθυνση του Warchief, απλά για να του χτυπάω το κουδούνι σε ακατάλληλες ώρες.


2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#80 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 23 July 2013 - 22:13

To κέρατό μου μέσα...Τ_Τ

 

th_23-7-201311-20-43mumu.png

 

Επίσης, το Garden of Sinners φαίνεται να έχει ένα προβληματάκι στο να βγεί από murica...δώστε μου λίγο χρόνο παιδιά, θα βρω κάτι καλό να πάρω..Τ_Τ


Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#81 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 23 July 2013 - 22:15

Άκυρα τα meetings λατρείας προς το θεό Kaworu δηλαδή; Πάω να παρηγορήσω την iristella...


2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#82 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 23 July 2013 - 22:22

άκυρα τα stalkings έξω απτο σπίτι του warchief δηλαδή? (η είμαστε οκ μαυτό?)


Edited by GhostPrince, 23 July 2013 - 22:24.

フカフカ

#83 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 23 July 2013 - 22:24

Προς το παρόν αυτό τρέχει καλά. :kill4u:


Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.




Also tagged with one or more of these keywords: avatar, signature, art, requests, contests