Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Τσαγάκι και Eλαφρά Kουβεντούλα στην .aNiMe//GR//gr Town: Five Nights at Freddy's

Παλέρμο Δολοφόνοι Αθώοι Επιθεωρητές Γιατρός Vigilante unfunny reference in title Fandom η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται από το ψυγείο

  • This topic is locked This topic is locked
216 replies to this topic

#151 Black Kaiser

Black Kaiser

    You are part of my plan

  • Members
  • 1,289 posts

Posted 19 December 2014 - 03:03

Urahara Kisuke

 

tumblr_ms4u47xkwU1sa6bkso2_500.png

 

 

 

Αλλά μπορώ να φανταστώ έναν πολύ καλό λόγο για να μην θέλεις να φανερώσεις για ποιόν ρώτησες.

 

Εντάξει, δεν θα το έκανα ποτέ αυτό~! Η υπόθεση σου αν (έχω καταλάβει καλά) είναι λάθος.

Τέλοσπάντων. Δεν μου αρέσεις.Δεν μπορώ να σε πιάσω από πουθενά με αυτό σου το αγέρωχο-kinda στυλ και δεν μου κάθεσαι καθόλου καλά αλλά αυτό δεν σημαίνει πως είσαι δολοφόνος. That's the truth.

 

Δεν έχω ελέγξει τον Shun Kurosaki. Μπορεί να χαρεί αν είναι δολοφόνος. Περιστέρι (Black Rock). Την προηγούμενη νύχτα είχα ελέγξει τον Sakamoto ωστόσο, όπως φαίνεται, με πρόλαβαν.

 

(tbh νόμιζα πως ήταν 5 οι δολοφόνοι indeed :P)

 

Edit - άλλη εικόνα

 


Edited by Black Kaiser, 19 December 2014 - 03:06.


#152 Theodore :D

Theodore :D

    Tonguepunch my fart box

  • Members
  • 315 posts

Posted 19 December 2014 - 17:30

Kuranosuke Koibuchi

28j9v9f.png

 

«Α, ώστε έτσι. Γιουβέτσι. Κοκορέτσι. Κοτέτσι. Κοτέτσι; Κότα... Πτηνό... Πουλί... OH MY GOD! Όλα είναι ξεκάθαρα, πλέον.
Το περιστέρι (Black Rock) είναι σατανικό! Και να φανταστείς ότι τα περιστέρια συμβολίζουν την ειρήνη, την αγνότητα και την... αθωότητα. Αμ ναι, πως! Μόνο αυτό δεν συμβολίζει το συγκεκριμένο πουλί μας», είπε με έντονη διαπίστωση στο βλέμμα του.

 

*χασμουριώντας και με εμφανώς βαριεστημένος, χάθηκε στο βάθος*



#153 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 20 December 2014 - 19:50

Abe

 

Attached File  220px-Kusomisotechnique.jpg   70.98KB   0 downloads

 

Ε πως θα πω εγώ κάτι διαφορετικό από τον θεό(Vaggelio);

Που παρεπιπτόντως είναι θεός σε όλα.

Ας φύγει λοιπόν το περιστέρι(Black Rock) που δεν μπορώ να κάνω κάτι μαζί του.



#154 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 20 December 2014 - 20:04

Τέλος της ημέρας.



#155 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 20 December 2014 - 22:18

Κεφάλαιο Όγδοο

Πουτίγκα μπανκάι

 

Όπως μου είπαν αργότερα, η σημερινή μέρα ήταν με διαφορά η πιο ήσυχη, αλλά και η πιο περίεργη ταυτόχρονα. Δεν υπήρχε αμφιβολία ότι ο Οκοσάν ήταν μπλεγμένος στην υπόθεση. Αλλά πως είναι δυνατόν να είμαι μπλεγμένο ένα περιστέρι; Όχι, αλήθεια, το εννοώ. Πως σκατά ήταν μπλεγμένο ένα περιστέρι σε μια ιντριγκαδόρικη (αν και βαρετή) δολοφονία; Κανείς δεν το σκεφτόταν εκείνη την στιγμή. Γιατί ο Οκοσάν, που καθόταν ήρεμος στην πλάτη μιας καρέκλας, περίμενε να βγάλουν απόφαση για το πως θα τον σκοτώσουν.

 

"Λοιπόοον, κύριοι και... κύριοι. Ακούω ιδέες. Πως θα θέλατε να σκοτώσουμε το περιστέρι;". ρώτησε ο Ουραχάρα δείχνοντάς το.

 

"Κου...", είπε ήρεμα ο Οκοσάν.

 

"Μπορούμε να το ψήσουμε ζωντανό με την βοήθεια over 9000 volt.", πρότεινε ο Αδόλφος.

 

"Αυτό, αυτό!", συμφώνησε ο Ριονοσούκε που ξεβαρέθηκε πολύ πιο γρήγορα από ότι είχε βαρεθεί.

 

"Κου."

 

"Όχι, πολύ ξενέρωτο είναι. Γιατί να μην το (censored);", ρώτησε ο Πριάπους.

 

"Αχ καλέ, εννοέις να το (censored) ή να το (censored);", ρώτησε ο Άμπε.

 

"Να το (censored), φυσικά. Αλλιώς δεν έχει γούστο.", απάντησε ο Πριάπους.

 

'Χοχοχο! Αυτό θα είχε περισσότερο αίμα από το άλλο!", φώναξε ο Ριονοσούκε γεμάτος χαρά.

 

"Να το (censored); Τρελοί είστε ρε εσείς οι εναλλακτικοί; Πρέπει να κρατήσουμε την πλοκή όσο περισσότερο PG-13 γίνεται, θυμάστε;", πετάχτηκε ο Φαβάρο Λεόνε.

 

"Κου..."

 

"Μισό λεπτό... Γιατί να μην αφήσουμε το ίδιο το περιστέρι να αποφασίσει;", ρώτησε ο Ουραχάρα.

 

Όλοι γύρισαν και κοίταξαν το περιστέρι.

 

"Κου...."

 

"Ηλίθιος είσαι; Τι σκατά περιμένεις να πει ένα περιστέρι;", ρώτησε ο Αδόλφος. "Ας το ψήσουμε να τελειώνουμε επιτέλους."

 

Ο Ουραχάρα κοίταξε αμίλητος το περιστέρι στα μάτια.

 

"Κου..."

 

"Κου......."

 

"Κου............"

 

"Όχι...", απάντησε σκεπτικός. '"Νομίζω ότι το περιστέρι μπορεί να αποφασίσει. Πες μας Οκοσάν, πως θα ήθελες να πεθάνεις;"

 

"Κου...."

 

'"Εντάξει, πείστηκα. Ουραχάρα, έλα πες την αλήθεια. Δεν πουλάς ζαχαρωτά αλλά πιο δραστικές ουσίες πίσω στην Ιαπωνία, έτσι; Κάνε στην άκρη και ασ-", πήγε να πει ο Τζοτάρο.

 

"Γαμώ την (censored) μου, βγάλε τον σκασμό και άκου, υπερφορτωμένη σακούλα αναβολικών.", απάντησε γεμάτος νεύρα ο Ουραχάρα.

 

Όλοι κοίταξαν το περιστέρι.

 

"Κου....."

 

Πέντε  δευτερόλεπτα σιωπής πέρασαν.

 

"Κου..."

 

Άλλα πέντε δευτερόλεπτα σιωπής πέρασαν.

 

"Κου.... Κου...."

 

"Όλοι άκουγαν το περιστέρι αμίλητοι. Ο Ουραχάρα είχε δίκιο. Πίσω από τα "κου", το περιστέρι, που έκανε την αθώα περιστέρα, μιλούσε όντως ψιθυριστά με ανθρώπινη φωνή. Μέχρι που άρχισε να ουρλιάζει δυνατά κάνοντας όλους στο δωμάτιο να τα χάσουν.

 

"ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ, ΘΝΗΤΟΙ, Η ΚΑΚΑΣΧΗΜΗ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΤΩΦΛΙ ΜΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΟΧΗΣ. ΑΥΤΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ ΘΑ ΠΝΙΞΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΑΙΩΝΙΟ ΚΑΦΕ ΣΚΑΤΟ."

 

"Περίμενε, τι;", ρώτησε κάποιος από το πλήθος.

 

"ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΧΤΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΥΘΑΔΕΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΚΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ."

 

"Καταλαβαίνεις ότι αυτό δεν έχει καμία απολύτως λογική, έτσι;", ρώτησε πάλι κάποιος από το πλήθος."

 

Το κεφάλι του Οκοσάν έκανε μια στροφή εκατόν ογδόντα μοιρών γύρω από τον λαιμό του πριν συνεχίσει.

 

"ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΟΛΟΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΣΟΜ ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ. ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΤΙ ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΔΙΑ ΠΕΝΤΕ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ. ΟΤΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙ 'Η ΚΑΛΑΜΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΚΡΥΦΟ ΚΑΙ ΑΛΑΛΗΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΗΣ GLOBAL CAPITAL INC. ΟΤΙ ΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΝΩΝΤΑ ΤΟΝ ΕΦΑΓΑΝ ΚΙΝΕΖΟΙ ΣΤΗΝ ΣΟΜΑΛΙΑ ΕΝΩ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΕ ΟΙΚΟΔΟΜΗ."

 

"Μισό λεπτό... Αυτό σημαίνει ότι... ΚΑΛΥΦΘΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!", φώναξε ο Ουραχάρα που έπεσε να κρυφτεί πίσω από μια πολυθρόνα.

 

"ΠΟΥΤΙΓΚΑ ΜΠΑΝΚΑΙ.", φώναξε ο Οκοσάν και από το σώμα του πετάχτηκαν με δύναμη τόνοι λευκής παχύρευστης πουτίγκας.

 

Μέσα στην αίθουσα επικράτησε χάος. Όλοι προσπαθούσαν να γλιτώσουν από την πουτίγκα που εισχωρούσε παντού και σκότωνε τα πάντα.

 

"Αμάν πια... Μου βγάλατε το λάδι. Σας βαρέθηκα. Γυρίζω πίσω στην Απόλυτη Πουτίγκα μου, ανόητοι θνητοί.", είπε ο Οκοσάν βγαίνοντας από ένα παράθυρο και πετώντας προς τον ήλιο που έδυε μακριά στην δύση."

 

Μετά από λίγο η πουτίγκα καταλάγιασε.

 

"Με ακούτε; Είστε όλοι καλά;", ρώτησε o Τζοτάρο που ήταν ο πρώτος που βγήκε από την πουτίγκα.

 

"Ναι, μια χαρά είμαστε. Χάρη σε ένα απίστευτο GM plothax βγήκαμε όλοι σώοι και αβλαβείς.", του απάντησε ο Πριάπους.

 

"Το περιστέρι που είναι;", ρώτησε ο Αδόλφος.

 

"Ξέφυγε μέσα στην αναμπουμπούλα.", του απάντησε ο Κουρανοσούκε που έψαχνε την περούκα του μέσα στην πουτίγκα.

 

"ΔΙΚΕ ΜΟΥ, ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;", ρώτησε ο Ριονοσούκε γεμάτος νεύρα.

 

"Όχι, μπορούμε να σκοτώσουμε κάποιον. Αλλά ποιον;", είπε ο Αδόλφος.

 

"Το βρήκα! Δάσκαλε, δεν σκοτώνουμε τον Φαβάρο Λεόνε;", ρώτησε ο Ριονοσούκε.

 

"Ναι, γιατί όχι. Δεν μου φαίνεται παράλογο.", απάντησε ο Αδόλφος τρίβοντας σκεπτικός το πηγούνι του. "Διαφωνεί κανείς;"

 

"Εγώ όχι."

 

Ούτε εγώ"

 

'Γιατί να διαφωνώ; Λογικό φαίνεται."

 

"Μα και βέβαια!"

 

"Φυσικά."

 

"ΕΕΕΕ, ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ;", φώναξε ο Φαβάρο.

 

"Πολύ φασαρία κάνει."

 

"Ναι, δίκιο έχεις. Άρα τον σκοτώνουμε;"

 

"Ναι, φυσικά."

 

"Αλλά πως;"

 

"Ας τον ξεκοιλιάσουμε."

 

"Ας του βγάλουμε τα νύχια."

 

"Ας τον κουρέψουμε."

 

'Ναι, ας τον κουρέψουμε."

 

"Όχι, ας τον ξεκοιλιάσουμε αφού του βγάλουμε τα νύχια και τον κουρέψουμε. Συμφωνείτε όλοι;"

 

Κανείς δεν διαφώνησε, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να περιγράψω τον θάνατο του Φαβάρο Λεόνε. Είναι καθαρά 18+ και αν θυμάστε, είπα ότι προσπαθώ να κρατήσω αυτό το παιχνίδι όσο πιο PG-13 γίνεται. Άρα θα σας αποζημιώσω με ένα μεγάλο

 

(CENSORED)

 

και θα σας πω ότι δεν φταίω εγώ αλλά το ΕΣΡ.

 

Τα παράπονά σας εκεί λοιπόν και καλή σας νύχτα.

 

---------------------------------------------

 

1 ) OdyMonaxos - Kenshiro (Hokuto no Ken) Αθώος

2 ) Babba - Ryonosuke Uryu (Fate/Zero)

3 ) Vagelio - Tarou A. Priapus (Priapus)

4 ) Fallen Mpougatsa - Kaisar Lidfard (Shingeki no Bahamut) Δολοφόνος

5 ) The Gunsmasha - Sakamoto (Sakamoto desu ga?) Δολοφόνος

6 ) Black Kaiser - Urahara Kisuke (Bleach)

7 ) Kalamaris - Furudo Erika (Umineko no naku koro ni) Αυτοκτονημένος Αθώος

8 ) John Crabs - Mr Satan (Dragon Ball series)

9 ) Zane - Gandharva (Kubera) Αθώος

10) Black Rock - Okosan (Hatoful Boyfriend) Δολοφόνος

11) Lord Leon - Korosensei (Assassination Classroom)

12) Takayama Yuichi - Nishijou Takumi (Chaos;Head, τo VN, όχι το anime, αυτό είναι σκουπίδι και κάνουμε πως δεν υπάρχει.)

13) Ghostprince - JOHHJJ JOJOH HJJ (Terra Formars) Αθώος

14) Keito - Paprika (Paprika) Αθώος

15) Mika.siam - Hikigaya Hachiman (My teen romantic comedy SNAFU)

16) Kamui - Pegasus (Oyasumi Punpun) Αθώος

17) demonicMC - Jotaro Kujo (JoJo's Bizzare Adventure)

18) zennith666 - Favaro Leone (Shingeki no Bahamut:Genesis) Δολοφόνος

19) Jorg - Adolf Reinhard (Terra Formars)

20) Fandom - Abe (Kuso Miso Technique)

21) The Tragic Prince - Frederica Bernkastel (Umineko no naku koro ni)

22) πίου-πίου - Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji)

23) Theodore - Kuranosuke Koibuchi (Kuragehime)

24) Mad Hatter - Shun Kurosaki (yu-gi-oh Arc-V)

 

---------------------------------------------

Πέφτει η νύχτα. Ρόλοι, you know the drill.



#156 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 21 December 2014 - 10:27

Κεφάλαιο Ένατο

Τάγματα

 

Είχε βραδιάσει, έκανε κρύο και έβρεχε. Ο Χολμς και εγώ, που είχαμε φύγει από την έπαυλη το προηγούμενο βράδυ και είχαμε φτάσει στο χωριό στην άκρη του βάλτου, περιμέναμε υπομονετικά σε ένα χάνι το, όπως μάθαμε εκ των υστέρων, καθυστερημένο τρένο που θα έφερνε την Έμιλυ Μόρτιμερ από τα νότια. Ομολογώ, πάντως, ότι σε εκείνο το σημείο δεν με ένοιαζε και πολύ η κοπέλα που ο ερχομός της θα έλυνε, σύμφωνα με τον φίλο μου, πολλές από τις απορίες μας. Με ενοχλούσε περισσότερο το γεγονός ότι ο Χολμς φαινομενικά ήξερε παραπάνω από όσα εγώ αλλά επέμενε να μην λέει τίποτα.

 

"Συμβαίνει κάτι;"

 

"Θα ήθελα να πω ότι δεν συμβαίνει, αλλά θα έλεγα ψέματα. Σκεφτόμουν, δεν είναι ώρα να μου πεις τι πραγματικά ξέρεις, Χολμς;"

 

Ο Χολμς έμεινε σκεπτικός για λίγο.

 

"Πολύ καλά. Υποθέτω ότι δεν υπάρχει λόγος να σε κρατάω στο σκοτάδι πλέον. Είναι φανερό ότι δεν σκοπεύουν να μας βασανίσουν για να μάθουν τι ξέρουμε.'

 

"Να μας βασανίσουν ποιοι Χολμς; Και για ποιον λόγο;"

 

"Το Τάγμα των Ναϊτών, Γουάτσον. Οι Ιππότες με τα λευκά και κόκκινα."

 

Δεν μπορούσα να πιστέψω στα αυτιά μου.

 

"Καλά θα κάνεις να εξηγηθείς λίγο περισσότερο από αυτό, Χολμς."

 

"Ναι, έχεις δίκιο. Άφησέ με να σου πω μια ιστορία λοιπόν. Όταν οι Σταυροφόροι κατέκτησαν την Ιερουσαλήμ το 1099, δύο μοναστικά τάγματα Ιπποτών ιδρύθηκαν στην κατακτημένοι πόλη: Αυτοί που είχαν την έδρα τους στο σημείο που βρισκόταν κάποτε ο Ναός του Σολομώντα και αυτοί που έκανα έδρα τους ένα νοσοκομείο αφιερωμένο στον Άγιο Ιωάννη τον Βαπτιστή. Οι πρώτοι κατέληξαν να γίνουν γνωστοί ως Το Τάγμα το Ναού ή απλώς Ναίτες, ενώ οι δεύτεροι έμειναν γνωστοί ως οι Ιππότες του Αγίου Ιωάννη ή Ιωαννίτες. Όλα καλά ως εδώ;"

 

Έγνεψα καταφατικά περιμένοντας την συνέχεια.

 

"Όσο περνούσε ο καιρός, τα δύο αυτά Τάγματα αύξαναν τους αριθμούς και τον πλούτο τους. Περίπου εκατό χρόνια αργότερα ιδρύθηκε στην Άκκρα, κοντά στην Ιερουσαλήμ, και ένα τρίτο τάγμα, οι Τεύτονες. Όσο λοιπόν οι Σταυροφόροι κρατούσαν το μεγαλύτερο κομμάτι των Άγιων Τόπων, ανάμεσα στα τρία τάγματα επικρατούσε μια ανήσυχη ειρήνη. Όταν όμως ο Σαλαντίν και οι Άραβες κατάκτησαν ξανά την Ιερουσαλήμ το 1187, οι Ναίτες ήρθαν σε ρήξη με τους άλλους δύο και αποφάσισαν να δράσουν έξω από τα πλαίσια των επίσημων Σταυροφοριών."

 

"Πως είναι σχετική αυτή η ιστορία με το μυστήριο που μας έχουν καλέσει να διελευκάνουμε, Χολμς; Αν δεν κάνω λάθος, το τάγμα των Ναϊτών διαλύθηκε με εντολή του Πάπα το 1312."

 

"Έχεις δίκιο. Επίσημα, οι Ναίτες διαλύθηκαν από τον Πάπα το 1312 και αυτό γιατί τον ανησυχούσε η διαρκώς αυξανόμενη δύναμή τους στην Ευρώπη. Αυτό ήταν μεγάλο λάθος γιατί το τάγμα συνέχισε να λειτουργεί πλέον ανεξέλεγκτα και στα κρυφά και συνεχίζει το ίδιο μέχρι και σήμερα. Απλώς το κάνει χωρίς την επίσημη βοήθεια της Καθολικής Εκκλησίας. Αλλά μάντεψε τώρα ποια άλλα τάγματα δεν διαλύθηκαν ποτέ και συνεχίζουν να υπάρχουν επισήμως μέχρι και σήμερα;"

 

Τα πάντα άρχισαν να βγάζουν πλέον λίγο περισσότερο νόημα.

 

"Βλέπεις Γουάτσον, από το 1312 μέχρι και σήμερα, οι Ναίτες, δουλεύοντας στα κρυφά, μεγάλωσαν σε αριθμούς, δύναμη, επιρροή και πόρους τόσο πολύ που ακόμα και ο ίδιος ο Πάπας άρχισε να ανησυχεί ξανά. Για τον λόγο αυτό, έφερε ξανά στο προσκήνιο δύο σχετικά παραγκωνισμένα ιπποτικά τάγματα που ανεπίσημη αλλά κύρια δουλειά τους όλα τα χρόνια μετά το τέλος των Σταυροφοριών ήταν να προσέχουν τους Ναίτες μετά την επίσημη διάλυσή τους. Δεν χρειάζεται, φαντάζομαι, να σου πω τα ονόματα αυτών των δυο ταγμάτων."

 

Ο Χολμς άναψε την πίπα του.

 

"Ερχόμαστε στο τώρα, λοιπόν. Ο πρώην οικοδεσπότης μας, ο λόρδος Φρέντερικ Μόρτιμερ ήταν υψηλόβαθμο μέλος των Ιωαννιτών και είχε σταλεί στην Ιαπωνία από το τάγμα ώστε να συναντήσει την αρχηγό του τμήματος της Άπω Ανατολής. Οι εκεί Ιωαννίτες , λοιπόν, είχαν βρει κάποια πολύ ανησυχητικά στοιχεία σχετικά με την δράση των εχθρών τους στην περιοχή που αφορούσε σχέδια σχετικά με την υποκίνηση μιας επανάστασης στην Κίνα. Όμως, κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, οι Ιωαννίτες αποκαλύφθηκαν και ο λόρδος Μόρτιμερ αναγκάστηκε να γυρίσει κακήν-κακώς στην Αγγλία. Έχοντας αποκαλυφθεί, διώχθηκε από την ελεγχόμενη από τους Ναίτες Εταιρεία των Ανατολικών Ινδιών και αναγκάστηκε να έρθει εδώ ώστε να καταστρώσει το σχέδιό του. Πιστεύοντας λοιπόν, πως η αποκάλυψή τους στην Ιαπωνία ήταν αποτέλεσμα δουλειάς εκ των έσω, κάλεσε μεγάλο μέρος του ασιατικού τμήματος εδώ μαζί με άλλους Ιάπωνες συνεργάτες του άσχετους με το τάγμα ώστε να είναι εύκολο για τους προδότες να κρυφτούν μέσα στο "πλήθος". Έτσι, θα έκανε την έρευνά του στο δικό του ελεγχόμενο περιβάλλον."

 

"Όμως κάπου στράβωσε η κατάσταση, έτσι;"

 

"Ακριβώς. Γιατί έγινε κάτι που κανένας δεν μπόρεσε να προβλέψει: Το ότι ο ίδιος ο Αρχηγός του Συμβουλίου των Ναιτών, ο πιο ισχυρός ανάμεσα στους ισχυρούς ανέλαβε προσωπικά την υπόθεση. Από εκεί και έπειτα, κάτω από τις διαταγές του τα πράγματα πήραν την κατρακύλα για εμάς. Ο Μόρτιμερ πέθανε και οι Ιωαννίτες που κρύβονταν ανάμεσα στο πλήθος άρχισαν να αποκαλύπτονται ή να πεθαίνουν."

 

"Άρα ξέρεις ποιοι από τους καλεσμένους είναι Ιωαννίτες;"

 

"Δεν τους ξέρω όλους. Ξέρω ότι η Πάπρικα είναι η αρχηγός του τμήματος της Άπω Ανατολής και ότι ο Γκαντχάρβα ήταν ο υπαρχηγός και το δεξί της χέρι. Ξέρω επίσης ότι μέλη του τάγματος ήταν ο Χοσικάβα Τοσίκι και ο Κενσίρο. Μέχρι εκεί όμως φτάνει η γνώση μου για τα μέλη του Τάγματος των Ιωαννιτών."

 

Έμεινα αμίλητος ώστε να σκεφτώ όλα όσα είχα μόλις μάθει. Ο Χολμς όμως συνέχισε.

 

"Τώρα είναι που αποκτάει ενδιαφέρον όμως, Γουάτσον. Βλέπεις, ο λόρδος Μόρτιμερ ξέροντας πλέον ότι ο μεγαλύτερος εχθρός τους ήταν μπλεγμένος, ζήτησε την βοήθειά μου επειδή πίστευε ότι είμαι ο μόνος αρκετά ικανός ώστε να βρει ποιος είναι ανάμεσά μας και να τον ξεσκεπάσει."

 

"Θες να πεις ότι ένας από τα πιο ισχυρά άτομα στον κόσμο κρύβεται αυτήν την στιγμή στην έπαυλη;", ρώτησα γεμάτος δυσπιστία.

 

"Ακριβώς Γουάτσον! Γιατί έχει και αυτός το ελάττωμα που είναι συνήθως η αιτία της πτώσης όλων των ισχυρών. Είναι αυθάδης και υπερόπτης γιατί νομίζει ότι είναι υπεράνω όλων!"

 

Τα πάντα ήταν πλέον ξεκάθαρα. Όχι, σχεδόν τα πάντα ήταν ξεκάθαρα. Έλειπε μόνο μια σημαντική λεπτομέρεια.

 

"Δεν μου είπες όμως Χολμς, εσύ πως τα γνωρίζεις όλα αυτά; Δεν είναι δυνατόν να τα κατάλαβες από την πεντάλεπτη συνάντησή μας με τον λόρδο Μόρτιμερ."

 

"Βάλε λίγο το μυαλό σου να σκεφτεί, κύριε Γουάτσον. Ο κύριος Χολμς ανέφερε στην αρχή τρία τάγματα, αλλά ανέπτυξε μόνο το τι συμβαίνει με τα δύο. Δεν σου φάνηκε περίεργο αυτό;"

 

Γύρισα ξαφνιασμένος και είδα πίσω μου τον Ουραχάρα να στέκεται και να μας κοιτάει.

 

"Α, καλώς τον. Υποθέτω ότι όλα πήγαν καλά;", ρώτησε ο Χολμς.

 

"Όχι, όλα πάνε κατά διαόλου. Είναι πολύ επικίνδυνη η κατάσταση για να συνεχίσω, Χολμς."

 

"Και πως το συμπέραν-"

 

"Μισό λεπτό.", είπα διακόπτοντας για πρώτη και τελευταία φορά τον φίλο μου. "Θέλετε να πείτε ότι εσείς ανήκετε στο τρίτο τάγμα;"

 

"Ακριβώς, Γουάτσον. Ήμουν μέλος του Τάγματος των Τευτόνων πολύ πριν σε γνωρίσω. Οι Ιωαννίτες ζήτησαν την βοήθεια μας και δεν είχαμε λόγο να μην τους την δώσουμε. Ήξερα ήδη τα πάντα πολύ πριν μας καλέσει ο λόρδος Μόρτιμερ και η πρόσκλησή του ήταν απλώς το μήνυμα που έλεγε ότι τα πιόνια είχαν αρχίσει να κινούνται."

 

"Τελοσπάντων, εγώ δεν ρισκάρω να μείνω άλλο εκεί. Όπως ήθελα να πω, οι πράξεις μου με έχουν σχεδόν αποκαλύψει, Χολμς, και νεκρός δεν θα είμαι χρήσιμος σε κανέναν.", είπε ο Ουραχάρα σοβαρός.

 

"Οι άλλοι είναι εντάξει;"

 

"Προς το παρών, ναι. Ευτυχώς για εμάς, κανείς δεν έχει αποκαλυφθεί ακόμα. Λοιπόν, σας χαιρετώ κύριοι. Πάω να αναφέρω την πρόοδο μας στον Χοκμάιστερ και το Συμβούλιο."

 

Έπειτα ο Ουραχάρα γύρισε να φύγει αλλά κοντοστάθηκε.

 

"Εκτός αν... Χολμς, τι θα λέγατε αν παίζαμε λίγο με το μυαλό του Αρχηγού; Ξέρεις, να θολώσουμε λίγο τα νερά, να κάνουμε τους Ναίτες να αμφισβητήσουν λίγο το τι συμβαίνει."

 

Ο Χολμς χαμογέλασε.

 

"Σε εμπιστεύτηκα στο παρελθόν οπότε δεν έχω λόγο να μην το κάνω και τώρα, Ουραχάρα. Είσαι ελεύθερος να κάνεις ό,τι θέλεις. Δεν έχω υψηλότερο βαθμό από εσένα, έτσι και αλλιώς."

 

"Πολύ καλά, Χολμς. Επιτρέψέ μου να γυρίσω στην έπαυλη τότε. Και μην βιαστείς να γυρίσεις γιατί αλλιώς δεν θα έχει καθόλου πλάκα."

 

---------------------------------------------

 

1 ) OdyMonaxos - Kenshiro (Hokuto no Ken) Αθώος

2 ) Babba - Ryonosuke Uryu (Fate/Zero)

3 ) Vagelio - Tarou A. Priapus (Priapus)

4 ) Fallen Mpougatsa - Kaisar Lidfard (Shingeki no Bahamut) Δολοφόνος

5 ) The Gunsmasha - Sakamoto (Sakamoto desu ga?) Δολοφόνος

6 ) Black Kaiser - Urahara Kisuke (Bleach) Επιθεωρητής

7 ) Kalamaris - Furudo Erika (Umineko no naku koro ni) Αυτοκτονημένος Αθώος

8 ) John Crabs - Mr Satan (Dragon Ball series)

9 ) Zane - Gandharva (Kubera) Αθώος

10) Black Rock - Okosan (Hatoful Boyfriend) Δολοφόνος

11) Lord Leon - Korosensei (Assassination Classroom)

12) Takayama Yuichi - Nishijou Takumi (Chaos;Head, τo VN, όχι το anime, αυτό είναι σκουπίδι και κάνουμε πως δεν υπάρχει.)

13) Ghostprince - JOHHJJ JOJOH HJJ (Terra Formars) Αθώος

14) Keito - Paprika (Paprika) Αθώος

15) Mika.siam - Hikigaya Hachiman (My teen romantic comedy SNAFU)

16) Kamui - Pegasus (Oyasumi Punpun) Αθώος

17) demonicMC - Jotaro Kujo (JoJo's Bizzare Adventure)

18) zennith666 - Favaro Leone (Shingeki no Bahamut:Genesis) Δολοφόνος

19) Jorg - Adolf Reinhard (Terra Formars)

20) Fandom - Abe (Kuso Miso Technique)

21) The Tragic Prince - Frederica Bernkastel (Umineko no naku koro ni)

22) πίου-πίου - Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji)

23) Theodore - Kuranosuke Koibuchi (Kuragehime)

24) Mad Hatter - Shun Kurosaki (yu-gi-oh Arc-V)

 

---------------------------------------------

 

Urahara Kisuke (wannabe host and now GM)

bleach_urahara0021.jpg

 

Καλημέραααααααα σε όλους. Ξαφνιαστήκατε; Και εγώ επίσης. Οι κακοί όμως δεν υπάρχει λόγος να ανησυχούν. Δεν επιθεωρώ κανέναν πλέον. Βρίσκομαι εδώ μόνο για να κάνω την δουλειά του φιλαράκου μου του Χολμς που συνεχίζει την τουρνέ του στα χωριά της περιοχής λίγο πιο εύκολη. Οπότε αράξτε, αλληλοκοιταχτείτε ύποπτα και κατηγορείστε ο ένας τον άλλο. Έχουμε όλη την μέρα μπροστά μας.

 

Η νύχτα πέφτει την Τρίτη στις 10.00 το πρωί.


Edited by Osama Bin Laden, 21 December 2014 - 15:22.


#157 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 21 December 2014 - 10:54

Korosensei

 

Mεχ, δεν έχει καν πλάκα έτσι. με το θάνατο το favaro πέθανε και η τελευταία αμφιβολία.

 

Shun Kurosaki(Mad Hatter) και Priapus(Vagelio).


stasou%2520mygdala.jpg


#158 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 21 December 2014 - 13:14

19c8be0d160db6f345aab264e5873136_480.jpg

Ryonosuke Uryu(Babba)

 

 

Λοιπόν, μάγκες, εγώ λέω να δοκιμάσουμε να σκοτώσουμε τον Adolf-sama(Jorg). 

Δεν μπορεί, κάποιος θα πεθάνει θεαματικά προσπαθώντας.

Όταν ο τρελοκαπελάκιας είπε ότι είπε εδώ, ο Satan αντέδρασε όπως ήταν λογικό να αντιδράσει ένας αθώος, υπέθεσε ότι έλεγξε και βρήκε και δεύτερο εμπλεκόμενο.

Ο Δάσκαλος πάλι, κατάλαβε αμέσως τη μπλόφα, διότι ήξερε ότι ο Kurosensei(LL) δεν είναι δολοφόνος.

Ας μην το αφήσουμε να περάσει έτσι αυτό, ε;

Ο Δάσκαλος έχει δώσει κι άλλες αφορμές, αλλά αυτό εδώ είναι όσο να 'ναι ξεκάθαρο.

Πάντως δεν μπορώ να πω, τα κολλητιλίκια με έναν πολύ ύποπτο είναι εξαιρετικός τρόπος να σε αφήσουν οι δολοφόνοι ήσυχο, νομίζοντας ότι σε κάνουν ό,τι θέλουν.


Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#159 Jorg

Jorg

    πηγκουίνοι

  • Members
  • 1,280 posts

Posted 21 December 2014 - 14:47

Adolf Reinhard (Jorg)

Rostro_de_Adolf_zpsb4705f54.png

Ο Urahara δεν είπε ότι έλεγξε τον Korosensei (Lord Leon), απλά τον ανέφερε ως ύποπτο.
Πραγματικά δε βγάζεις κανένα νόημα.
Shun (Mad_Hatter) για τώρα και βλέπουμε πως θα εξελιχθεί η μέρα.
 


tumblr_mv7en0qUmN1ql1bd6o1_500_zpsf41245

*waving intensifies*


#160 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 21 December 2014 - 18:35

20120408221206b09.jpg

Ryonosuke Uryu(Babba)

 

 

Oι Kurosaki και Priapus φυσικά και είναι τέρμα πάνω στη λίστα, αλλά ας δώσουμε μια ευκαιρία στους δολοφόνους να ρίξουν στάχτη στα μάτια μας αλληκατηγορούμενοι, ε;

 

Δάσκαλε(jorg), o τρελοκαπελάκιας είπε εδώ:

 
Kurosensei(LordLeon) μου δίνει την εντύπωση πως μπλέκεται κάπως και θα μάθουμε αύριο περισσότερα για αυτόν 

 

 

Όταν ήρθε το αύριο και ζούσε, είπε: 
 

Περιστέρι (Black Rock), Kurosensei(Lord Leon) και μετά διαλέγουμε έναν από τους υπόλοιπους

 

 

 

Υποτίθεται πως ήταν αυτονόητο ότι τον έλεγξε όπως είχε πει, όπως υπέθεσε ο αθώος Satan. Μπλόφα, που εν τέλει δεν έπιασε τον Καλαμάρη, αλλά τον Δάσκαλο.

Ωστόσο, επειδή εκτιμώ όσα δεν έκανες μέχρι τώρα αλλά μπορείς να κάνεις, θα σου δώσω μια ευκαιρία.

Ποιοι πιστεύεις ότι είναι οι 2 ένοχοι; Ποιοι είναι σίγουρα αθώοι και για ποιους δεν είσαι σίγουρος; Γνώμη για όλα τα ονόματα παρακαλώ και δεσμεύομαι να σου χαρίσω μια μέρα.

Αν μάλιστα υποσχεθείς να με σκοτώσεις το βράδυ για να έχω δικό μου θάνατο, ψηφίζω και όποιον θες, δικέ μου!

 

Και τώρα το πραγματικά ενδιαφέρον...

ΠΕΣ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ; Πώς είναι να σε προδίδουν; Πώς είναι να πεθαίνεις από το χέρι εκείνου που νόμιζες για σκυλάκι σου; Απόγνωση; Θυμός; Απελπισία; 

Εντάξει, βιάζομαι λιγάκι, αλλά σίγουρα με καταλαβαίνεις... Τόσες μέρες στερητικό σύνδρομο... Και υποτίθεται ότι θα γινόταν σφαγή εδώ μέσα.

Ε, GM! Το επόμενο παιχνίδι να το πεις "Τσαγάκι και ελαφρά κουβεντούλα στην anime//gr town", γιατί εγώ το Παλέρμο με σφαγές το ξέρω, όχι με οικειοθελείς αποχωρήσεις.


Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#161 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 21 December 2014 - 21:16

Sebastian Michaelis

-sebastian-michaelis-sebastian-michaelis

 

:yahoo: Αχ, καλε, τι ωραια που περναμε εδω μεσα  :yahoo: 

Εισαστε ολοι σας καταπληκτικοι. Με συγχωρειτε για την απουσια μου, πως θα μπορουσα ομως να αρνηθω λιγο τσαι και συμπαθιο μπροστα απο το τζακι με την Bernkastel? Η παρουσια μας δεν ηταν απαραιτητη, τα καταφερατε μια χαρα μονοι σας! Συγχαρητηρια και παλι σας.

Παω να κοψω περγαμοντο.

 

 

 

 

Spoiler:

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#162 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 21 December 2014 - 21:33


page0014_zpscc7d998c.jpg

Tarou A. Priapus
 

Mεχ, δεν έχει καν πλάκα έτσι. με το θάνατο το favaro πέθανε και η τελευταία αμφιβολία.

 

Shun Kurosaki(Mad Hatter) και Priapus(Vagelio).

Ή και όχι *χαϊδεύει αισθησιακά τα πλοκάμια του*. Ίσως να θέλατε να τσεκάρετε πιο προσεκτικά τους ψήφους το καθενός σε αυτόν τον γύρο αγαπητέ korosensei(leon).

Αγαπητέ Shun-kun(mad hatter), ακούσαμε επανελειμένα τις πολιτικές σας πεποιθήσεις, αλλά δεν έχουμε ακούσει τις ερωτικές σας. Το λαϊκό δικαστήριο υποστηρίζει τον ελεύθερο έρωτα; Is it a man's job to fill every empty hole?


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#163 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 21 December 2014 - 22:04

Berkastel(prince)

 

At first i was like

 

tumblr_mkrprxVFWE1qftp5ho1_250.gif

 

But then I drank Sebastian's tea and became
 

 

giphy.gif

 

 

Adolf Reinhard (Jorg)



#164 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 22 December 2014 - 00:06

Shun Kurosaki

 

GiENZvt.jpg

 

 

Korosensei

 

Mεχ, δεν έχει καν πλάκα έτσι. με το θάνατο το favaro πέθανε και η τελευταία αμφιβολία.

 

Shun Kurosaki(Mad Hatter) και Priapus(Vagelio).

 

 

Το μόνο που πέθανε είναι η αλήθεια και η αρετή στα χέρια καταπατητών των δικαιωμάτων του λαού σαν και εσένα!

 

Πες μου σιχαμερό οχτάποδο, οι βεντούζες στα πλοκάμια σου για τι είναι? Για να ρουφάς το αίμα του λαού πιό εύκολα?

 

Με πιά κατηγορία τα βέλη του συστήματος με στοχεύουν?

Γιατί δεν ψήφισα την Kaisar (Mpougatsa)?

Γιατί δεν ακολούθησα τον επιθεωρητή?

Τον επιθεωρητή που ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙ με κατηγόρησε για δήθεν έλλειψη συμμετοχής στην επανάσταση (όταν μάλιστα είχα συμμετάσχει και στους 2 γύρους και τα άτομα που κατηγόρησα αρνήθηκαν να μου απαντήσουν?) και όταν του απάντησα, δεν αντίκρουσε την εξήγηση μου?

Well, συγνώμη που δεν έσκυψα κίολας!

 

Αλλά ΑΥΤΑ θελέτε.

 

 

Έναν λαό σκυμμένο

 

Έναν λαό υποδουλομένο.

 

Έναν λαό υποταγμένο.

 

 

Δε θα σας περάσει ρε. Τα νύχια της επανάστασης είναι γαμψά! Τα ράμφη της μυτερά! Και πάνω από όλλα, τα φτερά της ανοιχτά!

 

Για να δούμε όμως και τα πράγματα από την δικιά σου οπτική κίτρινη χλαπάτσα που κόκκαλα δεν έχεις και κόκκαλα τσακίζεις!

 

Αν κατηγορούμε όσους δεν ψήφισαν kaisar (Mougatsa), τότε γιατί να μην αρχίσουμε το λαϊκό δικαστήριο με εσένα, Korosensei (Lord Leon)?

 

Ο κάθενας θα περίμενε να δώσεις το φωτεινό παράδειγμα!

 

Άλλωστέ και ο ίδιος είχες παραδεχθεί ότι φαίνεσαι ύποπτος!

 

 


Βεβαια με αυτη τη λογικη περισσευει (τουλάχιστον) ένας και χτυπαει για μενα μετά η καμπάνα, αλλά μεχρι τότε θα δω τι θα κανω.

 

Μα περίμενε! Τι θα κάνεις μέχρι τότε?

 

Μήπως άρχισες ήδη να κάνεις?

 

Εσύ, υποστηρίζοντας την θεωρία του επιθεωρητή δείχνεις εμένα πρώτο και την ενσάρκωση της λαγνείας Priapus(vaggelio) δεύτερο. Αν όμως εγώ βγω αθώος, αυτό αυτόματα δεν δείχνει ότι η θεωρία έχει τρύπες? Και αν εσύ μαγικά σταματήσεις να την υποστηρίζεις μετά, αυτό δεν τραβά τις υποψίες από τον Priapus?

 

Ο, και ποιός θα το μάντευε, ο Priapus ψηφίζει εμένα!

 

Αρχίζει εσύ τον γύρο, αυτή τη φορά παραλείπτεις να αναφέρεις ότι και εσύ φαίνεσε ύποπτος με το ίδιο σου το σκεπτικό και απλά... δείχνεις εμένα. Και ξαναλέω, εσύ postάρεις πρώτος, εσύ ξεκινάς το ρεύμα.

 

Και γιατί όλα αυτά? Επιδή δεν πήδαγα από ρεύμα σε ρεύμα όπως τα μαζοποιημένα πρόβατα για να σώσουν το τομάρι τους!

 

11fjIUA.gif

 

 

 


Tarou A. Priapus
 

Lord Leon, on 21 Dec 2014 - 10:54, said:snapback.png

Mεχ, δεν έχει καν πλάκα έτσι. με το θάνατο το favaro πέθανε και η τελευταία αμφιβολία.

 

Shun Kurosaki(Mad Hatter) και Priapus(Vagelio).

Ή και όχι *χαϊδεύει αισθησιακά τα πλοκάμια του*. Ίσως να θέλατε να τσεκάρετε πιο προσεκτικά τους ψήφους το καθενός σε αυτόν τον γύρο αγαπητέ korosensei(leon).

Αγαπητέ Shun-kun(mad hatter), ακούσαμε επανελειμένα τις πολιτικές σας πεποιθήσεις, αλλά δεν έχουμε ακούσει τις ερωτικές σας. Το λαϊκό δικαστήριο υποστηρίζει τον ελεύθερο έρωτα; Is it a man's job to fill every empty hole?

 

ΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΒΡΩΜΙΚΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΕΚΠΟΡΝΕΥΤΗ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ, ΔΟΥΛΕΜΠΟΡΕ ΤΩΝ ΙΔΑΝΙΚΩΝ!

 

Μάθε ότι η αγάπη είναι ότι μας ωθεί στον εματοβαμμένο δρόμο της επανάστασης! Η αγάπη για αυτούς που χάσαμε, και για αυτούς που θα ξαναβρούμε!

 

Ο αέρας κάτω από τα φτερά μας!

 

Η λάμψη στα μάτια μας!

 

Η δουλειά του άντρα είναι να συκώνει το ανάστημα του στις μηχανές της καταπίεσης, αλλά τι ξέρεις εσύ από αυτά!

Που ήσουν όταν τα σοκάκια τις ελευθερίας λούζονταν με αίμα?

 

Σε πιο κρεβάτι του πόθου και της αδιαφορίας κυλιώσουν!

 

 


Adolf Reinhard (Jorg)

Rostro_de_Adolf_zpsb4705f54.png

Ο Urahara δεν είπε ότι έλεγξε τον Korosensei (Lord Leon), απλά τον ανέφερε ως ύποπτο.
Πραγματικά δε βγάζεις κανένα νόημα.
Shun (Mad_Hatter) για τώρα και βλέπουμε πως θα εξελιχθεί η μέρα.

 

 

Και μη νομίζεις ότι σε ξέχασα εσένα, χαρταετέ που χωρέυεις ανέμελα στον άνεμο της επανάστασης!

 

Ακρίδα που πηδά από πετραδάκι σε πετραδάκι στο χωράφι του αγώνα!

 

Εν καιρό θα αποκαλυφθεί το τι κρύβεις κάτω από τον μανδύα της ντροπής!
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Spoiler:

 

 

edit: Μπλε στο όνομα, random bolds.


qzMHWHd.png


#165 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 22 December 2014 - 00:29

16-1_zpsbdcc2fa3.jpg

Τarou A. Priapus

 

ΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΒΡΩΜΙΚΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΕΚΠΟΡΝΕΥΤΗ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ, ΔΟΥΛΕΜΠΟΡΕ ΤΩΝ ΙΔΑΝΙΚΩΝ!

 

Η δουλειά του άντρα είναι να συκώνει το ανάστημα του στις μηχανές της καταπίεσης, αλλά τι ξέρεις εσύ από αυτά!

Που ήσουν όταν τα σοκάκια τις ελευθερίας λούζονταν με αίμα?

 

Σε πιο κρεβάτι του πόθου και της αδιαφορίας κυλιώσουν!

Καλά, θα πιάσω κάτι άλλο στο πεντακάθαρο φρεσκοβουρτσησμένο στόμα μου νεαρέ μου Shun αν αυτό σε βοηθήσει να να χαλαρώσεις.

Να ξέρετε όλοι, και ειδικά εσύ ότι ποτέ δεν αδιαφόρησα για κανέναν όσο έπρεπε, και πως η αγάπη μου και το πριαπικό μου ομοίωμα ανήκουν σε όλους απλόχερα. Αν δεν με πιστεύεις, είσαι ελεύθερος να το διαπιστώσεις μόνος σου <3

Και λέγοντας τα παρακάτω, ο Πρίαπος αφαίρεσε τα λιγοστά του ρούχα μπροστά στον shun και τον προσκάλεσε στην παρέα του με το πιο τσαχπίνικο χαμόγελο που μπορούσε να φορέσει~


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.




Also tagged with one or more of these keywords: Παλέρμο, Δολοφόνοι, Αθώοι, Επιθεωρητές, Γιατρός, Vigilante, unfunny reference in title, Fandom η εκδίκηση είναι ένα, πιάτο που τρώγεται από το, ψυγείο