Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * - 1 Ψήφοι

Joshiraku

summer 2012 J.C.Staff

  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#31 zennith666

zennith666

    Oh boy,more trouble...

  • Members
  • 1.226 Δημοσιεύσεις:
  • LocationAthena

Καταχωρήθηκε 23 Οκτώβριος 2012 - 19:04

Όχι.Κανένα μύνημα από τους GG στα σχόλια του δέκα που ρωτάνε για τα 11-13.

Δημοσιευμένη  εικόνα


#32 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1.194 Δημοσιεύσεις:
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Καταχωρήθηκε 29 Οκτώβριος 2012 - 18:58

Επιτέλους, είχαμε 11ο και 12 επεισόδιο. Ξανανιώθω χαρούμενη!

Με την Cthulhu αναφορά, έλιωσα στα γέλια xD

#33 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1.194 Δημοσιεύσεις:
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Καταχωρήθηκε 06 Νοέμβριος 2012 - 13:47

Μαζί με την χαρά του release του 13ου επεισοδίου, ήρθε και η λύπη του τελειωμού...

GOD, GIVE US MOAR!!! Σοβαρά τώρα, δεν ήταν αρκετό. Θέλω κι άλλο!

Δεν ξέρω βέβαια αν θέλω να βγει και άλλη σαιζόν και να το ρισκάρουν να το χαλάσουν τελείως ή απλά να αρκεστώ στην ωραία ανάμνηση που άφησε η πρώτη σαιζόν. SCREW THIS θέλω και άλλο! Δεν με νοιάζει!
/διχασμένη προσωπικότητα

Το επεισόδιο κλασσικά τέλειο και το τραγουδάκι με την ξανθομοβομάλλα κοπελίτσα ήταν όλα τα λεφτά.

#34 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 06 Νοέμβριος 2012 - 14:02

ότι είπε η keito, we neeed moooooooooar :3
όμορφο και αυτο το επεισοδιάκι και νομίζω ότι έκλεισε πολυ ωραία! αν και θέλα κιαλο >.<
τα τραγουδάκια ήταν τρέλα, όπως και οι τρέλες ατάκες τους, απίστευτο αυτό το άνιμε μέχρι και στο τέλος του! :)

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από GhostPrince: 06 Νοέμβριος 2012 - 14:02

フカフカ

#35 DoB

DoB

    Gintamaniac

  • Members
  • 875 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 06 Νοέμβριος 2012 - 15:09

Kατάφερε να κάνει αυτό που καταφέρνουν λίγα anime: Λίγοι χαρακτήρες, όλοι συμπαθητικοί, καμιά κοπέλα δεν έσπαγε κανενός τα νεύρα, κι επίσης είχε μια πολύ όμορφη και ευδιάθετη ατμόσφαιρα με πιασάρικα τραγούδια και έξυπνα αστεία, αν και τα περισσότερα ήταν πηγή ιαπωνικού χιούμορ οπότε δεν τα πιάναμε και όλα... Παρόλ' αυτά, διατηρήθηκε φρέσκο και απολαυστικό μέχρι το τέλος. Good job girls, good job! :thumbup:

#36 redqueen

redqueen

    Za Zombie Chicken...

  • Members
  • 847 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Νοέμβριος 2012 - 20:23

ΛΑΤΡΕΙΑ!!!!!

μολις το τελειωσα κι εγω... θα μου λειψουν οι ατιμες παρα πολυ...να ειναι ανιμε που ολες ηταν συμπαθεστατες και γλυκουλες και καμμενες.. τα τραγουδια καταπληκτικα επομενως ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!

αργησε λιγο αλλα αξιζε το κοπο !!!!!

74ue.jpg

Spoiler:

Myanimelist...


#37 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1.194 Δημοσιεύσεις:
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Καταχωρήθηκε 09 Μάρτιος 2013 - 11:36

Βγήκε και το OVA :lovulovu:

Τέλειο και αυτό, ειδικά στο τέλος με το focusing γέλασα πάρα πολύ. Άντε, ξανάφερε τον αέρα του Joshiraku, μου είχε λείψει. Τ__Τ Θέλω κι άλλο τώρα... :nanteee:

Επίσης, χάρηκα που ξανάκουσα το ending.



Also tagged with one or more of these keywords: summer 2012, J.C.Staff