Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Who wants Yu-Gi-Oh! DUELS on skype?!

Yu-Gi-oH! EPIC DUELS

  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 23 June 2012 - 19:22

Υπάρχει και αυτοματοποιημένο site αλλά.....είναι επί πληρωμής.

qzMHWHd.png


#17 Pirate King

Pirate King

    Anime Freak

  • Members
  • 429 posts

Posted 23 June 2012 - 19:25

enoite dn eimai kai tpt rookie!
kai emena kapws malakeia to perimena kltr! alla ta kaneis ola xeirokinita eleos!


μπορείς να κανεις ότι θες, να ρήξεις όσα τέρατα θέλεις μέσα να τραβήξεις όσες κάρτες θες, και αν ρήξεις μια spell που πχ καταστρέφει ένα τέρας ο αντίπαλος πρέπει να πατήσεις πάνω στο τέρας του και να το στείλει στον νεκροταφείο αλλιώς δεν γίνετε τίποτα...

gift http://services.innoetics.com/greeklish/

Υπάρχει και αυτοματοποιημένο site αλλά.....είναι επί πληρωμής.


άμα νε να τα σκας καλύτερα να παίζεις με το official

Edited by Pirate King, 23 June 2012 - 19:29.


#18 Noctis6

Noctis6

    Starting...

  • Members
  • 28 posts
  • LocationAgrinio,Greece

Posted 23 June 2012 - 19:56

Υπάρχει και αυτοματοποιημένο site αλλά.....είναι επί πληρωμής.


το ξέρω! το έχω παίξει βασικά αλλα ρε δεν λέει gt να πληρώσεις ηλεκτρονικά εάν μπορείς να πάρεις τις κανονικές(τοις κάρτες πάντα) huh?

μπορείς να κανεις ότι θες, να ρήξεις όσα τέρατα θέλεις μέσα να τραβήξεις όσες κάρτες θες, και αν ρήξεις μια spell που πχ καταστρέφει ένα τέρας ο αντίπαλος πρέπει να πατήσεις πάνω στο τέρας του και να το στείλει στον νεκροταφείο αλλιώς δεν γίνετε τίποτα...

gift http://services.innoetics.com/greeklish/



άμα νε να τα σκας καλύτερα να παίζεις με το official

ξέρω noobia είναι

#19 Pirate King

Pirate King

    Anime Freak

  • Members
  • 429 posts

Posted 23 June 2012 - 20:20

το καλύτερο που μπορείς να βρείς δωρεάν είναι το power of chaos έχουν βγει και μερικά mod του με καινούργιες κάρτες

#20 Noctis6

Noctis6

    Starting...

  • Members
  • 28 posts
  • LocationAgrinio,Greece

Posted 23 June 2012 - 20:28

το καλύτερο που μπορείς να βρείς δωρεάν είναι το power of chaos έχουν βγει και μερικά mod του με καινούργιες κάρτες


WHOA! γιατί δεν το ξέρω εγώ αυτό? τι είναι ακριβώς online ή game για το pc?

#21 Pirate King

Pirate King

    Anime Freak

  • Members
  • 429 posts

Posted 23 June 2012 - 20:34

ένα exe είναι το κατεβάζεις και το κανεις install, μπορείς να παίξεις και online μέσω hamachi

#22 Noctis6

Noctis6

    Starting...

  • Members
  • 28 posts
  • LocationAgrinio,Greece

Posted 23 June 2012 - 20:42

ένα exe είναι το κατεβάζεις και το κανεις install, μπορείς να παίξεις και online μέσω hamachi

καλό

#23 Pirate King

Pirate King

    Anime Freak

  • Members
  • 429 posts

Posted 23 June 2012 - 20:49

από άποψη gameplay είναι πολύ καλο αν βγάζανε και καμια καινούργια version καλά θα τανε γιατί τα mod δεν μου πολιγεμιζουν το μάτι

#24 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 24 June 2012 - 16:22

Aλλουνού το comment ήταν στο quote.Τry again.

Και 1000 thanks......διαβασε ξανα ολη τη συζητιση και try again
Υ.Γ.Ενταξει σπαστικο που ολα πρεπει να τα κανεις εσυ στο duelling network αλλα τουλαχιστον δεν πληρωνεις :P οποιος ξερει καλα ας μου στειλει ενα pm για κανα tip.

Edited by Itachi Akatsuki, 24 June 2012 - 16:25.

mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#25 Dim_Seigi

Dim_Seigi

    Starting...

  • Members
  • 1 posts
  • Locationathens (greece)

Posted 14 November 2012 - 18:25

Χαιρετώ την παρέα εισάγοντας μέσα από το πρώτο μου post για το αγαπημένο μας yugi.
οποιος ψήνει κανά matchaki ( Dueling NEtwork) δεν χανεί παρά να μου ρίξει ένα add friend η pm *SilenceGF55* και τα υπόλοιπα τα κανονίζουμε μέσα απο το γκαίιμ :P

Edited by Dim_Seigi, 14 November 2012 - 18:26.


#26 FrenzyApe

FrenzyApe

    Unofficial Moderator

  • Members
  • 197 posts

Posted 13 January 2013 - 18:40

το yugioh:online ηταν πολυ καλο, αλλα εκλεισε.
ωραια η σκεψη να παιζεις μεσο skype γιατι ειναι ποιο ωραιο να παιζεις σκη πραγματικοτητα, αλλα χρειαζεσαι λεφτα για καρτες.....

Edited by FrenzyApe, 13 January 2013 - 18:42.




Also tagged with one or more of these keywords: Yu-Gi-oH!, EPIC, DUELS